» »

Poseben stol za laptope

Poseben stol za laptope

Slo-Tech - V Nemčiji rojeni Konstantin Grcic, je za italijansko podjetje Montina oblikoval poseben stol, namenjen prenosnim računalnikom.



Sam stol je hkrati tudi miza. Izdelek uradno nosi ime Allievo/Scolaro, po slovensko študent. Vsem modno in oblikovalsko osveščenim verjetno ne bo težko stola/mize tudi uporabiti.

27 komentarjev

BoLhCa ::

hehe, odfukana ideja:) Men je všeč:)

Jaka83 ::

Men je tud QL, samo še eno luknjo so pozabli. >:D

SaXsIm ::

Vsem modno in oblikovalsko osveščenim verjetno ne bo težko stola/mize tudi uporabiti.

Vsem veščim ročnih spretnosti, ki imajo doma nekaj orodja za obdelavo lesa in sam les, nekaj podobnega ne bo težko narediti. :D
SaXsIm

Poldi112 ::

Meni deluje precej neudobno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

gakiko ::

Meni deluje precej neudobno.


Meni tudi. Dejansko omogoča sedenje le v enem položaju. Kaj, če slučajno želim sedeti s prekrižanimi nogami? Ali pa "po turško"?
Da ne omenjam, da človek mora imeti kar ozko zadnjo plat, da lahko normalno sedi gor. ;)

Jaka83 ::

Pa si ga mal "zmodificiraš" in narediš širše sedalo, če ti tako paše oziroma imaš širšo zadnjo plat. Ampak lukne še vedno ni. :D

]Fusion[ ::

jaz pa mam malo občutek da ta stol malo na jajca pritiska :|
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Jaka83 ::

Ja, sej že dva posta tulim, da manjka luknja.

Bass0 ::

Kakšna luknja? Sej je tega stola komaj kaj skupaj, če narediš luknjo, ne bo ostalo nič več! :P

zaejec ::

ze 20 let zivim skoraj v italiji in nisem se slisal da bi italjani rekli studentom allievi ali scolari. kakorkoli, stol je kar kul in tisti ki piskate o luknjih za jajca je vas trud zaman - preprican sem, da se to ne dogaja. glede na obliko stola, sklepam da je sedenje na njem podobno sedenju v sezi (ce kdo trenira kaj borilnega, kjer na treningih ne dajo poudarka samo k unicenju sovraznika bo razumel). kar se pa razlicnih poz sedenja tice, si stol zasluzi res en velik minus :)

Good Guy ::

dej to te v jajca začne žulit :D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mitja ::

hehe... Kak že pravi Adi? Vse za dober biznis, vse za dober dnar... Grem stavit, da bo kar nekaj teh primerkov prodanih.

Drugače pa se strinjam z vami, da je to popolnoma zgrešen izdelek, vsaj kar se udobja tiče. Si niti predstavljati ne morem, da bi na njem sedel kakih 12 ur na dan na njem. :( 8-) :'(

Z-lot ::

lol, kaj vam je... to je za LAPTOP, ne za običajen namizni računalnik.

Jaka83 ::

Ja in? A za laptopom pa sediš 5min al kaj?

Matevžk ::

Ja, sem ravno hotel vprašati ... nekateri za laptopom presedimo celo več kot za namiznim računalnikom ...
lp, Matevžk

Beernarrd ::

Z rokami v tem položaju zanesljivo dobiš RSI v roke.
S hrbtom v tem položaju zanesljivo postaneš puklast.

hint: željni zaslužka lahko izdelate in patentirate še kovček za omenjeni stol, da se ga bo dalo prenašati skupaj s prenosnim računalnikom.

PrimozR ::

Allievi nej bi pomenil neki v stilu mladinca. Pri kolesarjenju mamo slovenci straejše mladince, mednarodno je to kategorija Junior, v italiji pa allievi.

DaMastermind ::

naj bojo naši mladinci puklasti, z RSI!!

linuxdady ::

Verjetno je mišljeno, da to nosiš s seboj? Pod eno pazduho laptop, pod drugo stolček?

njok ::

allievo m

1. učenec; gojenec; študent: allievo
del conservatorio
gojenec glasbene
akademije; allievo ufficiale gojenec
častniške šole, kadet

2. pripravnik

3. šport mladinec, mladinka

4. botanika poganjek

fatg ::

zakaj bi bil grbast, saj sediš naravnost? ali vi mislte, da je to nepravilna drža hrbta?

SpaWn ::

Alievo je učenec, kot piše zgoraj. Scolaro je pa šolar. Stol je pa karneki, da se norci čudijo.

Jaka83 ::

Dobil sem eno hudobno™ idejo. Mogoče bi se ta stol dal ponucat za kakšno SM sceno (marko, a si za akcijo, sam še vrtny rabva). >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jaka83 ()

Aggressor ::

Neudoben in nepraktičen.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Z-lot ::

Nisem imel v mislih laptopa kot nadomestek desktop PC-ja... tudi tale stol ne nakazuje foteljske udobnosti za kaj takega. Doh, kar sem imel v mislih pa je uporabnost za naprimer v predavalnico/učilnico/... :>

motorc ::

Kaj pa je RSI?

desperados ::

faq in wiki

Mislim da vsi trpimo za tem :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pisarniški stol?

Oddelek: Loža
152896 (2492) GrimReaper
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315355 (1910) U2ros
»

Alternativa stolom SpinaliS

Oddelek: Loža
83262 (2459) Invictus
»

Pisarniški stol (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12230749 (15279) Unknown_001

Več podobnih tem