» »

Test drive unlimited

Test drive unlimited

PrimozR ::

No, sistem kot prejle, medium, 2x AA, 2,4 GHz proc in 600 MHz (DDR) RAMi, popolnoma igrabilno. Takisto s HDRom, a raje špilam z AAjem kot s HDRom.

vbknez ::

hja, sj jst jih mam lahka tut 100 če dam vse na low (brez AA IN HDR). In jst ne rečem da špil ni igralen, sam vseeno je razlika med stalnimi 60 in večimi frajmi kot pa skakanje
med 40-60.



E6750@3,4Ghz,2Gb corsair xms 2@850Mhz, 8800GTS (g80,320Mb) @700/1600/1800, abit p35-e

kixs ::

Probal se enkrat:

1280x960 High, 4xAA + HDR = 72 do 85 fps
1280x960 High, 4xAA, No HDR = 88 do 103 fps (ni razlike med No AA in 4xAA)

lp

iLichu ::

igrca je zlo grda :O

kixs ::

Sicer bi, glede na zahteve, pricakoval boljso grafiko, vendar je vseeno dalec od grde. Me je pa seveda bolj od grafike pritegnila igralnost :P

Volta ::

Slika za moje pojme zgleda super. In vidi se da je AA vklopljen, zaradi tega so fps-ji nižji.

LP

atasmrk ::

Al se samo men zdi, al dandanes igricarji nenormalno velik jamrajo nad stevilom slikic, ki ga dosezejo? Priznam, jest dandanes ne morem igrat, ce igrca ne lavfa z 10 FPS, vcasih (okrog leta 2000, ko sem se vedno posedoval racunalnik iz leta 1995) sem bil kar vesel, ce sm lahko igral pri takem osvezevanju. Pa sem velik igrc obrnu na tak nacin.

Tvoja grafika je lepa in tece povsem normalno gladko. Zame seveda. In se taka grafika ne odtehta momentov, ki se jih da doziveti v nekaterih prastarih igricah. Ravno zadnjic (pred enim tednom) sem igral Test Drive 2: The Duel in zgodilo se mi je naslednje. Ganja me policaj, pa prletim v kolono, v nasprotni smeri pa tudi kolona. Normalno je treba zacet pocas vozit, policaj me pa ujame. Voziva v koloni, treba je pazit, da ne das policaju prevec prostora, gledas, kje bi imel kaksno dovolj veliko luknjo za prehiteti tistega pred tabo... Seveda nisem zdrzal pritiska in sem se zaletel. Neprecenljivo.

vbknez ::

A obstaja kakšenm fix za visto, ka men ta špil skus zmrzuje. V trgovini viesman kadar grem vn mi zmrzne, in pri nekaterih poteh ko se vozakam, mi tut špil zmrzne . Obstaja kj takšnga da bi mi lahka pomagalo?

PINki ::

V katerem patchu je odpravljen napačen števec pri Audiju A6, ko imaš pogled iz kabine? Hvala:)

PrimozR ::

Verjetno 1,66, ki je itak zadnji...

PINki ::

Ni popravljen bug...:'(

cukl ::

men dela normalno v visti, tak da išči raje napako kje drugje ;)

PINki ::

Bom namestil še na Visto, da vidim kako bo. Pa sporočim:|

mihajlo carr ::

kva pa vam ne dela? pri meni je vse ok..

PINki ::

Števec pri Audiju A6, ko imas naštiman pogled iz kabine. do 100km/h dela pravilno, nato pa kaže preveč na števcu glede na realno hitrost.:))

nuclear ::

to je bilo že na enem mercedesu :)
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

PINki ::

V Visti je še huje, obup! Tam je že fps drop ogromen, in mi zamrzne pravtako kot v XPju;(

NoB0dy ::

kupim org. TDU ce kdo proda. info prek ZS

Sba ::

vbknez, dvomim, da si imel ti vse na max ... Meni je grafika kar všeč. Glede bugov sem imel tudi sam težave, pa jih na srečno ne srečujem več tako pogosto.
 TDU garaža

TDU garaža


Še primerjava z Anisitropic filtering & Antialiasing na 16 in na 0.
 TDU 16×16

TDU 16×16

 TDU 0×0

TDU 0×0

Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

vbknez ::

Jst mam pa težavo z laganjem. Nvm zakaj . Kr naenkrat, mi je zacelo.
Najvecji obup pa je to, da se moram pelat 270 da lahka držim z nasprotnikom ki se pele 200(km/h). Kakorkoli, če ma kdo kak predlog za rešitev takšne težave, naj mi prosim pomaga.
p.s. povezava za net je siolov 1MB, izklopljen požarni zid nima efektov, virusov tut ni.

