» »

Darkstar One

Darkstar One

1 2 3
4
5

dustphoenix ::

Odkrito povedano, se mi zdi tvojih 25min za Ascarong Gang OGROMNO,...
Sam nevem če sem porabil 15min,...

Ladjice padajo kot muhe, Cruiserje sestreliš 45s, zadnji Boss pa ima "Blind spot" za orožja :D
Sem se ustavil ob boku ladje, kjer ima tista čudna krila gor in dol od ladje, in te ne more zadet z nobenim orožjem,... Pa sem lepo bil primiru na razdalji 0.2u in jo streljal ter porabil (mislim da) 5 BigBang torpedov... >:D

Vsega skupaj bi rekel da max. 15min zajebavanja... Mislim pa da imam 6/8/6 upgrade

Gr0unD Zer0 ::

graviton gun: to je tisto ko take obroče strelja? full počasne?

Mercenary ::

ja obroči so in 2 na sekundo strelja ampak jst to orožje in od Thulov uporabljam le za večje stvari- cruiserje.

Glede mojih 15 min- najbr si narobe prebral ampak 15 min in ne 25:8) - probu bom izboljšat cajt- sam bolj stežka, ker mi računalnik ne dela tak kot bi moral- šteka- in ko ga mam na muhi, mi slika zamrzne, ter tako se mi izmuzne in gre proč dragocen cajt- glede bigbang torpedos- ja jst sem jih mel na voljo 10, 15 pa sem porabil na prejšnih cruiserjih in z njimi sem spravil ščite skor na nulo- pol sem se približal 0.7 units ter se naslonil nazaj dal weapon boost in ...to je to.:8)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Mercenary ::

OK. To je še zadnja, tretja možnost upgreadanja posameznega dela do konca, tokrat wings. Rezultat: 6 front weapons 150% agility, 1728 hitpoints, 7 equipment slots, lep zunanji zgled z velikimi 'zakrilci'… men je ta način najljubši.:D




Aha, pa še to: če kdo zna kej nemščine-moja je mal zarjavela-potem mu bo tole kar koristilo: Germani home page Tle not je veliko podrobneje špil opisan kot v angleškem home page-u. Od bojnih taktik, opisane in narisane so stopnje moči izstrelkov, pa pripomoči-kot npr. Landing computer, Ore harvester,… ki so na voljo Kayronu, pa vsi sistemi in clusteri so opisani, pa v adobe flash player-u je predstavitev nekaterih možnosti upgreadanja ladje Darkstar One, and many, many more…:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Gr0unD Zer0 ::

cetudi ravno višek oblikovalske lepote ni nekak.
pač odlocitev avtorjev...

Mercenary ::

Ampak lepša je pa vseeno od prve, ane? Sam res škoda da manjka še tistih 10 upgreads , ker me res zanima kakšna mojstrovina bi takrat izpadla. Ampak tako ko si rekel- odločitev avtorjev :D
Ka pa praviš na germani home page? A si si pogledu uno stran ''ausrtustung''. No, če si si ogledu si najbrž tam vidu class 9 in 10. Zaka v imenu 'threehundred' so šli napisat še ti dve class, če pa je premal artifaktov? To je tk smotan...:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

for cheaters:P

Mercenary ::

Nevem kako bi ti na to odgovoril: nisem za cheatanje- enostavno povedano, ker mam tak občutek da cheatajo tisti, ki ne znajo igrati ali niso sposobni za igranje. To pa jst ravn nisem, ker sem jo že trikrat obrnil, morm priznat, prvič ko sem še bil na samem začetku, kjub temu da sem mel dobre ''temelje'' ; dobra dva mesca igranja demo verzijala, ki sem ga mel že navrh glave, sem se dokaj slabo odrezal. Phja, sem pa zato trejtič rabu slabi teden in pol...:D
Ali pa; dober primer je counter strike- tam skor ni igralca, ki ne bi cheatal. Kaj je res tak zanimovo cheatat? Bljek:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

meni so ble edino zanimive pikice ki jih je wallhack pri counter striku izrisoval:P

btw: menda so mi ze un-banali account?(ce bi se spomnil pass pa usera ter pass od email.si accounta...)
bi lahko vsaj HL1 igral če že ne druga

in ce si trikrat obrnil špil, si ga s kodami res več ne moreš pokvarit...
da vidis ce slucajno gre še bolj upgrejdad ship...

