» »

Kaj ce .....

Kaj ce .....

orkan ::

Zanima me kaj ti lahko POLICIJA naredi ce si mladoletna oseba?

PRIMER:

Ce naprimer pises grafite po tujilastnini oziroma jo uničuješ, kaj ti lahko storija, kaj ti lahko izrečejo?
Lp Orkan!!

undefined ::

Po moje edino kar lahko naredijo je, da tvoji starši mastno plačajo za tvojo povzročeno škodo. Če se to nadaljuje v prihodnosti, staršem odvzamejo skrbništvo, in te vtaknejo v poboljševalni dom (za katerega morajo spet plačevati starši).
Če te policaj udari, ali karkoli, imajo starši pravico do tožbe tega policista, in lahko izgubi službo (še posebej, če si mladoletnik).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: undefined ()

msmiha ::

Če si povzročil veliko škodo (primer popišeš avto ali kaj podobnega) potem velja to kar je rekel IceMan. Če pa popišeš steno potem greš samo sodniko za prekrške. Plačat ti pa ni treba nič.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Elemen_T ::

V skoraj vsakem primeru mladoletna oseba po novem odgovarja sama zase.
To velja za lažje kršitve. Denarna kazen odprade, ker je nisi zmožen kriti. Starši jo zate ne krijejo.

Torej boš šel skoraj sigurno k sodniku za prekrške.
Kjer boš moral povedati par besed kaj, zakaj, kdaj, kako,...blabla. Pa boš šel.
In na stvar boš pozabil za celo življenje. Po 18 letu tudi država.

rc-car ::

Iz lastnih izkusenj :8):
Najprej te na policijski postaji ne-lepo zaslisujejo, potem nekej podpises, te odpeljejo domov, starim razlozijo kaj si naredil...

Cez kak mesec so potem pri nas poklicali domov in rekli, da nas lastnik 'nekega' objekta ne bo tozil in da lahko pridemo po dokazni material s katerim je bil storjen preksrsek..
Ne vem kaj bi blo, ce bi me tozili.. Aja, pa bilo je to ene tri leta nazaj.. Kako je s tem danes nebi vedel..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Thrivial ::

Pa tvoji dragi mamici zatezijo da je neodgovorna mati...eh (nekaj malega lastnih izkusenj>:D)

Elemen_T: res? Kako pa to izgleda potem?

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vlom v avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8912584 (8720) St235

posedovanje trave (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6214129 (10749) dzinks63
»

Napad in odškodnina

Oddelek: Loža
456251 (5042) moat
»

Kadil sem travo!A me lahko policaj zato udari? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
505570 (4380) Asgard

Več podobnih tem