» »

Poškodovana particija kako jo resit

Poškodovana particija kako jo resit

brdi ::

Lp zanima me kako naj resim particijo na noben nacin ne smem zgubit podatkov ki so na njen ! Kr na vsem lepem mi je napisalo "Datoteka ali imenik sta poskodovana in zato neberljiva"! WD 320GB je disk !!!

amigo_no1 ::

v explorerju desno klikni ta disk/particijo / properties /tools /Error-checking -> check now -> obkljukaj oboje -> klikni na Start

brdi ::

Ja no to ne deluje! A bi lahko kje na kaksnem servisu to mogoce zrihtali ? Kajti disk sem ze nesel frendu je z linuxom probal in mu napisalo naj zazenem chkdsk /f ampak tut nic bolje ! Probal sem ze z Partition magicom tut nic ! Podatkov pa na nooben nacin ne smem zbrisat! KER POTEM BO PO MENI :D

Looney ::

Kaj pa kakšen file recovery program?

Jaz sem s PC Inspectorjem že uspešno reševala slike s spominske kartice, ki je drugače zaradi neznanih napak ni in ni hotelo prebrati.:)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

PaX_MaN ::

Jaz sem enkrat že uspešno rešil podatke:D In sicer z Live Linuxom, Slixom, natančneje.Vstaviš v pogon, zbootaš, zaženeš, in upaš da ti lahko particijo mounta.Če ti jo, podatke skopiraj na varno particijo, ali shrani podatke na DVD, v skrajnem primeru CD.

amigo_no1 ::

Najprej preveri disk s temle:
Diagnostična orodja in reševanje podatkov s trdih diskov

Lahko da je samo kabel za disk poškodovan (sata, ide)

brdi ::

ni kabel particiji sta se malcken stepli! Slike pa sem resil (ne vse) iz SD kartice kr preko fotoaparat in z enim od flash recovery programom.

TEDY ::

Mogoče ti bo kaj pomagalo:
klik

"dd" tudi za windows:
klik


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neberljiva spominska kartica-formatiranje

Oddelek: Pomoč in nasveti
206228 (760) XrobertoX
»

Zunanji disk težava

Oddelek: Strojna oprema
233985 (3985) diative
»

knoppix - kako do documents and settings

Oddelek: Operacijski sistemi
291179 (971) ToniT
»

Kako dobiti podatke na disku, ki ima zrušeno particijo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
251851 (1547) Caligula
»

E: je izginil kdo bi vedel kam???

Oddelek: Pomoč in nasveti
221662 (1343) Keyser Soze

Več podobnih tem