» »

Snemanje Cd

Snemanje Cd

Daniel ::

Pozdravljeni
Mene zanima kako naj v Programu Win onCD nastavim da med skladbami ni presledkov.Izbral sem Disk at Once pa sem dobil v odgovor dve sekundi zraven na začetku vsake skladbe(tišine).Ma kdo kaki predlog kako bi se to dalo rešiti al pa ve za kak dober program?

PaJo ::

Hm.. Pdobene probelem sem tudi jaz mel z tem programov, zato raje uporabljam CDRWin, kateri posname lepo brez presledkov, ceprav je malo bol "cudno" skupaj narejen, cd-je posname super brez presledkov.:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

noogy2noogy ::

Dve sekundi uporablja večina programov za 'peko' audio CD-jev. Če te to moti pač uporabi kakšen program, ki dopušča nastavljanje trajanja presledka oziroma njegovo brisanje. Že velikokrat je bil omenjen NERO, ki ti ga tudi sam priporočam.

Še prej pa preglej nastavitve v tvojem programu, mogoče se da premor brisat. Narejeno pa je to zato, da ti ne naredi en zmazek ampak čim bolj podobno 'pravim' originalnim audio CD-jem.

Pa veliko sreče pri peki!
lp noogy

Pikachu ::

Hi!

Winoncd je malce cuden program. Za cd brez presledkov v tem programu moras narediti dvoje:

1. vklopis Disk-at-once
2. nekje v menujih se dokopljes do DODATNE funkcije za izbiro TRAJANJA presledka in ga das na 0

V vseh drugih programih je dovolj, da naredis le prvo.

LP,
Pikachu.8-O

Daniel ::

Pa kdo ve kje na netu bi se dalo dobit Nero al pa CDRwin?

Wolverine ::

pejt na njihovo uradno stran, pol pa samo crack poisci

lp
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

DeLonghi ::

Kar se tice WinonCDja:
stvar je preprosta- preden das snemat audio cd (disk at once) moras obvezno iti v properties (EDIT>PROPERTIES) in obvezno obkljukat moznost NO PAUSE BETWEEN AUDIO TRACKS
Bo slo sedaj?8-)
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Daniel ::

Ampak so tam 3 možnosti:for this track,kor all tracks on this job,for all tracks.

DeLonghi ::

ti sam obkljuki tisto stvar...ostalo pust tako kot je!
dela ziher potem za vse tracke...pa vsakic ko na novo vzigas winonCD, preveri ce je se obkljukano
v verziji 3.7 je to ze na default...mislim da imas ti 3.6 verzijo...right?
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

Daniel ::

za zdaj deluje
tnx

boha ::

a kdo uporablja mp3 cd maker? super zadeva s tremi funkcijami: test, record in normalize! >:D

Daniel ::

Kateri program pa priporočate za kopiranje zaščitenih CD-jev?

boha ::

clone cd seveda. samo baje ne podpira vseh pekačev...

Daniel ::

Sem slišal. Zaj ne vem kaj bi kupil Mitsumi 4x 4x 24x
ali Teac 4x 4x 32x ker ne vem kako Teac deluje s CloneCd.Mogoče kdo ve kaj več o tem. Poskusil sem naredit tudi image datoteko nekega CDja pa se je vse skupaj ustavlo.CD rom je Teac 40x z vključenim DMA-jem.

Han ::

Za izbiro pekača za CloneCD si poglej uradno stran.
Za image določene plate je zelo dober tudi BlindRead, medtem ko lahko z BlindWrite takšno sliko tudi zapišeš na CDR. Osebno sta mi dotična programa bolj pri srcu kot CloneCD.

boha ::

doma imam teaca 4x4x32 (TEAC W54E). zadeva laufa tako kot treba, tudi s clonecd. poleg tega pa clonecd pekača podpira, kar lahko vidiš tudi na uradni strani (by han). :)

Daniel ::

Kolko pa stane Teac 8x 4x 32x ?
Ker kupujem tja nekje do 45 jurjev pa ne vem kaj bi blo najboljše.

boha ::

mislim, da pri iskra-com (zastopnik teaca) prodajajo 8x8x32 varianto za 45k.
4x4x32 oem verzijo pa dobiš že za sitne pare - 32k.

Daniel ::

Pa mogoče veš točno strokovno ime tega 8x 8x 32x ? Teac W***?

jeti ::

boha: Za audio CD-je: jest ga uporabljam.
TOOOOK enostaven, da skoraj ne moreš verjeti, pa CDje dobro speče (še nihče se ni pritožil, razen če je bil že originalni mp3 kaj čuden, kar pa ni napaka programa ampak iskalca muzike - mene;)).

Sicer pa za Data CDje uporabljam Neorta, ampak se mi je pa ZELO zameril pri kopiranju CDjev, pa najsi sem hotel izdelati kopijo audio ali pa Data CDja - uničil mi je kar nekaj ploščkov...(je nekje na sredi javil Illegal Operation).
Sicer pa, imam še nekaj drugih pekiprogramov, očitno jih bom kar počasi začel uporabljati namesto Nerota.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

boha ::

mydaniell: TEAC CD-W58E

jeti: čez mp3cdmaker ga ni. zaenkrat sem z nerotom kar zadovoljen, občasno pa uporabljam tudi winoncd. malo kombinacije nikoli ne škodi... :)

kockish ::

jeti: za kopije/kompilacije glasbenih cdjev ti priporocam Feurio (www.feurio.de), za kopije data cdjev pa uporabljaj CloneCD. Nero nato uporabljas za tisto, kar ostane...

Tudi mene Nero veckrat zajebava ko delam kopije (predvsem vklopljen DMA zajebava), poleg tega je Feurio! pri izdelavi glasbenih cdjev precej boljsi...

Daniel ::

Danes sem bil v neki trgovini k so glih Teaca 4x 4x 32x Montirali pol pa ko bi naj snemali z nerotom je bila edina možna hitrost le 4x.
Je to mogoče zato ker je vklopil sinhroni prenos podatkov in DMA ?

Daniel ::

Kaj ta CD-W58E s clone CD-jem ne deluje?,ker sem gledal spisek pa ga nikjer ne najdem,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj CLONE-CD ni zanesljiv ali kako skopirati Audio CD?!

Oddelek: Programska oprema
202465 (2192) dualband
»

Pekač do 40k

Oddelek: Kaj kupiti
181537 (1303) TheHijacker
»

Buffer underrun @ 8x rec. speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
7961 (843) Han
»

CDRW za ne preveč keša :)

Oddelek: Kaj kupiti
271857 (1304) Daniel
»

TEAC CD-RW

Oddelek: Programska oprema
131627 (1370) Boky

Več podobnih tem