» »

Ljubitelji kina za blokiranje mobilnih telefonov

1
2
»

Jaka83 ::

grem glavo stavit da bo cena vstpnic, ko bomo prešli na € valuto, 5€, kar bo kar znatno več kot je sedaj. Pa že sedaj preveč računajo. Nekje v spominu imam da so govorili o pocenitvi vstopnic, ampak očitno jim kar paše takole ... folk pa plačuje ker je smotan. Jurja ne dam za ogled enega filma v motečem okolju, ne hvala. Sej imam doma velik ekran in soliden Dolby Digital EX sistem in seveda nimam drugega motečega folka ob sebi.

Filo ::

seveda jaka seveda ... sigurno isto doživljas film :D

drugace se pa strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Filo ()

opeter ::

Kot prvo, kar bi delal je, da bi odstranil in prepovedal pijačo in hrano v kinodvorani. Ni nič bolj motečega, kot pa poslušaš, kako hrustajo kokice. Nekaterim je pri raznih vonjih hrane celo slabo (sicer jaz ne spadam v to "sorto"). Kot drugo pa bi trebalo nekako (kot je že drug pred mano napisal) ali motiti mobilni telefon ali pa narediti "garderobo" za dotične napravice. Kako bi to bilo izvedljivo (če sploh) pa je že drugo vprašanje. Mi še kinota nimamo v našem kraju, tak, da ne vem sploh, zakaj se razburjam :8)

Aja, mogoče zato, ker imam slabe spomine na obisk Koloseja v MB. :\
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Filo ::

opeter: pivo je ql, B vitamin za kožo, alkohol pa za sproščeno počutje ^^, poleg tega ni ga čez malega ohlajenega po dobrem fizičnem delu hehe

njok ::

Sem za nekaj podobnega, kot je predlagal Jaka. Le da je telefon tisti, ki preverja kje se nahaja. Po prosotrih postavis bluetooth hube, ki sporocajo za kaksno okolje gre. Kinodvorana, bolnisnica, sola: tiho; gradbisce, bar, whatever: glasno; itd...

Sicer je zadeva ze na danasnjih telefonih precej preprosto izvedljiva, ampak ce tega proizvajalci ne zacnejo vgrajevat v telefone ne bi nic z mnozicno uporabo.

Lahko sploh nimas hubov oz jih imas manj, pa se telefoni med seboj nekako zmenijo.

Kakorkoli, moznosti so, samo nekdo se mora spomnit zadevo trzit, pa bo mir. :)

CaqKa ::

to jaz že dolgo sanjam, da bi bilo fino da ko pridem v okolico faksa da se mi telefon kar sam da na tiho.

Jaka83 ::

Sam pol bi moral vedno imet vključen BT, kar pa deluje dokaj neugodno na baterijo PLUS nimajo vsi mobilniki BT-ja (moja Motorola ga recimo že nima, je pa še kup takih telefonov).

zee ::

Ven iz kinodvoran: kokice, vsa pijača in mobilniki

Nekdo je napisal, da ti lahko med predstavo umre žena ... IMO to ni ravno pogost dogodek. Če kdo res ne more brez svoje žvrguljice, naj ne hodi v kino. Enako velja tudi za gledališče in opero.

Navade se spreminjajo, vendar dejstvo je, da obstajajo prostori, kjer je tišina ne samo zaželjena, ampak nujno potrebna.

OT: opažam sicer, da je mladina v splošnem vedno manj vzgojena.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Daedalus ::

Sam pol bi moral vedno imet vključen BT, kar pa deluje dokaj neugodno na baterijo PLUS nimajo vsi mobilniki BT-ja (moja Motorola ga recimo že nima, je pa še kup takih telefonov).

Ja, pa tud varnost vedno vključenega BT-ja je zelo vprašljiva>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

njok ::

Mja, ne vem. Jaz ga mam vsaj polovico casa vkljucenega, ker ga veliko rabim po sobi. Ce bi mel bluetooth avtoradio ga gotovo ne bi ugasal. Drugace pa je nastavljen na hidden to all, tako da ga vidijo samo pairane naprave.

Skratka, ne vidim resne ovire za tak sistem, samo kdo od vecjih proizvajalcev telefonov se mora tega lotit (ali pa mogoce kaksen operater?).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njok ()

CaqKa ::

njok bt je ful ranljiv.. že samo da je vklopljen.

sicer pa jaz nisem reko da bi se to preko btja izvajalo.
načeloma bi bilo čisto kul preko lokacijskih storitev (aka. triangulacije) ali želiš to storitev ali ne..
default nastavitev pa da jo želiš.
nič dodatne porabe.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Družbi SCO zmanjkalo denarja - a ne še za odvetnike.

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
143617 (2716) vejnovic
»

Sodelovanje s tajnimi službami kot "svoboda govora"

Oddelek: Novice / Zasebnost
63898 (3451) driver_x
»

Open Document Format pretvornik za Word + vojna dokumentov

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
236774 (5151) tha_man
»

Namenski čip za umetno inteligenco

Oddelek: Novice / Grafične kartice
182752 (2178) MrStein
»

Google se je odločil za AMD

Oddelek: Novice / Procesorji
285380 (3196) zigi

Več podobnih tem