» »

Windowsi problem - tema, izginile bližnjice - reboot, "vse ok"

Windowsi problem - tema, izginile bližnjice - reboot, "vse ok"

Percusso ::

Imam še precej novo instalacijo windowsov in se mi je sedaj že parkrat to pojavilo - zelo neugodna zadeva. Zanimivo, sem na podobne probleme naletel že pred več časa (drugi računalnik in vse) in me zanima, ali so takšni simptomi še komu znani oz. kaj bi to lahko bilo:

Normalno delam, naenkrat se računalnik preneha odzivati, ob ponovnem zagonu pa je tema, ne naloži se niti windows logo, ne delajo niti tipke, nič. Po izklopu in ponovnem zagonu pa je vse "ok". Opazil sem edino, da so moje bližnjice v quick launch toolbaru izginile in so jih xp-ji nadomestili z nekimi privzetimi.

Pred nekaj tedni enaka zadeva, tudi takrat so se windowsi ob drugem zagonu naložili, ob naslednjem zagonu pa so se same obnovile tudi quick launch bližnjice.

Zaenkrat podatkov še nisem izgubil, ampak nekega zaupanja ob tem ni mogoče imeti. Ne bi rad na novo instaliral celega sistema..in potem seveda naletel na isti problem.

Mimogrede: uporabljam outpost firewall in bitdefender av, xp uporabniški profil pa imam na drugi particiji.

Upam da drugi takih problemov nimate :)

Lp!

Percusso ::

Če bo komu pomagalo: pred kratkim sem instaliral novo verzijo Nerota, ki s seboj prinaša nepotrebno solato - tudi svoj toolbar za taskbar.

Izgleda lahko tudi to podre nastavitve za taskbar.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izginilo namizje, ikone, start meni prazen

Oddelek: Operacijski sistemi
328877 (8162) k4vz0024
»

ikona za namizje

Oddelek: Pomoč in nasveti
111721 (1503) Mag!C
»

Microsoft Office XP Orodna vrtica

Oddelek: Programska oprema
91030 (992) OrlyTM
»

Kje 'je' pokaži namizje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122342 (831) ahimah
»

10 vasih zelja za winse (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
603549 (2802) ABX

Več podobnih tem