» »

Lenovo 3000 n100 - čitalec in tv-out

Lenovo 3000 n100 - čitalec in tv-out

sajmon ::

Imam problem s prenosnikom Lenovo 3000 N100. Prenosnik ima vgrajen tudi čitalec prstnih odtisov, pa mi ga nikakor ne uspe usposobiti. Namestil sem gonilnike, ki so bili priloženi, ter software z ibm-ove spletne strani (ThinkVantage Fingerprint Software). Ko zaženem omenjeni
program in hočem dodati (shranit) prstni odtis, javi napako, da čitalec ni povezan. Enak napis se pojavi ob logiranju v windowse (zgornji levi vogal: "Pleas connect finger reader").

Prav tako ne deluje s-video izhod. Najprej priklopim preko kablov na tv, potem zaženem računalnik, vendar slike ni. V nastavitvah grafične kartice pod nastavitvami dveh monitorjev izpiše opozorilo, da je dva monitorja potrebno najprej priklopiti. Zazna pa računalnik dodaten monitor, ki se ga priklopi preko vga kabla.

Ali je še kje kakšna nastavitve skrita v windowsih ali mogoče v biosu, ki trenutno izklaplja čitalec in s-video, ali pa je večja verjetnost, da je to strojna napaka na prenosniku in se ga lepo nese na servis.

noraguta ::

hmm z l 3k n100 pride omnipass za fingerprint reader. pri ThinkVantage Fingerprint Software n100 ni podprt in mislim ,da je omejen zgolj na thinkpad serijo.

svideo izhoda pa nisem nikol uporabljal.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ne zazna baterije

Oddelek: Pomoč in nasveti
111072 (870) Mare2
»

Vrednost laptopa (HP)

Oddelek: Kaj kupiti
182517 (1730) MI5Ek-
»

Nov prenosnik? - Lenovo vs. Dell

Oddelek: Kaj kupiti
164186 (3805) quartz
»

Lenovo ThinkPad R61i T5550 NG1E9ZY

Oddelek: Kaj kupiti
91210 (967) moj_nick
»

Srečanje Mac uporabnikov v Kiberpipi

Oddelek: Novice / Kiberpipa
464566 (3280) suntrace1

Več podobnih tem