» »

grafična - insufficient power

grafična - insufficient power

Alan ::

Pri namestitvi gonilnikov za novo grafično mi je javlo sledeče:


ali nadaljujem namestitev?

[poopravljen naslov, podtalje]
  • spremenil: podtalje ()

Senitel ::

Z namestitvijo gonilnikov ni načeloma nič narobe. Imaš grafično kartico priklopljeno na dodatno napajanje? Poskusi še kakšno drugo verzijo gonilnikov.

Alan ::

treba bo nabaut še 1 kabel za napajanje!to je rešitev

podtalje ::

Naslednjič izberi primernejši naslov ter vsaj povej, katero grafično kartico imaš.

Vem, da ima Club3d Geforce 7600GS te probleme. Rešitev je novejši driver.

bamfy ::

ni ti ga treba nabaut, samo priklopi kartico na napajalnik z unim belim podolgovatim priklučkom(tak kot gre v disk, cd...(molex ivn)), praznih je ponavadi vsaj jene par molexov tko da sam prklop, ne rabš nč kupvat edin če maš že vse zasedene
wtf?

Raffaello ::

Alo jaz sem mel isto grafično pa mi je isto javlo!!! Pa sem mel VSE kable prklučene tak da....:\

Raffaello ::

Pa to me zanima: če majo ATIjeve grafične kartice z oznako Club 3d iste probleme npr:
CLUB 3D ATI RADEON X1600PRO, ker si jo mislim nabavit

sirotka ::

Ah tu je prešvoh napajalc....in premau sokca dobi. Sem že par takih kišt rihtal...mele so pa 7600gs in 300w no name napajalc. Dub si od kolega na probo kakga 400w+ pa bi stvar mogla delat.

Alan ::

točn tole grafo sm kupu ja 7600 GS.

kaj potem naložim sam novejši driver al rabim tudi novi napajlnik?

5er--> ::

Probaj z novejšimi driverji, če ne dela pa še napajalnik ne? Vsaj taka bi bla moja logika. Lahko pa stvar tudi obrneš.

sirotka ::

ja sevede probi z drugimi gonilniki...sam pr strankah ni pomagalu. Reskerej 5jurjeu vsaj, za en drug napajalc pa bo stvar dellala kot mora, ker ti očitno zdaj zelo na meji stoji...

promocija ::

Osebno imam Winafst 6600GT pa mi je po letu in pol, kakor dolg pač že uporabljam računalnik, začel javljat to napako. Napajalnik je 400W, gonilniki vedno nameščeni originalni, Windowsi pa tut isti ?!

LP
ni podpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težave z grafično

Oddelek: Strojna oprema
191763 (1059) Binji
»

Katero grafično kartico naj kupim? Ne kupovat Nvidie 7600gs!

Oddelek: Kaj kupiti
412405 (1619) Raffaello
»

Težave z Club3D Geforce 7600GS AGP in videom - vsaj mislim

Oddelek: Pomoč in nasveti
211958 (1520) denisxt
»

Graphics card is not receiving sufficient power??

Oddelek: Pomoč in nasveti
332943 (1974) Kami
»

Club 3D 7600 GS AGP

Oddelek: Kaj kupiti
301653 (980) hokuto

Več podobnih tem