» »

Venti - par vprašanj

Venti - par vprašanj

Matek ::

Najbrž bom kupil ono Chieftecovo ohišje pri mlacomu (midi, ne big). Za zraven bom najbrž kupil vente, zanima pa me, kake bi kupu. V IC elektroniki imajo kr-ene, kataloška št. 2440002501, so 12V, 80x80, stanejo pa 721 SIT (BTW, a je DDV tu vštet?). Če je kdo to naroču, me zanima, če so kolko tolko tihi, ker ne mislim prenašat glasnih. Kaj mislite, kolko bi jih vgradil? Kar vse luknje v ohišju, ki so za vente popolnim? Sej ma prilagojeno za 80x80, ne?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Dami ::

Za midi mislim da lahk not vržeš 4 80x80mm vente. Jst mam big tower in lahk not spravim 5 80mm in enga 92mm (oz. z mal vrtanja tud 120mm).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

tha_man ::

Tudi jaz bi v mojega Chiefteca vgradil še kak ventilator, predvsem zato da bi se Volcano7 hitreje (oz. sploh) umiril po večurnih seansah iger :D. Osebno bi dal en vent iza kletke za 3.5" enote, da bi še disk hladil, enega pa odzadaj. Itak je poleg še eden v Enermaxovem napajalcu, ki pomaga vleči ven, zato bi po moje dva dodatna zadostovala.

Najtišji ventilatorji so baje od firme Papst, sledijo pa jim Panasonicovi modeli Panaflo. Kje bi to dobil pa nimam pojma...
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

OS G ::

Js mam take ko v napajalniku pa me ne moti zvok ker ni tako glasen. Dobu pa sem jih v Mlacomu za 590 SIT z DDV.>:D
Prosim, kištica prižgi se! Prosim, kištica prižgi se! Opps! Ti si moja velika kišta.
Prosim velika kišta prižgi se! Bzzzzzzzzz. TO!?!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OS G ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vodno hlajenje ali boljši pretok zraka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141357 (1172) mitjaje
»

Koliko se greje vaš mlinček

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
372017 (1315) tx-z
»

Kateri ventilator na SLK - 900?

Oddelek: Kaj kupiti
301636 (1235) Leo
»

najbolj tih vent

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161876 (1515) morphling1
»

Conrad ventilators...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321852 (1330) element

Več podobnih tem