jaz npr sem, ko sem obrnil DMC3 takoj scheatal, da so se odklenili videi in concept arti...

obrnil pa sem ga še menda 15 krat ziher

Mercenary ::

Pa, no... če ne bo pretešk mogoče se le odločim za kej takega... ( 10/10/10 8-O) :D
Predpostavljam, da je treba to od začetka, met to stvarv mapi, ker pol tud če bi mel ta key, mi najbrž zdej, ko sem že končal špil, ne bi nič koristil...
Sej je čist naizi dat 'New Game' :D >:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Vzamem vse nazaj, kar sem rekel glede cheatanja!:P
Ja, sej vem da sem rekel da ne bom, ampak so me mal prsti srbeli in:

Predstavljam vam super ladjo- čeprav se morda na prvi pogled ne zdi niča kaj, neobičajna. Vendar zdej je 30 upgreads združenih v celoto. Zdej pride šele taprava zabava. Mislim, ne, ker pa nebi hotel imeti ladje z: 10 class (he he!:D ), MK 4 orožja, z 124 MJ energije, BigBang Elite MK 4 torpedo 13. 650 MJ, ki košta 37.200 Cr, 12.900 hitpoints, missle luncher MK 4 - 40 izstrelkov gre not, turrente z 63 MJ, Plazma cannon upgreadan do konca, boosterje ne za 150% ampak 10.000% , Infinite hull, super ship, infinite cash, rotate max upgread, infinite energy, pa tri pikice (...):D

Da ne bom samo govoril, si oglejte te fotke::P




Aja, pa Ascarong gang; niso mel niti za bureek! 5 min in že je mission accomplished. Pa še to, za vsak uničen asteroid, dobim 10 Cr- bedno, sej vem...:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

TechBeats ::

en offtopic

Ful bojša špilka k ta je X3-the reunion pa še tok risankasta ni k ta darkstar one...sem tud to dark star špilu potem k sm X3 pa lohka rečm da se ta skrije prot X3.

Gr0unD Zer0 ::

aaaaaaargh, my eyes...

daj se vsaj malenkost potrudi za vsaj delno normalno slovensčino brez narečja ter z par goddamn ločili. zmenjeno? hvala.

Mercenary ::

digital dope : a si že slišal kdaj, da imamo ljudje različne okuse, kar se igrc tiče? Men je pač super fajna, tebi ni in tako pač je.:D

Najbrž se to glede narečja ne gre mene?... Mislim da je moje Celjsko narečje dokaj berljivo... :D :D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

TechBeats ::

Valda, vsak ma svoj okus..
sej zato sm pa napsu da je to off topic. :P
Če vm sede tak špil igrat, nimam nč proti sam hotu sm rečt, da je ta X3 bl raznolika k ta darkstar one...>:D

Mercenary ::

Aa, off topic mi je ušel z pogleda....ni važno
Dej mi reč, ka se ti je zdel konec pri darkstar one, pa to da je Robert izdajalec, morilec?:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

dope, hvala, vsaj malo si se potrudil:D

rabim nov komp.. da bom lahko še X3 sprobal..
samo zaj prvo hitmana treba obrnit
te pa še DS1 do konca, ce ne mam za bzw sejve:P

Mercenary ::

Sam ti pa kr dolg špilaš ds-1. Razen če maš še 20 drugih igrc, kere so tud zanimive.:|

Hmm... dej mi razlož ka tiste črke bi naj pomenle :D ter :P ?:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

ker se mi ne da instalirat špila...


