» »

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00

WOLF (RTCW) vsak dan ob 22.00

1
2
3 4

--Switch-- ::

Danes pridem tudi jst!

one question:Kaj če maš nelegalnega wolfa na tistih (internet)ostalih serverjih ne moreš igrat?

DrSergioDJ ::

probaj pa bos vidu >:D
...

Caboose ::

only one word...: Mouahahahahhaahhahahahahha!>:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Arrivo ::

A si je kdo že inštaliral nov patch 1.1 .

:))Kaj je novega ???

bastadu ::

Jest pa čez teden ne morem, ker moram bit na faxu, 65km stran od moje mašine:(
:D

Caboose ::

bastadu.. moje sozalje....>:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Exilian ::

Za vse 'Janeze' ki imajo 56 modem naj si raj zrihtajo družbo in si organizirajo LAN, pa boste šele takrat vidl kok to rox-a, ko boš poču švabota, ki ma comp. nasprot tebe :>. Ne pa da špilaš z 500 pinga pa še plačaš net.
It's not the opensource i hate.
It's the fanclub I cannot stand.

BC3 ::

a lan je samo za Janeze dobr? škoda:\

ahac ::

Sej pripravljamo lan, kjer bo tud server za RTCW.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

CWIZO ::

Men tut n a 56k dela čist dobre (brez laga) edino strojinic ne morem uporabljat ker preveč šteka.

Aja en je omenjal da mu protokol ne dela, moreš napisat games.netsi.net:97262 al neki tzaga (z aštevilko nisem ziher)
PA men ut se ni hotel povezat pa sem prek konzole se konekta pa je blo!
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

Enzo77 ::

tule je en copy paste za tweakanje 56k:

Programsko Navijanje Modema
četrtek, 2. Avgust 2001 / BiO
Za vse tiste, ki uporabljate Dial-Up modem za igranje Quaka/Counter-Strikea/Half-Lifea... bo tale clanek vsekakor dobrodošel. V naslednjih petih korakih bomo poizkusili malce pohitriti modem in s tem tudi vašo povezavo v svet...

Ta vodic je namenjen predvsem tistim, ki uporabljate Windowse 98 ter Windowse 95. Ako z ucinkom ne boste zadovoljni preprosto obrnite situacijo, no saj veste kaj mislim. Ne bodite povezani na internet, ko boste to delali!

Prvi Korak: Kliknite na Start->Nastavitve->Nadzorna Plošca (Start-->Settings-->Control Panel). Ko ste to uspešno storili, z dvoklikom odprite ikono Sistem (System). Tu kliknite na jezicek "Kazalci ucinkovitosti" (Performance) in zatem še na gumbek "Doticni sistem" (File Sistem) . Odprlo se vam bo novo okno, tu morate v scroll tabeli "Tipicna vloga tega racunalnika" izbrati "Omrežni Strežnik" (Typical Role Of This Computer->Network Server). Ko vse to izberete kliknite OK in še 1x OK, racunalnik vas bo vprašal, ce želite resetirati (reboot) racunalnik, izberite Ne (No).

Drugi Korak: Pojdite na Namizje (Deskop) in z dvoklikom odprite mapo Moj Racunalnik (My Computer). Ponovno dvokliknite na ikono "Omrežje na klic" (Dial-Up Networking) ter z desnim miškinim gumbom na svojo že ustvarjeno povezavo, izberite "Lastnosti" (Properties). Odprlo se vam bo novo okno, v polju "Za klic uporabi:" kliknite na gumbek "Konfiguriraj" (Configure). Prepricajte se, da je vaš modem na najvišji možni hitrosti "Maximum Speed" (pri 56k modemih je to najveckrat 115200), ko ste to storili kliknite na jezicek "Povezava" (Coonnection) ter na "Dodatno" (Advanced). Prepricajte se, da obkljukate opcijo "Nadzor napak" in "Nadzor pretoka" (Use error & Use flow) in odkljukate "Potreben za povezavo" in "Stiskanje podatkov" (Required To Connect & Compress Data) vse ostalo pustite kot je. Kliknite OK in še 1x OK in pojdite k naslednjem koraku.

Tretji Korak: Še vedno se nahajate v okencku vaše povezave, tu kliknite na jezicek "Vrste strežnikov" (Server Types) in odkljukajte "Prijava v omrežje", "Programsko stiskanje podatkov", "NetBEUI" in "Protokol, združljiv z IPX/SPX" (Log On To Network, Enable Software Compression, NetBEUI & IPX/SPX Compatible). Pustite vse ostalo kot je bilo prej (ampak prepricajte se, da je obkljukana opcija "TCP/IP"). Kliknite OK in nadaljujte z naslednjim korakom.

