» »

Kako vi očarate punco?

Kako vi očarate punco?

1
2
»

root987 ::

Enostavno pridete do nje (obvezno neobriti, z odpeto srajco , z zobotrebcem v goflji iz katere zaudarja po ceneni kranjski klobasi, čebuli ter pivu) in ji z globokim odločnim glasom recite:

"Al boš dauva al pa boš plaua!"

Kids, don't try this at home! :D
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

macgajver ::

To s dobr povedou

Drgač pa če misliš da rabiš temo za pogovarjanje si raje preberi tole LINK Jest sm crkavou od smeha k sm brav.
tenstan krompir je pa zakon

Simonx ::

Jaz ti tak povem:
pripelji si jo domu, predstavi jo starim. Pol pa jo idi fajn pofukat, da ji daš vedet da si dober jebač... Obvezno pa ji začni lizat tamalo, ker to vsem pičkam preveč zapaše da bi se upirale:))

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

PALOMINO ::

SimonX, upam da nisi mislil da si duhovvit, kali? :(

Simonx ::

Marsikateremu je tukaj treba razjasnit pojme, da so še druge igračke tudi ne samo računalnik:d

Ja nekateri pač rajši zijajo v comp. Cele dneve, kot pa bi se zanimali za ženske:d

Ker drugače nebi takih bedarij spraševali tukaj na forumu:d

:d

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

Looney ::

Enostavno pridete do nje (obvezno neobriti, z odpeto srajco , z zobotrebcem v goflji iz katere zaudarja po ceneni kranjski klobasi, čebuli ter pivu) in ji z globokim odločnim glasom recite:

"Al boš dauva al pa boš plaua!"

Če bi pri meni to poskušal, bi bil ti "plau", verjemi.;)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

hooger ::

Če je res huda bejba ji rečeš, da bi jo moral videt s kurcem v ustih, potem bi se pa odloču kako naprej....

Tero ::

Nekateri pa imate res glupe predloge...:\
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tear_DR0P ::

a vi se z ženskami pogovarjate?

fuj

eeem nimam pojma kako pristopit k novi punci, ker tega že dolgo nisem počel - drgač po mojem da bodi dobri stari ti - če si ji tak všeč, te bo že sama napadla, drugače se pa spremeni :)

všeč so jim trdni (duševno in telesno) moški, ki so sposobni spoštovati, veliko povedat o seb, zraven pa poslušat še kej o nasprotni strani - večina punc se težko odpre, raje poslušajo o teb (razen če gre sam za eno noč, pol se odpre na hitro, določene dele kar preskoči)

tole zgoraj velja za večino žensk - sam nekatere tega še ne vejo
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

;-) ::

Nekateri pa imate res glupe predloge...:\


Se čisto strinjam:D Eni odgovorijo tako nezrelo da ti je žal da si temo odprl...mah bmk se najdete tud taki ko ste resni8-)

kunigunda ::

Ali ste vedeli, da če v imenu računalnika HAL spremenimo vse črke na naslednjo, ki sledi v abecedi, dobimo IBM?


V resnici naj bi bilo v bistvu obratno. HAL besedo so sproducirali iz IBM.

;-) ::

Ali ste vedeli, da če v imenu računalnika HAL spremenimo vse črke na naslednjo, ki sledi v abecedi, dobimo IBM?


V resnici naj bi bilo v bistvu obratno. HAL besedo so sproducirali iz IBM.


Ti si pa za ene 5 vrsticc zgrešo temo:D

Looney ::

všeč so jim trdni (duševno in telesno) moški, ki so sposobni spoštovati, veliko povedat o seb, zraven pa poslušat še kej o nasprotni strani

Ne moreš govoriti kakšni moški so ženskam všeč. Vsaki je všeč nekaj drugega.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

m0LN4r ::

Jo jaz pa iščem punco, ki je g33k se razume v hard&software in je ANIMEFAN.

Do zdaj sem samo tak dolgo hodil z punco dokler ni izvedela da sem g33k in da gledam animeje.
Pol mi je vsaka rekla da sem otročji, pa čuden.

Torej VSE PUNCE ki ustrezajo zgornjim kriterijem mi naj pišejo na ZS da se malo pomenimo.

btw tako žensko najti je neki ULTRA SECRET RARE !
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

če je g33k bi lahk skupaj igrala tudi kaksno igrco,
z forcefeedback (prenesen pomen( hhehe
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kuglvinkl ::

Tudi tišina je včasih lahko prijetna.

Ja, med pavzami.

SanAndreas ::

kaj pomeni g33k ??? :\
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

m0LN4r ::

to je pecivo
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

link_lank ::

Pa si pomislu, da mogoče pa punca ni zate?
Ponavad ko se gre na dejt pogovor steče sam od sebe, spontano. Ne vem tud zakaj bi šel na 6 urni dejt v kafič8-O ? Če maš že probleme ji povej (zmisl si) da maš samo dve urci časa. Dobta se nekje kakšne 15 min stran od lokala (skupno bo hoja potem zavzela 0,5h) tisto urco pa pol boš pa ja najdu temo (kaj ji je všeč, kam hod žurat, iz kje je (100% boš poznal kakšnga njenga znanca),...) in če si bosta všeč se bo razvil pogovor. Pomisl kaj se kej s kolegicami pogovarjaš. Čist običajne stvari. Enako bo znjo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne vem kaj naj povem...

Oddelek: Loža
283318 (2267) nokia6310
»

Kako začeti pogovor ?! (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
56858290 (36812) strictom
»

Spolno nadlegovanje mladoletnice

Oddelek: Loža
407348 (4792) T0RN4D0
»

Navezovanje stika z žensko - dokaj težko delo za g33kovske klošarje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11312768 (4745) Snegec

Več podobnih tem