» »

Nadaljuj en stavek...

Nadaljuj en stavek...

««
4 / 43
»»

jRk0 ::

... za konec pa se 39 kuhanih jajc, ki so bla na zalost pokvarjena, ker je spregledal rok na nalepki zato...
You fuck up once, you loose two teeth.

BojlerTM ::

.. je spet prezivel dan na skretu...
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

R0K ::

...med tem pa so mu palčki spizdili Jeep-a ker jim ni dal plače za mesec december ...

BojlerTM ::

..ampak ker so mjhni, so se zabil v prvi hrast..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

jRk0 ::

... hrast se podre in pod njim se nahaja luknja, ki vodi v ...
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jRk0 ()

rc-car ::

... v podzemlje, v skrivni brlog ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

...ki pejle v DedekmrazLandijo in seveda se palčki ne obirajo in hitro škočijo noter ....

BojlerTM ::

.. ker je pa jama globoka si polomijo noge ...
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BojlerTM ()

rc-car ::

... in pridejo do velikih vrat ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

jRk0 ::

.. na katera pritrdijo nekaj malega c-4 eksploziva, ki so ga sparali za novo leto ...
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

...in najbolj pogumen palček potrka ...

rc-car ::

od jRk0ta:
... vrata raznese in ko se dim poleze ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

BojlerTM ::

.. tam stoji ..
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

rc-car ::

... velik, debel, zamascen hudic, ki ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

...ki je ubistvu fotomontaža palčkov od dedka mraza ...

rc-car ::

... tako, da ni panike in model nadaljuje svojo pot ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

jRk0 ::

... Takrat pa s spusti crna noc...
You fuck up once, you loose two teeth.

rc-car ::

... in sence se zacnejo vecati, ko ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

....se palčki ustarašijo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

abcde7 ::

.... ki mu popraska modra jajca.......

rc-car ::

... in potem ratajo jajca rdeca ...

(ROK, hehe :)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

...po 15min praskanja pa so že rumene barve ...

( :> )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

rc-car ::

... zato se odloci, da si bo kupil mazilo, za jajci, ki bo vrnilo le-tem nazaj prvotno barvo ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

...in gre v Merkatorja po njega, vendar pa mu prijazna prodajalka pove, da jim ga je zmankalo, ker je njen mož pokupil vsega ...

rc-car ::

... zato gre do prodajalkinega moza, da bi dobil mazilo ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

... gre do njenega moža in ga vpraša, če ima kaj finega za jajca in mož ga narobe razume in božiček dobi batine ....

rc-car ::

... sedaj bozicek ves potolcen, z rumenimi in srbecimi jajci nesrecen tava ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

... v puščavi Alakadabra, kjer sreča ...

rc-car ::

... Osamo in se z njim spoprijatelji ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

...ker ima Osama dobre veze pri FBI, zrihta Božičku mazilo za jajca, in sedaj mu je seveda Božiček dolžan veliko uslugo ..

BojlerTM ::

ampak osamo je francek v bifeju z magnumom ubil!
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

rc-car ::

... tako, da ima sedaj bozicek mazilo za jajca in se Osama je mrtev in mu ne bo treba vrniti usluge, zato se odpravi naprej ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Justy ::

... ker pa je Osama nosil neprebojni jopic se cez dve ure vstane in napove revanso:D ...

jRk0 ::

... Osama se napusen z nelegalnimi substancami spravi v svoj ukraden kombi, ki ga je ukradel slovenski komunistični partiji ...
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

.... gre naprej proti Nemčji pa preko Italije do Španije, v Portugalsko in v francijo pa preko Slovenije v bosno, pa gre še do švico, in pride do Afganistana, kjer sta zmenjena z Božičkom ...

jRk0 ::

... ker pa je bozicek zelo dobrega srca, osami pripravi en iber hudo velik spinel, ki ga osama sam kadi dokler ne zaspi...
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

ob 17.30 zjutraj AM, ha Božiček zbudi, in ga spomni, da še imata opravke.Tako se odpravita, v skrivni brlog od Osame, kjer....

rc-car ::

... kjer zacneta kovati nacrt kako bi ...
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

... začeli delati ravne ovinke ....

XsenO ::

....in tako izumita bombo šiš-kebap...
1 + 1 = 1

R0K ::

...ki je sestavljena iz zelenjave, ker....

The GOD ::

...je zmanjkalo jogurta...

XsenO ::

...zato pridejo na zemljo vesoljci, ki se začnejo zanimati za to napredno orožje...
1 + 1 = 1

The GOD ::

...in nardijo farmo jogurtov, da bi bilo orozje se mocnejse...
Če bula je, bule ni

XsenO ::

...toda tkrat pride naš heroj Franci s svojim turbo yugičem in...
1 + 1 = 1

jRk0 ::

... ker pa so vesoljci malo zmesali sestavine so pomotoma dali v yogurt se pajke, ki so potomci tistih prejsnih s pajcjo kugo...
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

Nadaljujem XsenO :

... in pokrade vse te bombe in jih naloži v maxi velik prtljažnik od turbo yugeca ...

jRk0 ::

... ko pa franci jugića parkira, pride mimo haso in vidi ves ta jogurt. ker doma nima nic za jest vzame sraufnciger in odpre prtlaznik (to se je nauco od mujota) ter zveze zicke in odfura...
You fuck up once, you loose two teeth.

R0K ::

... Franci ves napizden pokliče kolega Janez-a in skupaj z njim se odpeljeta z katrco za njim ...

jRk0 ::

... ker pa se katra v ovinkih zelo nagiba, se pri tretjem dvojno-ravnem ovinku prekucneta vna drugi pas, po katerem ravno takrat pripeljeta nisce drug kot Bozicek in Osama v svojem rdecem kombiju...
You fuck up once, you loose two teeth.
««
4 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Osama bin Laden dead! (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Problemi človeštva
707152067 (16750) FoxKnox

ZGODBICA, ki si jo bomo izmislili. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1186024 (4317) OwcA
»

Posnetek Ladnovega Bineta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22257853 (55081) Tomi

Več podobnih tem