» »

Windows XP Firewire gonilniki.

Windows XP Firewire gonilniki.

robydeep ::

imam tezavo ki ji pac nisem kos.


Ukvarjam se z glasbeno produkcijo in imam namescene WIn xp lite torej oklesceno verzijo xp- ja za boljso stabilnost. ( xp za DAW )

problem nastane ker v instalacijski verziji ni ohci oziroma firewire 1394 driverja in mi ga ne namesti v setupu, tako da mi kasneje ne najde firewire kartice in je ne samodejno instalira, tako kot to nardi polna razlicica xp jev.

Je morda tu kdo ki bi mi lahko pomagal, ker polne verzije xp jev nocem. Tak dobro potweakat jih pa ne znam, kot so ti ki jih imam doma 89 MB:))



gledal sm na netu pa ne najdem driverja ki bi mi samodejno namestil firewire kartico pri proizvajalcu pa pravijo da to winsi sami nardijo. kje bi se dal dobit ta intergreran firewire driver za firewire pci kartice?



prosim za pomoc



lp vsem Robi

Popravljen naslov zaradi kršitve 4. člena //Omy

klemen22 ::

Ja pa nima proizvajalec te kartice svojih driverjev. Pa kako garjavo zadevo si ti to kupil?
Sicer pa hardware brez driverjev je enakovreden garjavemu psu brez ene noge ki se komaj opoteka v klanec navzgor. Torej bogo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

robydeep ::

vecina firewire kartic kot so stlab ali pcmcia pac ne rabi driverjev ker jih imajo winsi ze ob namestitvi ... hehe torej je pri applu vse bogo ker za vecino stvari ne rabis dodatnih driverjev:)




lp

klemen22 ::

Ja ampak je velika razlika. Apple skrbi le za podporo vgrajenih komponent in ne tako kot MS ki mora skrbeti za goro skoraj identičnega hardwera. Tako da.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Fatboyslim ::

robydeep, katero karico imaš

Pa resneje se ne splača ukvarjati z produkcijo na XPjih, preveč nestabilna zadeva

robydeep ::

pa nism prosil za odpuscanje hehe ampak za pomoc sam nebo slo hvala ti vse en


kdo drug mogoce:))





lep vecer

robydeep ::

sj wem, sj sem na intel macu ( UB ) sam se ni driverjev napisanih za powercore platformo sele drugo leto, tako da se pac morm zal z masteringom ukvarjat na pc ju grrrrrrr:))


aja kartica neka ceska ja:))


Via vt 6306 firewire card


to pise na cipu drugace embalaze wec nimam



lp R

robydeep ::

PaX_MaN ::

Hja, na uradni strani Vie imaš pod FAQ razdelek:
"I have a VIA VT6306 firewire chip. Where can I find the drivers?"
"If you are using WinXP, you will find that the drivers are built into the operating system and they should install automatically through "adding new hardware. For all other Microsoft operating systems, you must obtain the drivers from Microsoft. For Linux, the driver information can be found here."
Torej jo poskusi dodati ročno.

Pyr0Beast ::

Probaj z nLite zmodat novo verzijo winsev (v pon/tor pride nova verzija). Super proggy, deloma tudi v slovenščini :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Diagnostično orodje za WD

Oddelek: Programska oprema
144379 (4239) clovk
»

Problem - zvok! Pomoč.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101685 (1521) cekr
»

Problem, ki ga ne zna rešiti nihče

Oddelek: Pomoč in nasveti
192020 (1262) dzinks63
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697337 (6485) BadWolf
»

NA POMOC

Oddelek: Kaj kupiti
5885 (787) Han

Več podobnih tem