:D je ekvivalenten temu---:D
:P pa temu ---:P

Mercenary ::

Ja če si ti ga zdej ne da, pa boš mogoče dobil čez nekaj časa voljo, do reševanja galaxije s čudovito Eono...:D
p.s a si že kdaj probu pri far cry-u cheatat?:\
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

ne
didn't like the mutants...

pri levelu treehouse sem nehal igrat

Mercenary ::

A so te hitr ubil, ane?:D
Za to ubstaja zdravilo- infinite health, infinite armor, infinite municija.:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

eh :P

kolko sn jaz serious sama prešpilal me en skakajoči mutant ne bo ubil(ali pa trije)...
enostavno ne maram nekih spak v špilu, to je to

p.s. nisi rekel da cheating sux itd? :P

Mercenary ::

Aja, ti ne maraš mutantov spak... ja to je pa druga zgodba:D
Še sreča da ni takšnih spak pri Darstar One:8)

Ja seveda sem rekel da cheatanje sux...:D ampak takrat ko sem to izjavil nisem vede,
da je to tako imenovano cheatanje, tako zabavno.>:D

Vidiš, sebe nimam za nevem kakšnega stratega in Blood thirsty killera, zato pa lahko sedaj, z veseljem in mi ni treba skrbet da me bojo ubil, prešpilam igrco- ne bom rekel kolk časa bom rabil, ampak jo pa tudi 4 mesce, kere sem rabil prvič, ne bom špilu.
hehe:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

zabavno je ko igras drugic/tretjic

prvic si samo igro pokvariš...

Mercenary ::

Poglejmo če razumem kaj hočeš s tem povedat...
Se pravi vsaj trikrat bi naj špilu brez cheatanja, pol pa enkrat z cheatanjem?:\
Sej enkrat sem jo pa že obrnil...
Pa če dodam- nisem si je pokvaril ampak sem jo le naredil bolj dostopno mojim letim...se prav izkušnjam:P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Gr0unD Zer0 ::

neeeee
z mojo solato zgoraj mislim, da ko prvič špilaš je boljse brez kod...

kak špilas drugic pa tretjic pa je cist vseeno:D

saj pa far cry ni neki tezki spil...
pač počasi pa potrpezljivo...

onim, ko skocijo v tebe pa se elegantno umaknes z uporabo tipke a ali d, nameriš ter ga zastrupiš s svinčenim dežjem.
like takin' candy from a diabetic

Mercenary ::

Aha... ja pol pa tak nisem nič izgubil, saj sem jo že enkrat obrnil pred šestimi meseci.:D Ampak prvih 11 stopenj sem obrnil brez težav, potem 12, 13, pa delček 14 s pomočjo frenda, 15, 16, 17, 18 ponovno sam 19, 20 pa ne bom komentiral...:8)

Najbolj pa mi je všeč pogovor med Plačanci:I'll fix his little 'weggon' I'll tear his head off, i'll drink his fluid and kick his ass, is this better?!!... (3.stopnja pred obalo)
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

UUUU! Kak fajn!:D

Mal sem en intervju bral in zasledil odgovor, da če bo 1. del Darstar One uspešen, bodo Ascaron-ci svojo kreativnost sprobali tudi v Darstar Two... Ampak do tega je še zeloooo daleč.:|
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

i want phucking lasers...

Mercenary ::

And i want...:\ A lot more story-based missions and longer story line, you know what i mean?:| Do i demand too much?0:)

Kapo dolj...
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

ma ja predolga zgodba tudi ni kul. se začne vlečt...

nekaj cajta nazaj sem igral en špil na ps2...
zgodba je vlekla ko nevem kaj, ceprav je bila letalščina, in kljub temu sem zadnjih par misij komaj čakal da se zadeva konča...
čeprav je bilo čista uživancija, ter sem ga potem preigral še parkrat z boljšim frčoplanom ter na koncu še šefovske fajte opravil z najboljsim letalom, ki je klatilo monstrume, katere si obstreljeval 4 minute nonstop, v 10 sekundah(talk about overpowered :D )

Mercenary ::

''We will bring you peace'' said Harry R. Coulbert, ''even if we must pound it into you''

''He, who speaks with one tongue, might lose it quickly'' The Raptor speaks with many tongues. Which opponent would be able to silence all of them?:\
Dobro vprašanje...

