» »

Čudna težava pri izhodu iz iger.

Čudna težava pri izhodu iz iger.

XsenO ::

Torej že nekaj cajta se mi pojavlja čudna težava in sicer, ko grem ven iz iger (ali alt-tabam, ali tudi pri directdraw in direct3d celozaslonskih testih) dobim črn zaslon na katerem se vidi le miškin kurzor. Winsi ne zamrznejo saj lahko še vedno delam samo razen miške se ne vidi nič. Edina rešitev je da log outam ali pa restartam. V bistvu nekako se winsi ne refreshajo ali nevem kaj.
Grafična je geforece 6800GT. Probal sem že z različnimi driverji in tudi s formatiranje sam razen prvih par poskusov ni obrodilo sadov.
Če ima kod kakšno idejo bi bil hvaležen.


Aja pa še nekaj če reštartam računalnik se mi en od mojih diskov več noče zbudit (ful cajta melje v startup in če pride do winsov ga ne zazna ali ga zazna kot neformatiranega) če pa odprem PC ali pa, da ga popolnoma ugasnem in takoj odprem pa se zažene brez problemov.
1 + 1 = 1

R33D3M33R ::

Najprej bi jaz poskusil odklopiti tisti disk, ki se noče zaganjati in potem poskusil zagnati računalnik in kaki test.
Potem upam, da imaš dovolj močan napajalnik, mogoče to povzroča težave.
Napiši celotno konfiguracijo.
Mogoče so pa kaki konflikti med matično in ostalimi napravami. Lahko bi poskusil instalirati kake patche za matično (VIA ima neke 4 in 1 driverje itd.) ali pa celo posodobiti BIOS.

Aja, napisal si, da so težave ko greš ven iz iger? Torej igre pa delujejo?
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

XsenO ::

Hmm konfiguracija je:
Msi-ultra s SiS čipovjem
AMD athlon xp 2400+
geforce 6800GT
768 RAM
DVD-RW
12 GB disk
40 GB disk
60gb disk 4D060H3 (ta je tisti ki ima težave)
550 W napajalc

V bistvu mi zamrzne slika (miška ne) od winsev ko grem ven iz directdraw in direct3d aplikacij če te tečej v celozaslonskem.
1 + 1 = 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows igra (AirXonix) preko Wine na Linuxu in 3D pospeševanje

Oddelek: Programska oprema
6594 (535) Hayabusa
»

Problem z igranjem iger- Directx

Oddelek: Pomoč in nasveti
211575 (1255) Venta20
»

hitman 4 blood money (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
504834 (3121) DOOM_er
»

Igre ne delajo v Win Xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
141243 (987) Soncek
»

Problemi z athlonom v igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
111756 (1557) luni

Več podobnih tem