» »

kabelski internet - siska - catv narocnina

kabelski internet - siska - catv narocnina

cuk ::

v studentskem stanovanju v ljubljani bi rad nabavil kabelski internet. ponudnik je Skyline, ta ima pogodbo z Amisom. Zanima pa me, ce je pogoj za prikljucitev kabelskega interneta tudi, da imas kabelsko televizijo? v stanovanju sicer je prikljucek za catv, kamor lahko prikljucis tv, a ne vem, ce se placuje narocnina ali ne. torej preden brskam, ce se narocnina placuje ali ne, se catv in kabelski internet pogojujeta ali lahko narocim samo internet?

Matheeew ::

Plačevanje CATV naročnine je predpogoj za kabelski internet. V primeru, da je CATV trenutno odklopljen (torej ne dela če priklopiš kabel na TV) ti lahko zaračunajo še ponovni priklop.

Vsekakor najlažje vse izveš, če jih pokličešal pa pogledaš na strani:\

cuk ::

Če priklopim kabel na TV dela. Ni pa nobenih računov, da bi se naročnina plačevala. Med tistimi "skupnimi/tekočimi stroški" v bloku pa tega najbrž ni, ali pač?

Matheeew ::

bo kar tale "ali pač" obveljal. Na skupnem računu lahko najdeš. Cena je pa mislim da manj kot 3.000 SIT.

Lahko pa to pomeni tudi to, da imaš staro napeljavo in da kabelski net ni možen.

V vsakem primeru---> pokliči Amis pa se pozanimaj.

Če pa to ni možno imaš pa še kar precej drugih možnosti za širokopasovni net.

cuk ::

Sem danes klical na Amis, oni pa poizvejo pri Skyline in mi sporocijo. Glede drugih moznosti za sirokopasovni internet se strinjam, ampak je ta najbrz dalec najcenejsa, kajti v stanovanju nimam telefonskega prikljucka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stanovanje in LJ

Oddelek: Loža
493964 (2421) LuGi
»

`razvezana lokalna zanka' my ass

Oddelek: Omrežja in internet
132522 (2253) ppp
»

Siol - konec poceni ADSL? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1019000 (5678) BluPhenix
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049631 (7313) flipflop
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
548491 (8491) Skubi

Več podobnih tem