They consisted mainly of scientists who consolidated under the leadeship of the physicist Dr. Samantha Thul and...
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

No comment, ha? >:D >:D :P
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ma kdo kako idejo za kakšen komentar? Nekaj mojih:
1. Eona hot or not
2.Izboljšanje, sprememba pri DS-1 ( multiplayer, bolše trgovanje...)
3. Kakšna vojna med rasami, DarkStar one pa bi vodila bojno floto (cruiserji, millitary)
4.skrite ,shipwreck, v katerih bi bilo najboljše orožje
5. inteligentni nasprotniki ( naj letijo in skaljajo, se skrijejo za katerim asteroidom. Naj uporabijo več pameti za božjo voljo- ne pa da tam letajo ko pijanci:D )
6. znebiti se Eone? Seveda teoretično nemogoče. Praktično... pa še manj0:)
7. seveda tudi možnost da pristaneš na planetih. Kr ql bi blo>:D

No, zdej pa je na vrsti publika::D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

1: niti razmisljal nisem v to smer(torej to pomeni da not)
2: bi pasala večja tovorna kapaciteta...:P
3: nekak se ne spodobi za tako malo ladjico da je vodilna( z dvema clanoma posadke? a-a)
4: malo naj spremenijo plasma igračko v bolj napadalno usmerjenost(ter popravijo optiko efektov)
5:nasprotniki pa so itaq kanonfuter, ki pač strelja nazaj( sicer menda res vidijo trojno)

7: postaje so IMO dovolj raznolike, čeprav v freelancerju je bilo animivo si malce ogledat planet ko si pristal(kar ob tolikšnem številu sistemov kot je pri DS1 ne gre( ali pa se bo ponavljalo vse skupaj)

Mercenary ::

Lepo! Zanimive možnosti...>:D Vendar se glede tretje točke polpolnoma ne strinjam. A se spomniš tiste misije ko si moral uničiti explozivne kontejnere, katere so ''ukradli'' od znanstvenikov? Res je, da si pršu sam v sistem, vendar so dokaj hitro prIšla pojačanja. In so te vprašal kako naprej - ti pa si rekel boš poskrbel za kontejnere, oni pa ti naj '' varujejo '' hrbet. Men se zdi kot neka sled vodenja: varujte mi hrbet, jst pa poskrbim za kontejnere, a ne? Če se ne motim, je bil res super pokol z laserji v Arrac- ovi četrt. ;)

Pa po mojem ni tako majhna. Ker približne velikosti ladje imajo Šefi piratskih tolp. Če lahk uni vodijo tolpo z 8 Pirate patrol 3 bodyguardi pa šef, bi DS-1 lahka vodila kako srednje veliko floto z 3 cruiserji in 10- 20 fighters. Preveč kritični pa spet ni treba bit, ane?

Takšne misije bi bile kar prijetne:
- uničite sovražno eskadriljo
- okrepite floto
- ustvarite blokado v x sistemu tej in tej floti zaradi x razloga
ali pa
- vodi delovno skupino v x sistem in krij secred servis, da se pretihotapijo na eno super cruiser, ker jo le uničijo če jo sabotirajo
In tako naprej...:)

Te misije bi ble seveda na voljo po uspešno končani - Main mission story line, ali pa med, za večji zaslužek. Če bi pa bla misija uspešno končana pa bi npr. ds-1 dobla ekstra dobro orožje.:D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

je v špilu sploh kaki napad na space station kaki? da moraš uničit?


z nesramno preveč hpja, cheap orozjem, zaj*bano v 3 krasne?

