» »

Je še možno kaj narediti...?

Je še možno kaj narediti...?

migič ::

Z enim tipom sem se dogovoril, da bova zamenjala mojo staro grafično za njegov usb ključek. Ker sva se dogovorila, da si pošleva po pošti še isti dan (že prejšno sredo) sem jaz tako tudi naredil. Jaz še danes nisem od njega nič dobil. Sedaj se mi tudi na mail več ne javi. Še danes ne vem kaj mi je blo, da nisem poslal priporočene pošiljke. Ali to pomeni, da je moja grafa izgubljena za vedno???
Se da še kaj narediti?:'(
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Looney ::

po mojem te je prov "ornk" nategnu!!!

kaj bi pa bil ti na boljšem, če bi poslal priporočeno?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

migič ::

Kaj bi bil na bolšem? Dobil bi vsaj potrdilo, da je pošiljko prejel, zdaj nimam niti tega dokaza....
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Looney ::

ja samo kaj pa bi pol? bi ga iztožil?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

migič ::

Polomu bi mu noge....8-)
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Looney ::

jaz sem enkrat na treningu posodila enmu tipu CD (moj edini original CD). po enem mescu sem mu rekla, da bi bil že čas da ga vrne, pa se je sm zarežel pa reku, da bo že! no, kmalu za tem je nehal trenirat in pa pa moj CD... nič nisem mogla nardit! nekateri ljudje so pač pokvarjeni v dno duše in prežijo na nas naivneže....

poskusi ga dobit, če boš lahko in veliko sreče pri tem, ampak, če se je odloču, da ti ne bo poslal, je bolj malo možnosti zate... kot bi se nekateri izrazili: lekcija za naslednjič
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

d0rK ::

V kolikor sta se minila preko interneta, prileti E-Mail naslov.

stromar ::

Verjetno imaš njegov naslov. Pojdi do njega pa ga nabutaj :D

Lp

Pouh ::

stromar ti je dal se najbolso idejo
lahko pa sam prides z dvema nabildanima prijateljema in ga malo izsiljujes..

#000000 ::

Sicer ne gre za velike številke, ampak še vedno mi tole zgleda kot goljufija oz. prevara, saj te je namerno nategnil. Mislim da tudi če policijo pokličeš, ne boš falil, seveda moraš imeti podatke kam si zadevo poslal, ter kak dokaz da si poslal, in ja res si zajebal, ko nisi dal s povratnico. Naj ti bo tole šola za drugič. Srečno in LP

nokia6310 ::

migič:
Pa kaj ti je blo da si šel pošiljat v naprej?
S čim te je pa tist tip prepričal, da si mu kr verjel da ti jo bo res poslal?
No če bi se jst s kom tako dogovarjal bi sigurno počakal na to, da prvi dobim pošiljko od njega potem bi mu jo pa še sam poslal.
Samo saj imaš naslov kam si poslal ne?
Potem imaš tudi podatke kdo ta oseba je.
Glede izsiljevanja pa bodi previden, saj kot si sam rekel nimaš dokaza da si mu karkoli poslal zato lahko on tebe prijavi da ga izsiljuješ za ne vem kaj.
No to ti bo šola za prihodnjič.
Sam se izogibam poslovanja po netu kolikor je to mogoče ravno zaradi takih stvari.

7h3_1 ::

nokia6310:No če bi se jst s kom tako dogovarjal bi sigurno počakal na to, da prvi dobim pošiljko od njega potem bi mu jo pa še sam poslal.

predstavli si da bi se zmenu z enim k si isto misl pol bi ubadva čakala na pošilko in "deal" nebi bil nikol končan.

migič ::

Ma JBG, res sem si sam kriv. Dobro da ni bla kartica vredna kaj več. Unih pet čukov bom že prebolel. Če bi že izbiral bi jih pa zagotovo rajši stavu na zmago Brazilije na mondijalu 2006!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

nokia6310 ::

7h3_1:
Modra pripomba nimam kaj reči.
Res pa je, da nisem pomislil na to možnost, da bi si drugi tudi tako mislil.
Zato pa je poštenost najbolj važna.

klemen22 ::

Z enim tipom sem se dogovoril, da bova zamenjala mojo staro grafično za njegov usb ključek. Ker sva se dogovorila, da si pošleva po pošti še isti dan (že prejšno sredo) sem jaz tako tudi naredil. Jaz še danes nisem od njega nič dobil. Sedaj se mi tudi na mail več ne javi. Še danes ne vem kaj mi je blo, da nisem poslal priporočene pošiljke. Ali to pomeni, da je moja grafa izgubljena za vedno??? Se da še kaj narediti?


Naivnost ne pozna meja.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancija in popravilo servisa max 45 dni !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9126032 (3745) tomaz-
»

Posiljanje uradnih zadev

Oddelek: Loža
252990 (2152) dunda
»

Pošiljanje na Irsko

Oddelek: Loža
212125 (1783) Leprechaun
»

bolha prevara

Oddelek: Loža
4813848 (11268) Blinder
»

Pošta Slovenije ne dostavi pomembnega sporočila - Kaj lahko storim?

Oddelek: Loža
203131 (2688) Pujcek

Več podobnih tem