Cetrti Korak: Zaprite okno "Moj Racunalnik" (My Computer) in pojdite v Start->Zaženi (Start->Run), v prostor za text napišite "regedit" in pritisnite OK. Kliknite na Urejanje->Najdi (Edit->Find) v okence za text napišite "SLOWNET" (najbolje bo, da napišete z velikimi crkami). Pocakajte, da Windows pobrska po registru. V desnem oknu 2x kliknite na SLOWNET in prikazalo se vam bo zaporedje številk - 0000 01. Kliknite za številko 1 in pritisnite tipko "Back" (na vaši tipkovnici) ENKRAT, zatem napišite dve nicli. Ko ste to storili, pritisnite OK in zaprite Urejevalnik registra (Registri editor) in nadaljujte z naslednjim korakom.

Peti Korak: Pojdite nazaj v "Nadzorno plošco" (Control Panel) in kliknite na ikono "Omrežje" (Network). V okencku "Namešcene so tele omrežne komponente" (The following network components are installed) dvokliknite na "Gonilnik za omrežje na klic" (Dial-Up Adapter). Kliknite na jezicek "Vezi" (Bindings) in odkljukajte "IPX/SPX" in "NetBEUI" (ce tega nimate je vse ok). Odklikajte vse OKeje in resetirajte racunalnik.

With a license to gib :)

Caboose ::

mirror mirror on the wall whuz got the best ping from us al? ME! :D:D:D

Kak sem ponosn 8-)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

DrSergioDJ ::

hehehe...jest ga mam tm od 30-150 ponavad.... vecinoma od 50-80 :D

enoug to kill ya all with tha snajper gun....:D
...

Caboose ::

jaz pa sem meu najvec 45-80 pa sem ze popizdovau... sam pri RTCW ni tak hudo kot npr. pri Q3A-Tournament instagib... Tam pa je ze 20 veliko 8-O
REs mislim... ker majo manijaki po 5-10 pinga...yao yao:O
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Enzo77 ::

bitch;((
With a license to gib :)

bastadu ::

Gremo danes ob 22?>:D

Caboose ::

eni so pravi snajp manijaki... Jaz sem ponavadi medic al pa enžznir al pa lutenend :D, odvisno od potrebe...


Aja tisti ki me je htel zadnjič kickat je zobata owca z gnilimi zobmi in plesnivim pudingom na glavi....>:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Enzo77 ::

gg :8)
With a license to gib :)

DrSergioDJ ::

Jest sm en snajp manijak...povprecno enih 6-10 killov z snajpo v prvi minuti ali dveh :D

jeba...i just love that gun>:D
...

GaPe ::

God damn it! Jaz se konektam na tisti IP address, pa mi potem pri progress baru ko mi manjka še kake 5% vse zašteka, pr modemu pa vidm, da skoz neki receiva pa senda. Imam pa modem 56 Kbit/s. What is wrong? :\
Don't steal! The government hates competition.

matter ::

Zame ma še zmeri najbol kodo Q2.
Pri q3 aka rtcw so že to zajebal da ti ztaostaja na serverju ne pri teb. Mislm rečt da ti stralš običajno metki pa pol zaostajajo, da sploh nimaš filinga. Verjetn mmajo že razlog za to (kao boljši ping) ampak men gre na qrc.
Netsi ma tut bolj slab ping, skače.
Mogl bi dat na siol, če bo kej bol.

DrSergioDJ ::

jest sm bil samo enkrat zapingan ( z neki prek 700 ), drugace pa ni blema...padajo vsi ko vrece krompirja :D
...

Caboose ::

jaz pa sem do sedaj padu v LAG 2x 999+ :'(
Torej drugače pa sem opazil da imam najbolji ping... Kaj ste vsi na 56K al kaj?
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

DrSergioDJ ::

a bi se dal povecat limit z 20 na vsaj 30? Ce lahko kdorkoli kaj nardi... nej! :D
...

eland ::

Se strinjam, da je treba dat vsaj 30 ljudi na plažo...ALL I CAN SAY IS VAAAAAUUUUUU8-O!!! Sam še pinge moram treba zrihtat pa bo klavnica!To mormo ponovit, nujno ampak za vikend, prosim!

LojzePek ::

Jest sem pod favorites dal vas ip naslov, sam ko dam refresh servers vedno dobim vse serverje v seznam ??

DrSergioDJ ::

Pek: poglej kaj mas levo zgoraj napisano ( najverjetneje ti pise "internet" ) in premakni na "FAVORITES", pa bo :D

dejmo zatezit za 30 folka limit...sam kam?:D
...

LojzePek ::

Sem dal na favorites, pol pa mi ni nič prikazal. Torej tisti IP, ki si gal podal ni ok al kaj?

Dejte mi prosim povedat pravi IP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LojzePek ()

chucki ::

jst imam vedno okol 40 pinga! imam pa KKS kabel! 64/256:D
RTWC je ZAKON! uf se spomnem kok se djsergiodj -a parkrat ubil!:D
najbolja soba je pa the beach!!! na začetku vedno pobijem tiste siromake ki so za strojnico!:D
SLAVA JIM!!!:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

DrSergioDJ ::

chucki: jeba...sam, kar se pa tice snajpe...razen enga DJJ CHRIS-a ( kaj jst vem kdo je ), mi pa ni para :D

Pek: ip je...212.72.99.57:27962 .... .to more delat
al pa games.netsi.net:27962
...