Mercenary ::

Sicer napad je res, vendar s strani Thul drones. Trade station je popolnoma bla uničena, s tem seveda ni blo trgovanja, pa tudi nobenega življenja v tistem sistemu. In to je blo v Arrack clusterju, tista misija ko ti je Jack Forrester prvič pomagu se borit proti Thul drones. Napad se je baje zgodil nedolgo od tvojega vstopa z Eono v sistem. Napad na trade station se je tudi zgodil v že dobro znani Flak Defanse;)

Da bi pa DS-1 napadla kero kol postajo, v določeni misiji? Ne. Pa tudi če prideš kr tak do nje, je tak naštiman da se je ne da uničit, pa niti missle luncher ni od nobene koristi- ne da se je naciljat, kar si sigurno že probal, - samo kriminal status pa ti se nabira, ja to pa ja.>:D Ampak! Turrente pa LAHKO uničiš!:D

Edino kar je mi je zdelo prvič restežk, zaj***** je bla Flak Defanse2. Pol sem si zapisu od kere strani prihajajo, pa so kot frčoplani frčali naokrog in se nikoli več pojavili...:|
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Mercenary ::

Ali ve kdo kako stvari stojijo glede CREDITS?

Ali se da to kje preveritk koliko maš tega... pač tega, ali je to samo tak tak, sam da se reče CREDITS (kot npr. ''plazma cannon):|

Nekam velkrat so so bli na začetki omenjeni. Ali je kakšna korist od tega?
Spomnem se da čist na koncu je tam pisal '' Finally, i can go home and protect 50-t containers for a hanful of credits''.
Soon, everything will be back to the way it used to be... ( i want to see that happen, one way or another...):D
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

credits so pač denar...

in tisti stavek je misljen tako, da bo spet za mali denar opravljal nepomembna opravila

Mercenary ::

Mali dnar, nepomembna opravila... ni nekaj ''special'', ampak se mi definitivno dolgočasno zdi. ;)

Da se majčkano vrnemo nazaj, je tle še nekaj idej za komentarje:

- malo bolj dejaven/na kopilot/ka, ki naj ne bi si ''glancala'' nohte in kr naprej govorila ''get rid of that terran on our back, he is really agile... to ko 4. špilaš špil, ti kr tečna rata:8)

- najbolj pa pogrešam tole: že na začetku ko mi je Arim razlagal o DS-1, no, nikol več se nisem srečal z njim, na nobeni trade station al podobno. Pa tudi z Ramirez-om ne. To bi trebal mal preuredit...

- pa seveda sistemi bi bli lohka večji

- več misij na planetih

- pa še to zaenkrat: ne bi blo slabo, ko bi upgreadal engine, da bi postal hitrejši od ostalih ladjic...
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Gr0unD Zer0 ::

Mali dnar, nepomembna opravila... ni nekaj ''special'', ampak se mi definitivno dolgočasno zdi


to pač pomeni da je konec igre, in da je spet vse po starem

Mercenary ::

No, na ta odgovor pa nimam kaj za reči...:|

Tak da bom kr tih - in to bo še najpametneje kar sem naredil v tej temi...:D

Who want's some beer and bacon? More beer for all!!!
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

Mercenary ::

Iz radovednosti sem dal na nastavitvah za grafiko vse na 'high'... Sicer sem potreboval iz namizja računalnika do poljubnega saving game-a slabih 10 minut, vendar mi je le uspelo narediti več kot dovolj screesho-tov:D Nekaj izmed njih so tile:







Zelo zanimivo je bilo igranje pod High' nastavitvah. Izjemna textura vseh predmetov! Presenetljivo, da me ni niti 1x, v teh dveh urah igranja, vrglo iz igrce. Ker ponavad me je na 'Low' vsake tulk cajta.

