» »

Nakup Matlaba

Nakup Matlaba

kilobajt ::

Zivjo.
Zanima me, ce kdo ve kje bi lahko kupil matlab (studentsko varianto). Sem iskal po internetu, enaa, mimovrste, bolha...pa nic. Ce kdo ve, bi ga lepo prosil za odgovor.

Hvala ze v naprej.

snus ::

na spletni strani
www.mathworks.com
pojdi na "Store"

LP
snus, :-))

kilobajt ::

Sm imel idejo ga najt kje v sloveniji...
A ga tu ni mozno kupiti?

Matej_K ::

Če si študent ga verjetno lahko na faksu dobiš!!
... .. .

kilobajt ::

noup.. Ga ni nikjer za dobit, niti u knjigarnah...

ZLOky ::

Kaj pa nebela verzija? Recimo 14.12? Bi bila vredu?

kilobajt ::

Ne razumem kaj mislis s tem "nebela"?

kilobajt ::

A ni obstakjala tudi ena varianta free, sam mislm da je bla malo starejsa?

jan01 ::

octave probaj!!

kilobajt ::

http://www.gnu.org/software/octave/download.html

Ali je to to?
Ce ga snamem, je dolg 6.6Mb, pa ne vem kako se ga instalira...

OwcA ::

Otroška radovednost - gonilo napredka.

snus ::

v Sloveniji lahko v knjigarni Konzorcij vse dobiš. Kar nimajo pa naročiš in ti zrihtajo.
Mislm da študentska verzija pride s knjigo.

lp
snus, :-))

Loki ::

pa ima ta octave kaj podobnega simulinku?
sicer pa, pac naroci iz tiste strani, poslji potrdilo o solanju (slovensko), ce bodo pa kaj tezili, pa se kratek angleski dopis z zigom referata. in ti bodo poslali tudi v slo.
bolje je, da je ta trgovina v evropi.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

ZLOky ::

Saj na tej strani lahko tudi študentsko verzijo naročiš v Slovenijo.

kilobajt ::

najprej se vam zahvaljujem za vse dgovore...
Zdej sem ravno se v fazi testiranja octave-ta, pa se mi vedno bolj dopade... Edini problem je simulink, sam bom ze kako, saj ga ne rabim nevem kako dosti.
Kar se pa matlaba tice, pa sem vprasal tudi v knjigarno Konzorcij, vendar so mi povedali, da ga ni mozno narocit. Na mathworks, sem se tudi prijavil, pa poslal potrdilo o solanju, sam odgovora ze dva dni ni od nikjer, ceprav, je pisalo, da je najkasneje v 24 urah.. Brez potrditve da sem student, pa studentke variante ne morem narociti, tako da je treba lih cakat...

OChack ::

ja ej simulink je kr uredu zadeva če maš matlab, men prov pride, se mi zdi njabol verzija 6.1 k ma največ elemento, v verziji 7 mankajo LMS elementi pa še eni osciloskopi in prenosni kanali, skratka obup....seveda simulink najbl prov pride za štromarje (sam ga uporablam za simulacijo TK linij, filtrov itd........)
uporabljam pa seveda "brezplačno" različico, ker zaenkrat ne delam nč resnga da bi mev kj od tega razn kot pripomočk za fax kjer večinoma gulmo simulink
Int€l inside, IDIOT Outside

robert512 ::

mi smo ga tudi rabli na faksu, pa smo ga dobili tko, da ga je profesor "pozabil" na katedru in je potem cel klas prekopiral tista dva CD-ja ... potem pa smo lepo vrnil na kateder.

ce pa hoces kupovat naj te opozorim da so ti programi jako dragi in dalec prekasajo ceno kaksnega offica, windowsov, ...

sicer pa imas tudi zastonj octave, kot so ze nekateri omenili .... ali pa dostop do racunalniske ucilnice na faksu, kjer imajo matlab ... skratka moznosti na pretek

Loki ::

itak ti mora fax zagotoviti moznost dostopa do licence, ce pri predmetu uporabljate ta program. obicajno je to ucilnica (z instalacijo).
tako da licence mogoce sploh ne rabis (s tem ne namigujem na "alternative"!)
I left my wallet in El Segundo

OChack ::

ja DJ UMEKK je car :)))))))).....robert mislm da smo v istm krogu hehehe
Int€l inside, IDIOT Outside


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DLL path za MATLAB

Oddelek: Programiranje
13779 (588) MrStein
»

PC za premlevnje večjih količin podatkov

Oddelek: Kaj kupiti
81493 (1357) primozsu
»

Evolucijski algoritmi

Oddelek: Programiranje
312832 (1871) nevone
»

Program za "Motion detection"

Oddelek: Programska oprema
102156 (1867) BIG_Yack
»

MATLAB 7 problem

Oddelek: Programska oprema
5968 (897) teoo

Več podobnih tem