» »

Odstranjevanje artic silver paste

Odstranjevanje artic silver paste

Stajerc ::

Kakšen predlog? Alkohol? Oziroma katero sredstvo da zadovoljive rezultate ker ta artic silver je trdovraten!
Have a nice day.

Primoz78 ::

Pred casom sem si tole nabavu...sicer imam Arctic Ceramique ampak gre dol zelo lepo in na hitro ;) ...probaj z kakim alkoholom bi moralo tudi it...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Stratus ::

White Spirit, dela čudeže :D Pa še v mavrici ga dobiš poceni
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

jest10 ::

Jaz sem procesor vedno pucal z vodo.

igor0203 ::

Jst pa z navadnim papirnatim robcem in gre takoj dol...

IČA ::

Jst pa z navadnim papirnatim robcem in gre takoj dol...

enako, brez kakeršnihkoli problemov, robove pa s palčko za ušesa
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Jackal ::

Rumena zadeva z imenom Meglio dela čudeže. Imajo vsepovsod kjer imajo čistila.

DominusSLO ::

Jst pa z navadnim papirnatim robcem in gre takoj dol...


jaz tudi...
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Stajerc ::

Ja navadna pasta tako gre zlahka dol ampak nevem če imate izkušnje z artic silver?

Trdovratna tvar.

Težava je ker imam kar dosti površine z tem zapacane in bi rad z čim majn truda dol spravil da še ob drgnjejnu kaj ne poškodujem.

Bom najprej uporabil alkohol, potem pa zadeve ki ste jih omenili če nebo šlo. Z vodo vem da nebi šlo do čistega in krpico samo ker sem enkrat že to poskusil in ni šlo.
Have a nice day.

Stajerc ::

Navadno pasto pa se res da preprosto obrisati dol to pa se strinjam do čistega.
Have a nice day.

DominusSLO ::

Ja navadna pasta tako gre zlahka dol ampak nevem če imate izkušnje z artic silver?

Ja na katerem forumu pa misliš da si? :D

Jaz nisem imel čisto nikoli problemov s tem... Pa kaj se ti je posušila(strdila) al kaj te muči? Al si namazal še kaj drugega poleg jeder?
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

igor0203 ::

Jaz tud ne vem kako vam ne rata AS 5 dol spravit, z robcem gre čist na izi dol. Pa men se je tud parkrat že posušila, pa je šlo vseeno dol brez alkohola ipd. :\

Stajerc ::

Jah tako je:

Ko sem sistem delal skupaj sem že pri procesorju malo zasral in sem skušal tisto obrisat takrat pa ni šlo. Ob drgnenju s krpo sem jo samo razmazal dol pa ni šla pa da se ubiješ. Res da nisem uporabil alkohola takrat in sem pustil pač tak ko je blo.

Sedaj pa ker bom nekaj spremenil moram vse raznesti narazen in na določenih mestih nebo več hladilnikov. Recimo rami na grafični in podobne stvari... In tam je ta pasta gor.

In če bo šla tako dol kot takrat pri procesorju potem sem v riti in to nebo nikak zgledlo.

Vse bo srebrno in razpocano. In neglede koliko bom drgnil bo tanek sloj zažret v to črno plastiko na ramih recimo.

Zato sem vprašal ker takrat ko bo računalnik narazen nebom mogel vprašat. ;)

S krpo pa men pač ni šlo dol. Ne rečem da je skoraj šlo dol ampak tam kje je bla prisotna tam so zagotovo ostali fleki.

Z alkoholom upam da bo šlo če ne pa bom pač poskušal vse kaj ste napisali ker bi rad da je čisto kot novo.

Ono belo pasto z lahkoto recimo sšistim ta artic silver 3 pa jaz pač ne morem samo z krpo popolnoma odtraniti. preveč je mastna in trdovratna in zažrta v fuge da ji bi krpa bila kos.
Have a nice day.

IgorGrozni ::

Industrijski aceton, ...če se ne motim.

kekz ::

Nasvet pri nabavi alkohola. Kupujte denaturirani alkohol in ne navadnega (čistega). Zadeva je glih ene 4x cenejša in se razlikuje samo po tem, da ima dodatke, ki zadevo naredijo neužitno. Zato ni trošarine.
(najbrž za Ruse sicer ne učinkuje :D)

sebastjan v ::

Probaj še z tekočim milom, nato pa spucaj še z alkoholom.
sebo

K0K0 ::

Sam za Arctic silber uporabljam 96% alkohol iz železnine (500sit/L).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako očistiti tiskalnik, glavo, kartušo..

Oddelek: Strojna oprema
2213459 (7526) mulc007
»

Kako se znebit teh madežev na avtu??

Oddelek: Na cesti
398688 (6818) mat xxl
»

Kocke na sliki v določenih programih

Oddelek: Zvok in slika
261388 (759) ender
»

Odstranjevanje termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
255553 (4662) Pyr0Beast
»

S cim odstraniti termalno pasto?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291802 (1544) Morpheus

Več podobnih tem