» »

Softwer za USB tunerje

Softwer za USB tunerje

digitalc ::

Ali obstaja kakšen software, ki bi predvajal TV iz USB tunerja. Tisti, ki sem ga dobil zraven tunerja (Winfast Palmtop TV) mi ni ravno najbolj všeč.

Ko sem imel še PCI tuner sem vedno uporabljal program Dscaler, sedaj pa ta ne spozna več kartice ali pa je kje kakšna fora.

lp

digitalc ::

Sem spregledal, da v zadnji verziji to že deluje...tako, da ne rabim več pomoči

IČA ::

oftopic:
ker imam namen nabaviti enak USB tuner, bi vprašal, kako kaj deluje in kako si zadovoljen.

Hvala.
LP
IČA
Če gre vse v redu, si očitno nekaj prezrl.

Alex1b ::

Lep pozdrav!

Tudi mene zanima kako deluje!
Ni mi pa najbolj jasno zakaj se USB tunerji toliko razlikujejo v ceni če vsi znajo vse delat, ali je razlika samo v kvaliteti.

Lep pozdrav!

digitalc ::

Sem bil na počitnicah, zato tale odgovor malo pozno... :).

Z tunerjem sem kar zadovoljen. Slika OK (prej sem imel ATI TV wonder) in je slika nekje podona. Edin minus je da se lahko naredi, da zvok malo poka takrat ko sta procesor ali disk precej obremenjena, ampak ni zoprno. Všeč mi je njihov software, ima praktično vse kar potrebuješ za gledanje in snemanje, tudi Dsacler del brez problemo, instalacija je bil zelo lahka, velik plus pa je tudi, da ne potebuje dodatnega napajanja. Tako, da se mi zdi za tak denar dobiš veliko.

Alex1b ::

Ej najlepša hvala za odgovor!

razorblade ::

Danes sem kupil omenjeni PalmTop TV tuner in sem totalno razočaran. Zadeva namreč porabi med 50-70% procesorske moči, če pa karkoli počnem zraven se dogaja da zvok prasketa in slika zmrzuje. Dovolj je le da odprem okno ekslorerja, kaj šele da bi kaj zahtevnejšega počel.

Ne vem v čem je problem, računalnik je strak 2 leti, deluje BP in ni neka stara kišta (P4 2Gh, 1Gb DDR, nvidia grafika 64Mb) USB je 2.0, software je najnovejši...

Ali ima kdo podoben problem?

Jutri zadevo nesem nazaj, zdaj je pa vprašanje kaj kupiti...

NicholasMora ::

Hello,

nabavil sem si TV Tuner WinFast Walkie TV USB, zadeva deluje dobro, a me moti obupen software, ki ga dobiš zraven - WinFast PVR. Lepo najde vse kanale (kabel) a, ko bi jih rad razvrstil po vrsti se ne da. Na prvo mesto hočem dat npr. SLO 1, program lepo pripelješ na prvo mesto, a ko klikneš nanj je tam kar nek drug program npr. ORF. Je imel kdo podobne težave in jih je znal kako rešiti?

Hvala

P.S.: Z Leadtekove strani sem snel najnovejše driverje in software a ni nič bolje. Probal sem tudi z DScalerjom, ki pa tega tv tunerja ne zazna.

T2 ::

@NicholasMora: mi lahko poveš kaka je obremenjenost procesorja pri gledanju tv in pri snemanju kakega programa ter kater proc pa graf. kartico maš?
hvala in lp

NicholasMora ::

@T2: to je na puncinem računalniku, ko bom mel možnost, bom pogledu in ti sporočim...

T2 ::

@NicholasMora: softver je sicer pravi biser ampak pomagaj si s tem trikom: ko premikaš kanale gor, jih prej označi s kljukico, meni je ratalo na ta način. Sej vem, da ni logike v tem ampak... Drugega softvera, ki bi zaznal Walkieja (še) nisem našel.
lp

PS: srečnga pa zdravga 2007 vsem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T2 ()

Yossarian ::

Pred kratkim sem dobil ta winfast walkie tv in sicer brez namestitvenega CD-ja. Kaj naj naredim, da bi dobil TV signal na prenosnik (doma imamo kabelsko).
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Gwanaroth ::

DScaler
Lights often keep secret hypnosis..

Yossarian ::

Sem potegnil DScaler, ampak programov iz kabelske televizije še vedno ne dobim. Ali pa si narobe predstavljam? Jaz bi namreč želel, da bi kabelske programe gledal na prenosniku.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

fosil ::

V win7 imaš že naložen media center s katerim lahko gledaš TV.

Seveda pa v vsakem primeru rabiš driverje za tv tuner.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

Yossarian ::

Imam XP.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509914 (7723) edublin
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507165 (5232) Tiash
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17919086 (12126) Izi
»

TV kartica

Oddelek: Kaj kupiti
131748 (1395) shakal
»

TV-Tuner

Oddelek: Kaj kupiti
281714 (1327) b0B3k

Več podobnih tem