» »

Winamp problem

Winamp problem

eales ::

Jaz bi pa prosil, če mi lahko kdo pove kako nardim, da mi bo delal plug-in za slovenski jezik. Dobil sem ga tukaj--> slovenian language pack. instaliram ga, nato pa ga nikakor ne morem naštimati, da bi delal.

Vikking ::

greš pod options-general preferences-imaš takoj zgoraj za izbiro jezika.

eales ::

Hvala za odg.,ampak jaz ne najdem takih ukazov. Imam samo tako--> winamp
:(

Smrkc ::

V tistemle oknu "winamp preferences" maš čisto na vrhu general preferences. To klikneš in se ti na desni strani čisto na vrhu ponudi opcija za izbiro jezika. Če si pa dobil plugin za slovenski jezik bi se pa men zdel logičn da bi ga skopirou v winamp/plugins datoteko in pol v winamp preferences/plugins nastavu željeni plugin.

lolek84 ::

Mislim da je problem tudi v tem da različne verzije winampa podpirajo različne "prevode" al kako bi naj povedal.

eales ::

Končno sm najdu winamp preferences, čeprav so na vidnem mestu:\ Zdej dela. Hvala za pomoč.:)

roba87 ::

Da ne odpiram nove teme...

Kje lahko v winamp-u nastavim da se mi pesmi predvajajo naključno v playlist, da ne gredo po vrsti tako kot so postavljene v playlist.

Lep pozdarv.

RedStar ::

Če se ne motim moraš dati na On tisti gumb Kjer so napisane številke 1 2 3 pa puščica preko njih. Toggle Playlist Shuffling - ON.

Korzhakowski ::

Še en (mini) problem glede Winampa imam jaz:

Kako hudiča pripraviti da bo pravilno pisal šumnike v ID tagih ???


Imam pa verzijo 5.24.




Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

posnetek radia in v telefon

Oddelek: Zvok in slika
342718 (2221) Ikspe
»

Daljinski upravljalnik za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
375576 (4237) Bramac ^^
»

Best Winamp plugin

Oddelek: Programska oprema
222131 (1676) pajac
»

mp3 to wave

Oddelek: Zvok in slika
81116 (1020) dem3
»

Winamp - dodajanje komadov

Oddelek: Pomoč in nasveti
51053 (974) Tr0n

Več podobnih tem