» »

mIRC

mIRC

fictionel ::

katero skripto uporabljate?
kera je najboljsa?
kero mi priporocate?

pa kje se da zdlljat??

ekole..cist na kratko :D

mmisv ::

jest mam mIRC 5.91 prirejen za mojo uporabo pa je. ne rabš nobene skripte ker je pr enih tok sranja pa tega. dl-ji si en mirc pol si ga pa mal prilagod pa bo.

skripte so za en ku**
Čist trivialna stvar...

CaqKa ::

tocno tak kot je mmisv napisal... skripto si sam napišeš.. če je ne znaš potem je pa tudi ne rabiš...
povprečen uporabnik ne potrebuje čisto nič drugega kot ene par aliasev in da si malo help prebere

R0K ::

...ja jst sem mel neke skripte doma za irc, pa je vse štekalo, pa pol so začel še winsi jebat ...

...tko kot je rekel...najbolše, da si dl-jaš mIrc 5.91 in si vzameš 5min in si porihtaš nastavitve, da boš meu točno tazga kot hočeš ...

abcde7 ::

MA tud irc je bl kara... Jest ce hocm chatat grem na http://geocities.com/chatslo tam je res ql, pa se virusov, vdiranja, shokov ni tok k na ircu... Nč ni skript... Pa je čist dbr:P

jRk0 ::

Skripte sux. Samo zjebejo ti mirc, pa na vseh kanalih bos itak mel tezave zaradi njih. Skripte so za lamerje, za malor esnejse uporabnike pa, da si sam naredis, kot so rekli ze drugi.
You fuck up once, you loose two teeth.

[t502] ::

Uporabljaj BersIRC :p

[t502]

HEKO ::

Um...ni ravno tak ko vsi pravit...res je daje 90% skript bugastih...trojani so not..bla bla bla..backdoori so ya..

Torej če si "navadni" uporabik..mIrc 5.91..
Drguča pa je meni xMatrix9.0 plus verzion zlo dora skripta...mislim da je bil en trojan..ki si ga pač zbrisal in je blo ql. Predvsem mi je všeč izgled pri matrixu..nikjer drugje ni tak..Pol pa če znaš..si lahko Skripto pregledaš..dodaš kaj..in jo "upgredaš"....kaj spremeniš..napišeš še kaj poleg...;)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

abcde7 ::

kako usposobit mIRC-da dela normaln v options-kva kj daš???? Rad bi na stran #slovenia-pa je sam pet ljudi-k je cist nekj u nastavitvah narobe-enkat mi je ratal pa sm pozabu! Kako???

Rus ::

Ejga robo: Probi spremenit server, jest sm na irc.link.si, kjer zmer dost folka najdem :D

kockish ::

Ce je kaksna skripta uporabna, je to aIRC.... http://airc.kpdata.net/

HEKO ::

Robo --> lej..pomoje bi ti koristko da si vzameš 30 min..pa si prebereš kaj o splitih (goggle --> splits)..al pa probaj na drugih sreverih (irc.kks.net; irc.arnes.si; irc.link.si.....pa porte proabj 6666, 6667)..pa bo
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

[t502] ::

Jaz ko sem uporabljal mIRC sem imel Polaris 2.53a potem kasneje pa Polaris 2000 skripto.

[t502]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z Ircem

Oddelek: Omrežja in internet
121378 (1080) AngelOfDeath
»

DCC zloraba za mIRC 6.x

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
392328 (2328) CaqKa
»

DCC Send Ne Dela!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91071 (953) phladnik
»

mIRC skcipte

Oddelek: Omrežja in internet
291430 (1190) lordgreg
»

IRC

Oddelek: Loža
171398 (1129) Morpheus

Več podobnih tem