» »

Kako združit več po kvaliteti različnih video posnetkov?!

Kako združit več po kvaliteti različnih video posnetkov?!

[Op] ::

Hi! :))

Nucam help kako bi združiv več različnih ali zaporednih video posnetkov. Vem da je na netu veliko različnih tovrstnih programov za video Joine ali video merge a ne najdem takega ki bi združitl točno določene video posnetke ne da bi pri tem kakor koli spreminjal obliko ali kvaliteto posnetka!!! Easy Video Joiner je dokaj cool a me moti ker posnetek rata bolj žive barve!

P.S. VirtualDub ne nuca ker imam tudi posnetke ki niso identični po birate-u,... Kot pravim nucam le da iz večih npr. *.avi-jev naredi en veliki *.avi (po kvaliteti identično datoteko).

THX v naprej :D

#000000 ::

Simple. Vsak video prvo konvertaj v nekompresiran avi in potem naberi vse te datoteke in jih združi v en video ki ga stisni pač v tisto kar ti paše.

Aja mislm da še noso naredil softwera ki bo delal tako stvar, ki je btw. brezvezna (vsaj za katero resno uporabo) za resno uporabo prosiš avtorje naj ti pošljejo kak kvalitetnejši insert (če se seveda strinjajo) LP

[Op] ::

OKey #000000 in do česa pridem?? Do tistega kar jaz nočem.

P.S. to ne gre za kono filme ampak za filme iz fotoaparata za katere hočem da obdržijo prvotno kvaliteto.

#000000 ::

Ja sorry sam se bojim da boš glih mogu, ker na žalost tazga programa ni, oz so ampak moraš vse narest ročno in nastavt za vsak film posebej.

Za ohranjanje kvalitete je najboljš izvozit slike v sekvenco in izbrat TARGA tga format slike ton v wav in spečt na DVD pa v arhiv ko rabiš met film lahko vedno dobiš ven kar češ od wmv divx xvid ipd, ker imaš mislm da najboljšo možno kvaliteto.

Mislm da ti je to najboljš varijanta, sej DVD ti ne je kruha in ko rabiš imaš pri roki, najboljš pa je ker ni veliko izgube na kvaliteti.
(lahko tud v jpg daš pa bodo manjši fileti ampak tud mal slabša kvaliteta) LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Jonny boy! ::

Kaj pa ta program Ultra Video Joiner dobiš ga Tukej
oz. Allok Video Joiner ki ga najdeš Tukej

LP
"Coniunctis viribus"

Zgodovina sprememb…

Jonny boy! ::

Easy Video Joiner je dokaj cool a me moti ker posnetek rata bolj žive barve
Sem ga stestiral še jaz pa mi dela super, pr men je barva enaka. Vsaj pri divx filmčkih.
Uporabna zadeva.
"Coniunctis viribus"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za video urejanje- združevanje

Oddelek: Pomoč in nasveti
5551 (513) drago_po
»

zdruzitev filma avi

Oddelek: Zvok in slika
51153 (1125) gumby
»

Film iz treh delov.. zdruziti in razdeliti na dva dela

Oddelek: Zvok in slika
101868 (1744) Hammer
»

Filmi ?

Oddelek: Programska oprema
5969 (902) HiNaVeC
»

Spajanje video filov

Oddelek: Zvok in slika
101011 (910) rap3r

Več podobnih tem