» »

sony vaio kupiti al ne in predvsem kje?????????

sony vaio kupiti al ne in predvsem kje?????????

roiiro ::

ola 0:)
nu mam tudi jaz problem z nabavo ta pravega prenosnika oz. da sem iskrena imam trenutno predvsem problem kje ga nabavit...odlocila sem se za nakup SONY Vaio VGN-FE28B 15,4Zoll T2300 1660MHz 100GB 1024MB WMC DVDRW Double Layer DL NIC 56k WLAN nVidia GeForce Mikro (VGNFE28B.G4) http://www.digitalo.de/deeplink.jsp;jse...
sem ga nasla na netu pri firmi digitalo.de mam vprasanje a je ze kdo iz slo kupoval pri tej frirmi ..je nemska....kajti jaz sem trenutno na svedskem na studentski izmenjavi in rabim komp cimprej...pa me zanima kako je s tem kupovanjem na netu...sem se mal prestrasla...in nisem vec tko sigurna da bi si ga res po netu nabavla...sam so pa cene tu na svedske za 60.000 sit visje za isti izdelek kot v nemciji..(no pa pri nas v slo so tudi mal visje)...me zanima kako je s temi nemskimi firmami.. ce pozna kdo kakega boljsega ponudnika bi bila za info zelo hvalezna.. pozabila sem se omeniti da uporabljam komjuterje za video montazo in za grafiko......lep pozdrav roiiro 0:)
p.s.:: bi se se opravicla sem poslala prejle moje sporocilo z isto vsebino kot odgovor..:D
  • spremenila: roiiro ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

brezžični zvonec?

Oddelek: Loža
289466 (5241) SeMiNeSanja
»

Assange spregovoril v javnosti, pozval h koncu "lova na čarovnice" (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / NWO
22647062 (41500) bluefish
»

Tuje trgovine ki pošiljajo v Slovenijo X - tič ?

Oddelek: Kaj kupiti
174452 (3238) mihax00
»

Lep pozdrav sem zadovoljna lastnica novga sony vaiota

Oddelek: Kaj kupiti
61398 (966) roiiro
»

Panasonic NV-GS15 (best buy!) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
918649 (5701) pivmik

Več podobnih tem