Berserker ::

Jaz se spomnim ko sn z enzo-ferrarijom tak šibal, da se na 360 niso detaili in texture niso mogli nalagat dovolj hitro. So na verziji za PC motorji?

Meizu ::

Hah, itak da so motorji a :P Ja jst sm mojga Enza čez 400 pritisnil na ravnici ob obali tam na levi strani mape.

kixs ::

Test Drive Unlimited MEGAPACK!

Test Drive Unlimited PC Megapack includes a patch, activation key and 46 immaculate dream machines. The 45 cars and one motorbike included in the pack range from American muscle to Italian grace with some of the most desirable vehicles on the planet rendered in painstaking detail. After installing the pack, all cars can be bought as normal from the relevant in-game dealerships. The TDU Megapack is an expansion pack and requires the original Test Drive Unlimited for PC to play.

* Alfa Brera
* Audi RS4 quattro Saloon
* Audi S6
* Chrysler Crossfire® SRT-6 coupe
* Chrysler Crossfire® SRT-6 Roadster
* Dino 246 GT
* Dodge Challenger RT
* Dodge Charger Super Bee
* Dodge Viper SRT-10 coupe
* Edonis
* Ferrari 250 GTO
* Ferrari 308 GTS Quattrovalvole
* Ferrari 512 TR
* Ferrari 612 Scaglietti
* Ferrari Challenge Stradale
* Ferrari F40
* GM (Cadillac®) Cien™ Concept
* GM (Cadillac®) CTS-V™
* GM (Chevrolet®) Corvette® C1 1957
* GM (Chevrolet®) Corvette® C6™ Convertible
* GM (Chevrolet®) Corvette® Stingray™ Convertible 1971
* GM (Saturn™) Curve™ Concept
* Holden Efigy Concept
* Kawasaki Ninja ZX-12R
* Koenigsegg CCR
* Lamborghini Countach 25th anniversary
* Lamborghini Gallardo Coupe
* Lamborghini Murciélago Roadster
* Lexus GS 450h
* Lexus IS 350
* Lexus LS 460 L
* Lexus LS 600h L
* Lexus SC 430
* McLaren F1 GT
* McLaren F1 LM
* Mercedes CL CLK GTR
* Nissan Skyline GTR R34
* Noble M400
* Pagani Zonda C12S Roadster
* RUF RGT
* RUF RK Spyder
* RUF Rt 12
* RUF Rturbo
* Spyker C8 Spyder
* Spyker C8 Spyder T
* TVR T440R

Meizu ::

Zakon stari to je treba sprobat, to so vsi avtomobili za katere smo se jezili, ker so bili prej na voljo le za Xbox360!! Mmmmnjam :D

PrimozR ::

Jest sem s temle mel več al manj same probleme.

Meizu ::

Zakaj, povej, ker zdej to downloadam na preizkušnjo - če bo ok, bom pač stvar kupu. Tko zmerej nardim.

Berserker ::

Meizu, vprašal sem kr jih na ps2 ni blo, pa sn mislo da so sam za 360. Chyrisler ni vredi ker ga preveč zanaša. Sam neke še, zakaj gre na 360 tak težko ovinkat, lik komaj prmekne volan.

PINki ::

A to zamenja trenutne avte al jih doda?:|

PrimozR ::

Doda.

Meizu ::

tr33k moje gornje vprašanje se nanaša na uporabnika pipi. Drugače imam sam kupljeno PC verzijo TDUja.

PrimozR ::

Ma špil se mi je obešal, težko ga je blo inptalirat da bi delal, itd. Mi je enkrat ratal, po formatu pa ne.