LojzePek ::

Zakaj pa bol zgodaj noben ne špila?

LojzePek ::

Gre kdo sedaj švasat?

Windi ::

Mogoče kdo ve zakaj mi napiše banned_cdkey ko hočem špilat preko neta

Arrivo ::

Hitro odnesi original nazaj v trgovino in ga reklamiraj...:D:D:D

Caboose ::

Alo posluh ! Dajem pobudo da si vsi nabavite slušalke z mikrofonom (ca 1,5K), ter se spravite na tole stran malo pobrskate in downloadate porgram ROGER WILCO. ta programček omogoča sporazumevanje preko neta na udoben način- stisneš tipko in že lahko klepetaš... Torej vsak naj si vzame čas in do potankosti izpili nastavitve RW (roger wilco), tako da, ga bo slišati čim bolj razumljivo.

Pred vsako igro se dobimo na #slo-tech, postavimo RW serv- eden pač hosta allies, drug Axis (edin problem je, da posamezniki nesmejo menjavati strani, upam da ste toliko športni).

Torej Slo-tech ovci ste za to? to je nadaljni korak v našem razturavanju RTCW !8-)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

bastadu ::

Samo to bo zadevo upočasnilo za vse tiste 56k uporabnike...:(

Caboose ::

Ja pa si naj konekšn malo optimizirajo.. sej obstajajo ineternet b00sterji pa članki po netu kak nastavit da bo lepo delaovalo... Lepo je razloženo v Jokerju v katerem je opisan Q3a (v okvirčku) pa zavzeto iskanje :P. Ampak igra pa bi bila 100x bolj živlenska in zabavna 8-)
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

LojzePek ::

Kak je zadeva s tem serverjem. A to ni ves čas postavljen. A ga je potrebno za vsako kreirat. Ker vceraj ob tem casu je delal, danes pa ne dela?

DrSergioDJ ::

sam...pol je spet zamudno, k mors pa nasportnikom pisat ( ce hoces pac kej tezit )...al mas v RW kako opcijo, da mas neke vrst "open chanell" ? Da bi recimo s tipko presaltu na odprti kanal, kjer bi te slisal vsi? ( izdajice, izdajice :D )
...

chucki ::

zdle grem igrat wolfa! sergio kje si da te s snipom?>:D:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

chucki ::

;(;(
server ne dela!!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

DrSergioDJ ::

i know!!!! ;((;((;((;((

Mother Fu**ers..... zdej bo pa spet en boring evening...:D
...

matter ::

sux

eland ::

No , zdej pa bi ta vikend loh naredil eno pravo olimpijado za sprostitev možganov ( i'll blow yours if U'll blow mine>:D), tko do ene 3.00 zjutri-če bo delal server

chucki ::

a kdo ve kdaj bo server začel delovati?????!;(;(;(;(;(;(;(;(;(
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

GaPe ::

^GanJA^

Ja pa si naj konekšn malo optimizirajo.. sej obstajajo ineternet b00sterji ...

Sem jih jaz ene par sprobu pa ne priporočam. In sicer zakaj ne, zato ker so to večinoma spyware programčki.
--------------------------------------------------------

Tista navodila, ki se nahajajo zgoraj za pohitritev linije pa tud nč ne pomagajo.

Tako da si bo treba nekega lepega in sončnega dne (;)) kupit ADSL.
Don't steal! The government hates competition.

LojzePek ::

Zakaj server DELA NE ????????????????

eland ::

olimpijada odpade al kaj ?!!!;((F..., pa komi sem čakal!!!;((SE GREM KAR FENTAT:(

chucki ::

a ve kaj bo zdej s strežnikom???? bo delal ali ne!??;(;(;(
znoru bom!;(>:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

SLOWWWeb.net ::

Fantje danes pa se vam pridružim tud jaz >:D . Že vnaprej prosim za usmiljenje 8-) .

P.s.: A bi lako bilo več teh dvobojov , naprimer: sob/net 10h/14/19/22/ ?

p.s.s: a mi lahko kdo poslje shranjeno igro, svojo sem pozabil shrant, ko sem ponovno instaliral sistem :O ?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Internet v rovtah=) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
736560 (4359) Duke Nukem
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14111049 (6639) Groovy
»

ANKETA:Kaksno povezavo v svet imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
914775 (3644) roCkY
»

Katera multiplayer igra bi delovala preg dial-upa?

Oddelek: Igre
181608 (1305) Simko
»

TELEKOM zmanjšal dostopno hitrost?!!!

Oddelek: Omrežja in internet
151563 (1302) Igor

Več podobnih tem