» »

Javascript kot flash?

Javascript kot flash?

Roych ::

LP!

Me samo zanima, ce ve kdo kako bi naredu da se mi vec slik ena za drugo pocasi z fade-in ter fade-out menjavajo kot da bi naredu z flashom in da se loop-ajo ali pa, da mogoce kaksno sliko se polinkam, se da, sam kode ne vem :)) :D

Upam, da je razumljivo, ker drugac ne znam opisat. je pa tukaj primer: www.laguna.si cisto zadnja slika spodaj. Delano v flashu kaj pa Javascript?

Hvala ;)
Insanity is making me nutz!! ;)
  • spremenil: Roych ()

#000000 ::

Zakaj bi se jebal z Js če se da v flashu narest dokaj enostavno, hitro in imaš popolno kontrolo nad tem kaj bo ven padl. LP

just_a_cook ::

Zato ker po novem so (zaradi XP in SP2) postali križi s flashem. Vsako stvar ti mora user potrditi, kar pomeni, da je za kakse efekte ipd postalo neuporabno.

Predlagam DHTML in alpha blending.
==================
Just a cook

mte ::

just_a_cook: mislim da za take zadeve obstaja nek kos javascripta ki to potrjevanje zaobide, če je to to, kar mislim.

#000000 ::

Ja ampak narest isti efekt kot ga je omenil roych je z java scriptom lahko precej težko, končni rezultat pa zna bit ničemur podoben.

@just_a_cook
A ti ni nikol padlo na pamet da bi pogledal kako imajo to rešene strani kjer ti ni treba klikat za aktivacijo flasha, in ja btw ta problem je že star ene 5 mesecev, tko da obstaja že nekaj vrst Anti Dot-a LP

Roych ::

Ne, se da to narest prav z Javascriptom sem vidu pri enmu kolegu, od katerga pa zal nimam vec kontaktov.
To pa je to, ko se prej ne spomnim na take zadeve. :| Aja, pa effect je skoraj isti kot pri flashu.

Thx!
Insanity is making me nutz!! ;)

#000000 ::

Ja vem da se lahko nardi tud z Js, ampak to je tko kot bi šel z motiko nad betonsko ograjo, namest s hilti-mašino, in če delaš v flashu boš naredu 100× lepši izdelek, da ne omenjam kaj vse lahko narediš v layer-jih nad efektom, recimo daš notr kak text, gumb, logo itd. možnosti je ogromno, dočim si pri Js omejen na ta efekt konc. Seveda pa se ti sam odloči kaj ti je bolj proročno in s čim lažje/rajši delaš, jest sem samo predlagal. LP

AndrejS ::

Naride raje Animiran GIF

mte ::

Če bi jaz to delal, bi animacijo naredil v flashu, kot alternativo (če flasha brskalnik nima) pa ponudil statično sliko.

Roych ::

Hey!

Uspelo mi je zadevo si lahko pogledate tukaj KLIK

Sicer zadeva deluje samo v Internet Explorerju ampak glavno je da deluje.

LP! :D :))
Insanity is making me nutz!! ;)

bzp ::

Sicer zadeva deluje samo v Internet Explorerju ampak glavno je da deluje.

Kul. Upam da imas cimvec prijateljev s Firefoxom, ki bodo sedaj nehali hoditi na tvojo stran.

#000000 ::

Full dobr. LP

Tody ::

važn da se v IE vid :P Flash bi bil bolje pa isto dela maš da naštimaš aplha blending...

Roych ::

BZP! Kdo pa pravi, da bo to prislo na mojo stran :D
Insanity is making me nutz!! ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash z grafičnim pospeševanjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
536994 (5634) Bakunin
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243035 (2362) Icematxyz
»

RAID1 zrcaljenje naknadno. Se zgubijo podatki?

Oddelek: Operacijski sistemi
193460 (3133) just_a_cook
»

FreeBSD logo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
568363 (6921) christooss
»

css vs frames

Oddelek: Izdelava spletišč
231780 (1475) b0B3k

Več podobnih tem