Meizu ::

Ok stanje je tako - imel sem inštalirano prvotno verzijo TDU - original verzijo seveda, opozarjam vas, da nevem kako se obnesejo krekane verzije. No in sm naložil kr takoj, nič patchal ipd. in mi dela. Kupu in sprobal že vse avte in morm rečt da tanova Kawasaki Ninja in Lambo Countach sekata :) Old classics, mnjami :D

kixs ::

Kaj si nalozil?

Meizu ::

tale TDU megapack.

kixs ::

Predvidevam, da cvetlicno verzijo?

Meizu ::

seveda je cvetlična, a se kje da kupit to zadevo?

kixs ::

We're Sorry.

One of the products you selected has been excluded from purchase in your country.

Please use your browser's "Back" button, and select a different product.


Ocitno res. :(

Sicer sem ta Megapack tudi sam nalozil in spet malo spilam. A na netu lahko spilas s tem neorg. packom?

lp

Meizu ::

Ej pojma nimam, ker nism še sprobal, namreč nisem si naredil online accounta. Je pa res da nekaterim online acci ne delajo po namestitvi tega packa. To sm nekje po netu bral, pa na partis.si teče tudi debata o tem.

kixs ::

Potem On-Line se nisi nic spilal? Me zanima, ker bi si kupil original (sej je ze cajt), vendar ne vem kaksne so kaj linije do streznikov (lag).

lp

Meizu ::

Am, se najde folk ki ima slabo povezavo, tisti ki imajo pa linijo dobro pa laufa super. Se daš recimo tm pr unmu svetilniku u skupino z A kategorijo avtomobili in pol gasa po obali :D Pride res zanimivo. Al pa se tm po mestu daješ drag race, kr so ulice ravne :)

jamiroq ::

tale magapack se da kupiti na eu tdu strani za 9.99gbp...

edit: se link.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

Meizu ::

Drugače pa ja, sm že špilal online enih 5 računov obrnu na champion level in vse, sam pol sm formatnu komp in se mi je vse skupej formatiralo.

PrimozR ::

Megapack je namenjen prodaji le v ZDA, kakor vem.

jamiroq ::

eno opozorilo bralcem slo-techa:

ce kdo misli kupiti digital-download verzijo tdu s testdriveunlimited.com: don't. dobis le 3 aktivacije, kar ni nikjer pred nakupom omenjeno, afaik. in ze samo menjava profila v windowsih zahteva ponovno aktivacijo. ce zelis nove aktivacije moras kontaktirati serviceclient@gamesplanet.com, ki pa sprva odgovorijo le z enim genericnim avtomatiziranim odgovorom, kasneje pa sploh ne (cakam ze 6 dni), kljub temu, da se na strani hvalijo s 24/7 supportom. metaboli (distributor) ravno tako ne odgovarja na support e-maile. atarijev support mi je cisto flegmaticno odgovoril, da oni s tem nimajo nic, meni se z distributorjem. hell, se rusi so mi v enem dnevu poslali 5 novih aktivacij za lock on - flaming cliffs. armed assault (prav tako digital-download) pa sploh ne dela problemov.
sej, ce bi mi vsaj poslali mail v stilu buy-the-game-again-and-go-fuck-yourself bi se nekako razumel...

hmm. me zanima, ce se da legalno kupljen megapack naloziti na piratski tdu :D

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: Tilen ()

El Barto ::

Jaz imam oboje iz cvetličarne in deluje brez problemov.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

Sandi1987 ::

Kako povečam pogled v notranjosti vozila?

Meizu ::

Pojdi pod options in tam imaš nekje nastavitev za to, se ne spomnem točno.

Sandi1987 ::

Kateri tipki sta za levi in desni smernik? V nastavitvah nisem našel.

Meizu ::

Pojma nimam, igro sem nazadnje igral pred štirimi leti, kot lahko vidiš. Poglej pod controls. Saj ni tako težko.

Sandi1987 ::

Pogled se nastavi pod Seat Control. Še za smernike me zanima, če kdo ve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC Volan in avtomobilska igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10813817 (4657) phnj90
»

Need for speed

Oddelek: Igre
386077 (5249) bambam20
»

Test Drive Unlimited 2 - TDU2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15125907 (16333) BorutK-73
»

Need For Speed: ProStreet (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38127916 (15292) Sandi1987
»

Ali je možno....

Oddelek: Igre
261691 (1066) Tr0n

Več podobnih tem