» »

kupujem miš..

kupujem miš..

blazius ::

sem v dilemi katero miš kupit.. in se odločam med: Logitech MX310, Logitech G1 in Genius Ergo 520.. uporabljal bi jo predvsem za igranje fpsjevk. (pa prosim ne mi svetovat nej kupim mx1000, ker če bi mel keš bi jo že kupu :S)

hvala in lp..

blazius ::

blazius ::

Klemzz ::

od teh se mi zdi G1 najbol, sam mam G5, bratranc ma pa G1 in je reku da glede na ceno je supr miš

OZZY ::

Jaz ti predlagam tole:

P O V E Z A V A

Jo mam sam in morem reč, da je super..Spreminjanje občutljivost v dpi kar preko gumba n a miški...dodaten gumb za triklik..ko strelaš pride prav...Sem mel g1 in to pa je zame 718f boljša. maš tudi brez F, ki pa nima tistega dodatnega tristrelnega gumba.....

vsekakor razmisli tudi o tej.
Go with the flow.

Pouh ::

Od tehle ko si jih predlagal, se mi zdi, da najbol v roko pase tista ergo, nekaj dobrih besed pa sem slisal tudi o g1
@OZZY: tvoja miska je lepa in ima dobre lastnosti, ampk tezka je pa pol kile8-O 8-O ??

OZZY ::

primoz...Pol kile glih nima ampak je mal težja kot druge ampak ne toliko,da bi ovirala pri delu...Po mojem mnenju je teža glih prava. Sicer prvo ko sem jo dubu sem mislu, da bo to ovira ampak se je izkazalo da je pri meni prednost. Sem mel veliko mišk pa so ble po mojem mnenju vse prelahke, da so kr letgele iz roke...Z to pa mam super kontrolo. ...Drsi pa tud super na podlogi. Sem nabavu x9001 podlogo pa se zelo dobro obnese. Če hočeš še hitrejše drsenje pa bi bla kera hitra podloga dobra.


Glede igarnja..Igram veliko cod in cod2 in nimam problemu..ma gumb za spreminjat občutljivost, ki jo lahko spreminjaš med igro in natančnost in odziv je tud super. jaz sem jo nabavu pri biro.si za še nekaj manj denarja kot pri fenixu in bom ostal z njo še kr nekaj časa.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nov racunalnik za 250k

Oddelek: Kaj kupiti
233121 (2619) gumby
»

Katero miško kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
262785 (1921) hrcek
»

Dobra brezrepna miš

Oddelek: Kaj kupiti
232598 (2159) reptilia
»

Katera brezžična tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
222953 (2374) ddeben
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272142 (1685) roli

Več podobnih tem