» »

spreminjanje gostote 10.000 mp3jem naenkrat

spreminjanje gostote 10.000 mp3jem naenkrat

;-) ::

rad bi spremenil gostoto oz. kako se že temu reče okoli 10.000 mp3-jem naenkrat.

mp3ji so urejeni po mapah pi izvajalcu itd...
je kaka možnost da to naredim z tem da bi bili po spremembi še vedno isto razporejeni po mapah.

rad bi iz birate 256kbps spravo na 128kbps - z tem bi sicer izgubil kvaliteto, vendar bi mi bili uporabnejši.
  • spremenil: ;-) ()

buggy555 ::

človk kje si ti najdu 10000 mp3jev? no, sej je vseen, ni pa vseen to kar ti hočeš. če jes kej vem, mislm da to ni možno. sicer lahko še koga vprašaš, jes ne vem glih vsega ampak mislm da to res ni možn. jes bi si jih vse skup prenesu v eno sam mapo (greš na najdi pa vse datoteke in mape pa napišeš ".mp3", pol pa vse kar ti najde preneseš v tisto mapo) in pol pretvoru, sam pol bi mogu vse razporedit nazaj. sama pretvorba ti bo vzela neki ur, z rajporejanjem se boš pa verjetn zajebavou še neki dni.
10000 mp3?
:))

Doman ::

Kaj se čudiš tej številki, ki sploh ni tako velika. Nekateri imam 100.000+ mp3-jev:D

buggy555 ::

jes jih mam komi 1600 pa še to je mnj ko polovica mojih (drugi so od sestre). že to je velka cifra sej sploh ne poslušam vseh. kdaj sploh najdes cajt za poslusat 10 ali 100k mp3jev?

klemen22 ::

Kaj se čudiš tej številki, ki sploh ni tako velika. Nekateri imam 100.000+ mp3-jev

Od tega si jih slišal 1000.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

;-) ::

ne slišal sm jih ok. pol.
zaj je že številka zrastla na 15000...

dobr je če jih maš, pa te kdo vpraša če maš to pa to pa mu kuj daš....

;-) ::

no pol pa bom dal vse v eno mapo pa jih naredo tako ste rekli....z kerim programom pa?

64202 ::

Na linuxu skombiniraš find -iname '*.mp3' in lame --mp3input -b 128... če maš linux/cygwin/...
I am NaN, I am a free man!

pajanko ::

Kolikor jaz vem se to da!! Poskusi z programom Easy CD-DA Extractor x verzija.
V moji verziji (verzija 6) imaš program, ki se imenuje Audio File Conventor, odpreš vso mapo kjer imaš pesmi premakneš v spodnji okvir, na desni strani pod zavihkom Output se poigraj z nastavitvami, kjer lahko spreminjaš nastavitve (uotput format mislim da je .mp3 (MPEG Layer-3), spodaj pa še 128 kbit/s). Če je kljukuca ob Output folder jo odkljukaj. Sedaj pod zavihek Options obkljukaj kljukico Delete source file after succesful conversion. Sedaj ti preostane še samo convert pod zavihkom Outpout in lahko samo čakaš.

srečno!

;-) ::

pajanko


HVALA TI!!! pa saj to sem že delal l000l kaki kripl sm jaz...

to sm delal k mi je primankovalo placa na 10GB disku...davnega leta 2000 al pa mal poznej na pentiumu 2....

;-) ::

hmmm nebo šlo:(

preveč je izvajalcev-map da bi vsako extra not metal

Ziga Dolhar ::

Jest v iTunes lahko komplet označim in dam Convert ...
https://dolhar.si/

pajanko ::

Kaj pa če narediš novo mapo z imenom muzika in skopiraš vse prejšne mape v to mapo (mapo muzika) in potem premakneš to mapo v convert??? Sicer bo trajalo da vse naloži ampak bi moglo delat, vsaj primen je.

;-) ::

ja zaj sm dal vse v eno mapo pa "convertam" iz 256kbps na 128kbps,
pa še tam da da delay al ka je to kao prehod v pesem 2sekundi pa iz pesmi 2 sekundi...pa še normalize to 100%....

pol pa bom tak uporabljal media monkey tak da nebom rabo met po mapah...

je pa res da bo trajalo trajalo in trajalo....kaj pa če elektrike zmanka a program ve kje je ostal???Easy CD-DA Extractor

pajanko ::

Res je bo trajalo, samo program bo tako avtosmtasko dal pesmi v isto mapo kjer je bila prej, če hočeš met vse v eni mapi pa je to tvoja odločitev. Če zmanka elektrike pa nebivedo kje ostane program, mislim da vse vsi podatki izgubijo.

;-) ::

ja zaj mi je komej 500jih naredlo od včeraj...pa nebom več delal taga se mi ne lubi, poleg tega pa se mi komp pragreva pa ruži ko da mam tank v sobi....vroče je vroče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Urejanje glasbe!

Oddelek: Programska oprema
102648 (2539) Ziga Dolhar
»

program za izpis vrste audio kodelka

Oddelek: Programska oprema
10957 (900) largie
»

Program, ki ti izpiše naslove vseh mp3 v določeni mapi ; izpisek skladb

Oddelek: Programska oprema
71291 (1088) RealSlimShady
»

Pretvorba MP3

Oddelek: Zvok in slika
121596 (1341) Jeebs
»

Ali cujete razliko med MP3 in med cd-jem?

Oddelek: Zvok in slika
333305 (2643) Tr0n

Več podobnih tem