» »

Divx filmi problem..?

Divx filmi problem..?

lolek84 ::

Lep pozdrav!

Do sedaj nisem imel nikoli nobenga problema z ogledi kakega filma, da nebi šel oz. bi kaj štekal na računalniku... Zadnjič pa sem dobil The.Fast.And.The.Furious.Tokyo.RETAIL.DVDRip.XviD-DiAMOND, pa je stvar taka ko zaženem se mi izpiše kao ona napaka v explorerju in ona možnost "pošlji" oz. "ne pošlji", isto se zgodi s ta novim filmom X-man????

Kaj bi bilo to narobe? ALi gre za problem s codeci? Ker do sedaj mi še tega ni delalo, aya da še omenim to napako oz. kak bi temu rekel javi le pri tema filmama, drugi vse gredo zagnati in delajo?

Naložene pa imam Theorica divx-vsebujejo pa:
Divx Video for Windows Codec: 6.0.0.1571
Microsoft MPEG-4 Video Codec 4.1.0.3920
Huffyuv lossless video codec 2.2.0.1
Ogg DirectShow(tm) Filter: 0.9.9.5
Direct show AC3 decoder filter: 1.0.1.0

Ali obstaja kje novejši "komplet" codecov, da bi pol zbrisal te in naložil one? Prosim če je kak movie expert, da mi svetuje kaj bi bilo narobe oz. kaj storiti.? Hvala pa lep dan še naprej
  • zaklenil: podtalje ()

Saintek ::

Sam uporabljam ze 5 let samo tri kodeke divx kodek, xvid kodek, ac3 filter od tedaj se ni bilo filma, ki mi ga nebi predvajalo...

OldSkul ::

fddshow kodek is all u need.

lolek84 ::

Napačno informacijo sem vam dal, tudi eni izmed starih filmov, ki sem jih imel na disku več ne delajo..... ??? Kaj bi bilo to narobe, sem zdaj ostranil bs player in ga ponovno namestil pa isto... Enostavno eni filmi gredo lepo drugi pa ne, pač javi napako prikaže se explorere in možnost pošlji ne pošlji napako... ???

Nima baje win xp neke funkcije da obnoviš sistem za določen čas nazaj... npr da bi ga probal obnovit za kak teden dni nazaj ko je še vse delalo?? Ali mi pa ne preostane drugega kot kak format c:???

aco111 ::

Jaz uporabljam K-Lite Mega Codec Pack (info) - si lahko sam izbiraš katere kodeke boš naložo,
lahko pa pa se uporabiš K-Lite Codec Pack Full/Standard/Basic (info)

Lp. Allesandro. :)
Don't worry be happy :)

aco111 ::

Samo še to: predno nalagaš nove kodeke, moreš stare zbrisati!

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

jan01 ::

Odinstaliraj vse video filtre(kodeke) in posnemi le ffdshow(čim novejšega http://ffdshow.info -priporočam najnovejši clsid builds( generic builds ).
Niti pod razno ne snemaj codeck packov. Posnemi si za source filter le še haali media splitter(za mkv, avi, mp4, ...).
Poskusi še Media player classic, ki ima vgrajenih veliko filtrov...

Kodeke se ne briše, ampak "odinstalira". Ko daš unistall se enostavno pokliče regsvr32 -u (pa parameter s...)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jan01 ()

lolek84 ::

Zanekrat "tok tok" po mizi, mi dela zadeva... zbrisal sem codec-e odinstaliral seveda, in naložil ene nove in zadevca dela, no razen filma x-man tega mi enostavno noče odpret,... pa naj bo 1 film gor ali dol...

Najbolj čudno mi je pa glede javlanja tiste napake, zakaj se je zgodilo kar naenkrat ko pa nisem nič spreminjal oz. na novo nalagal in kar je najbolj čudno če bi že ti "novi" filmi potrebovali nove codec-e in bi zaradi tega javljali napako, zakaj za vraga so pol to delali tudi stari ki so prej delali brez težav,... Valda se je računalniku zmešalo ali mu pa pač kaj ni pasalo :\ Upam da bo delalo zdaj naprej, če pa nebo vam pa javim in bomo skupaj reševali problem

podtalje ::

slo-tech ne podpira piratiziranja. Zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DivX codec nadomestilo - ffdshow kodek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
21158544 (13692) BaRtMaN
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
183151 (2170) matmel
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412190 (10045) Jst
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
81740 (1441) aco111
»

Pri pregledu vsebine map se Explorer sesuje?

Oddelek: Operacijski sistemi
71242 (1172) jackorsen88

Več podobnih tem