» »

Avtoradio z USB portom in iPod shuffle

Avtoradio z USB portom in iPod shuffle

mmmato ::

Razni cheap avtoradiji omogočajo priklop usb ključa, moj evertone podpira kapacitete do 1GB. Je že kdo na tak način uporabil šafla?
Sicer sklepam, da ključki/mp3 playerji, ki rabijo poseben softwere na tak način ne delajo, pa vseeno ...?

lp

gumby ::

naceloma bi moralo delat, ce datoteke samo skopiras direktno gor, NE preko itunes
my brain hurts

Poldy ::

Razni cheap avtoradiji omogočajo priklop usb ključa, moj evertone podpira kapacitete do 1GB

Takšne omejitve imajo tudi precej dražji avtoradiji. Res ne vem v čem je fora, je mogoče čip za naslavljanje več kot 1GB precej dražji?

Sem pomislil da bi na USB priklopil prenosni disk... kakšna zabloda.

kozi ::

Imam Evertone CD-3320 na katerem dela 2GB ključ RunDisk,ne dela pa 1GB Patriot.
Aja pa deluje tudi MP3 NANO PLUS 1 GB .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kozi ()

mmmato ::

naceloma bi moralo delat, ce datoteke samo skopiras direktno gor, NE preko itunes


... teh datotek iPod verjetno ne predvaja, ali pač?


Takšne omejitve imajo tudi precej dražji avtoradiji. Res ne vem v čem je fora, je mogoče čip za naslavljanje več kot 1GB precej dražji?


Eh, 1GB podpora njim zadošča da na škatlo radia z največjum fontom napišejo USB & SD suupport. Ko sam ugotoviš da je giga premalo kupiš njihv najnovejši DVD avtoradio ki je "iPod ready"

mmmato ::

Danes sem dobil muvota v200 1gb. Evertone ga celo zazna, preklopi na "USB drive", .... in potem se zgodi NIČ.

BTW, drug teden majo u hoferju akcijo, usb ključ tevion 1GB za 5ksit.
Če veste še za kašno firmo, katere ključki delajo na tem radiju prosim napišite.

kozi, SD kartice uporabljaš?

gumby ::

>>> ... teh datotek iPod verjetno ne predvaja, ali pač?

itunes/originalen ipod ne
rockbox pa;)
my brain hurts

;-) ::

Imam Evertone CD-3320 na katerem dela 2GB ključ RunDisk,ne dela pa 1GB Patriot.
Aja pa deluje tudi MP3 NANO PLUS 1 GB .


Kake buče ste se pogovarjali. Evertone cd-3320 podpira tudi 8GB in 16GB ključke brez problema, tudi SD kartico 8gb zazna in deluje.

Stara tema:Dpa vseeno, kozi če še imaš ta radio in če še živiš in se spomniš kako se premikaš z tem radijem po mapah se priporočam, če pa mi prodaš navodila pa zmagaš:)

kozi ::

Če še rabiš navodila javi.

Good Guy ::

Razni cheap avtoradiji omogočajo priklop usb ključa, moj evertone podpira kapacitete do 1GB

Takšne omejitve imajo tudi precej dražji avtoradiji. Res ne vem v čem je fora, je mogoče čip za naslavljanje več kot 1GB precej dražji?

Sem pomislil da bi na USB priklopil prenosni disk... kakšna zabloda.


ne vem s kje si pobral glede čipov in naslavljanju.. radio ima usb samo kot medij iz katerega direkt bere , ne pa kot nek spomin za katerega bi rabu naslavljanje.

glede radija, tudi cenejši radiji podpirajo veliko večje velikosti(trde diske 100gb+), je pa haklc v tem da mora bit vse sformatirano v fat in ne ntfs(vsaj pri nekaterih je to nuja)

zame še vedno najboljša rešitev radio ki podpira ipod, pa gasa
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

;-) ::

Zakaj ipod, če je usb ključek ali minidisk boljša rešitev in cenejša? ne dojamem.

kozi ja bi še imel navodila ja. Ima pa evertone veliko šuma na izhodih za ojačevalec, to je edini minus pri vsej zadevi, drugače mi dobro služi.

kozi ::

Na ZS sem ti poslal link do navodil (skeniranih).

;-) ::

Hvala.

beta1 ::

Za tiste ki bi radi predvajali iPODe. Kupite Panasonice. Sam uporabljam 8gb kluč v fat32.

Skoraj vsaka nova njihova naprava ima iPOD support. Avtoradiji, hisni kini...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

priklop ojačevalca na avtoradio

Oddelek: Na cesti
186783 (6196) ;-)
»

Avtoradio Megane 2

Oddelek: Na cesti
73526 (3335) T0RN4D0
»

Izkušnje z Avtoradiji ki premorejo; DVD, divx, 3.6+ LCD, TV, USB

Oddelek: Loža
102006 (2006) koyotee
»

100 milijonov prodanih iPod-ov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
707841 (5880) frikec()
»

Kaj kupiti iPod ali MP3 predvajalnik??

Oddelek: Kaj kupiti
152006 (1656) rene_9

Več podobnih tem