» »

BSPlayer 2.0

BSPlayer 2.0

Kekec ::

Ali se kdo spomne kako je ze bilo z licencami tisti ki smo jo kupili jo moramo zdaj spet glede nato da je zdaj 2.0?

Rotaidal ::

Jaz ga že mam :D

Klik

Freezy ::

A ima še zmeraj tist "WhenU" sranje?

Rotaidal ::

Ja ma ja! Kaj je sploh to, WhenU....???

Freezy ::

Js sem zbrisal 1.40 zaradi tega in dal gor 1.36, ker mi je pač šlo na k****.

PARTyZAN ::

Tist adware/spyware se da cist lepo odstranit brez, da bi dol vrgel BSP. Zadevo imas pod Add/Remove.

kihc ::

Ja sam pol bsplayer noče delat ?
x

muzičar ::

Tako je tudi pri meni -> potem bsplayer noče delat.

Fuks ::

Kdaj nas kakšna stvar dobesedno sili k uporabi nelegalnih datotek in p2p omrežja....

b0B3k ::

Ali pa je sedaj idealna priložnost, da se izkažejo alternativni programi...

klemen22 ::

Kdaj nas kakšna stvar dobesedno sili k uporabi nelegalnih datotek in p2p omrežja....

Ali pa odpreš mošnjiček in tako nagradiš avtorje ki si to nedvomno zaslužijo. P*zda ne vem, kupujete grafične kartice za 50k sit+ pol pa jokate ker ne morte za program dat ene par jurjev:\ :\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

kihc ::

hja, klemen, po eni strani imaš prav, po drugi strani pa zakaj bi dajal 7,5 jurjev + težil fotru za kreditno (lahko bi za slo naredil preprosto nakazilo na račun), če imaš veliko alternativ, ki so celo boljše od bsplayerja.

VLC player recimo je še vedno stopničko nad bsplayerjem pa je opensource projekt, se pravi da ima precej manj finančne podpore.
x

klemen22 ::

VLC player recimo je še vedno stopničko nad bsplayerjem pa je opensource projekt, se pravi da ima precej manj finančne podpore.

To govno od playerja si upaš primerjat z BSPlayerjem?:\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

PARTyZAN ::

VLC je cist spodoben player. Mi pa ni jasno zakaj majo GUI kot da smo se vedno leta 1995.

jan01 ::

Razvijalci vlc-ja bi morali spremeniti privzeti skin. Sam sem že par meni ljubih skinov bsplayerja priredil za vlc...
Drugače pa bsplayer rulz...

Webteh(razvijalec bsplayererja)bi se lahko pogodil s kakim veletrgovskim partnerjem, pa prodajal bsplayer po 999(da bi bilo ceneje lahko samo keye na lističih podobnih hitrim srečkam). Ali pa kakšna joker akcija... Z veseljem bi ga kupil!

lp

ToniT ::

@klemen22
Kaj pa boste naredili za tiste, ki imajo prejšnjo verzijo in so jo pred kratkim kupili? Jih boste tudi pustili na cedilu? Na uradnem forumu se še nič ne ve.....

BendeR ::

Ko jaz poženem vlc se mi po par sekundar predvajanja sesuje sistem. :D

mikko ::

Samo da sem downloadat dal BSP2.0 mi je Nod32 že javljav virus, vseeno kao nod-a kenslam, a pol mi ga spet pop-upa ven, da je virus v BSP.
Potem mi nekako ga rata installat, ga hočem odpret, pa neki hoče en safe install al kaj, hočem tisto downloadat, pa Nod spet znori in mi ga ne pusti downloadat...
Kaj je fora ?

;-) ::

to je en vlki šit vse skup-dela lih ko se mu zapaše PM.

Webteh se mi je zasral do konca.

PrimozR ::

mikko loh NOD ugasneš, še zmer isto. Inštaliar, zalaufaš, ne dela, daš reinstall adware-a pa ti FF pr začetku DLda nabije da ne mroe brat fajla. Kr neki. Zgleda hud sam sem pa totalno razpizden. Ma kdo 1.3x install datoteko na kompu?

kihc ::

A je teb tud tastarga pobrisal? Jaz sm hotu za foro skin od 2.0 na tastarem probat, pa kar naenkrat ugotovim, da ko sem 2.0 odinštaliral je tud tastar zginu :S

Sem pa z emule potegnu 1.37 verzijo, samo ni install, je samo .zip, če rabiš -> pm
x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kihc ()

muzičar ::

jaz imam ACE mega codec pack in nimam nobenih težav. Vsi kodeki so notri + media player classic in bs player. Tudi počasni niso.

Freezy ::

Če kdo rabi imam js 1.41 PRO brez WhenU sranja ZS

Alexius Heristalski ::

Jaz imam zadnjo zastonjsko različico brez spywarea, bsplayer137.826.exe. Če kdo potrebuje, naj mi sporoči na ZS.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

PrimozR ::

se najde na netu, clo na BSPlayer forumu :D

Alexius Heristalski ::

fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Kekec ::

Jaz pa mislim da so ga mimo pihnal s tem oglasnim sranjem, sam imam sicer licečno verzijo sicer še ne 2ke ampak vseeno. Preden ne bom uspel sprobati če se sploh splača vzeti novo verzijo je nebomj plačal in ker ne morem sprobati ne da bi pri tem dobil ta ad aware očitno nebom nikoli.

Moje mišljenje je da bi bilo bolje da bi osnovno verzijo pustili free mogoče z kakšnim nadležnim splash screenom ki bi težil da lahko kupiš pro verzijo (pri zagonu seveda) ne pa tole ... tole je kr neki....

;-) ::

citiram : "... tole je kr neki.... "

zee ::

VLC all the way ... včeraj sem ugotovil, da zna predvajat tudi DVDje :D
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Kekec ::

ma VLC je super zadevca ne samo za gledat filme ...

AndrewSmith ::

Tisti ki hocete sprobat nov
BSplayer si oglejte ta topic
in bluester-jev post;)
Probal in ze veselo uporabljem.
1)Venice3200/DfiUltraD/2x512UltraX-BH5/X800Xl/LG DVDRW/Seagate320Gb
2)3xTechnics1210MK5/FinalScratch/DJM600/SennheiserHD25/
2xProel15A@250rms/1xB&C 15"@750rms

sverde21 ::

Ja se najde vsepovsod že tud na "velikastara" je neki :D
<?php echo `w`; ?>

mtosev ::

Naj grejo nekamor. Zdaj grem na WMP11 oni nimajo junka not v playerju.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

SasoS ::

Nikol nism vidu poante bsplayerja, zdaj je pa z WhenU še večji crap kot prej...včeraj sem vse popucal dol pri punci :D
Meni je Media Player Classic zakon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izšel VLC 2.0.0 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13738960 (29260) Icematxyz
»

Bs-player

Oddelek: Programska oprema
51155 (1048) bosmla
»

AVAST Antivirusni program-vaše mnenje

Oddelek: Programska oprema
253267 (2795) grex
»

Bsplayer sedaj bundled?

Oddelek: Programska oprema
392487 (1303) Matev
»

BSplayer 1.21 izšel!

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
407181 (5430) r5r

Več podobnih tem