Ampak ko sem končal z igranjem sem pa le dobil sporočilo v zvezi z ''premajhno količino RAM-a. Popolnoma razumjlivo, saj v recommended piše vsaj 1GB. Cool.;)

Če le ma kdo proložnost in če še ni probal, bi mu predlagal, da naj poskusi se malo poigrati z nastavitvami!:D

Pol pa še težavnostni level 5: kaj druga naj rečem kot da pirati imajo zlo močno orožje. Nekam pametni so, ne letijo ravn kr neki. Uglavnem, težji je, vredno poskusiti.
Some people think that somewhere in space are aliens...
...but i think there are some really odd human beings,
who were exiled from Earth...

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Boomer1911 ::

malo oživljam to temo :D

pred kakim tednom sem začel igrato to fantastično igro na moji preljubi visti :P
im sem dobil take grozne vizualne težave da je joj (slike pridejo kmalu...upam)
uglavnem... slika se začne tresti, pa čez čas se slika em... uglavnem use barvne kombinacije se sprobajo...
bom pokazal v naslenjih slikah... leprav zadnje ćase se zamo "zatemni" tako da razen HUD-a nevidiš ničesar :(
sej boste vidli v naslednjih slikah...
Intel P4 3.0E @ 3.86GHz | 1GB DDR400 | Asus N7600GS | 2x 500GB & 320GB HDD
ASUS K50IN series | Core 2 Duo 2.53GHz | 4GB DDR2 | GeForce G102M | 500GB HDD

Boomer1911 ::

evo, prihajajo slike:

v 2. minuti igranja, v postaji



v 5. minuti igranja, v okolici postaje



in tako ostane naprej...



ima kdo kake ideje, ali karkoli???
Intel P4 3.0E @ 3.86GHz | 1GB DDR400 | Asus N7600GS | 2x 500GB & 320GB HDD
ASUS K50IN series | Core 2 Duo 2.53GHz | 4GB DDR2 | GeForce G102M | 500GB HDD

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Mavrik ()

Nagi Bator ::

No, jaz ti se zaenkrat ne morem pomagati, saj se tudi sam ze kar dolgo spravljam spilat to igro.
Sicer ze kar nekaj casa iscem zamenjavo za 2 leti zivljenja v Siriusu (Freelancer) in nesteto preigranih modih zanj.
Sprobal Space force 2 :Rogue universe, pa Beyond the red line - freespace mod, zacel pri prvi iz "X" serije, pa ziher se kaj in bil zmeraj razocaran nad temi igrami, ponavadi celo jezen nad lesenimi komandami in hardversko pozresnostjo igre.
Tako da zdaj vse upe polagam v Darkstar one :D

Boomer1911 ::

DSO je super špil, samo veselje mi je pokvarila grafika, ker mi nedela najbolje (očitnio iz zgornjih slik)
ko imaš ladnjo na LVL 30 je sam še Party time to make some scrab metal :D
Intel P4 3.0E @ 3.86GHz | 1GB DDR400 | Asus N7600GS | 2x 500GB & 320GB HDD
ASUS K50IN series | Core 2 Duo 2.53GHz | 4GB DDR2 | GeForce G102M | 500GB HDD

atasmrk ::

Janezek, slabo si scrackal.

Meni pa ta igra ni najboljša. Pravzaprav mi je zelo povprečna. Igral sem kar nekaj casa, pa se nisem ujel unega, ki ti oceta ubije. Do tega trenutka pa nisi drugega kot errand boy. Tudi podajanje zgodbe je bolj svoh. Zakaj bi se preganjal pol vesolja za Eon-o (al kaj ze), ce pa glavni junak tega ne pove nevem kako urgentno. Ali zakaj zenska sploh hoce leteli z njim. Za obudit spomine na Wing Commanderja je, kaj vec pa ne.

Aja se tole. Priletim v zemljino orbito, mars je na dosegu roke sonce je 10x vecje od lune, celotno vesolje je zaradi meglic pobarvano romanticno rdece. Kwa? Klingon Academy rula.
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

X3 Reunion

Oddelek: Igre
181704 (356) Silici
»

Letalske in vesolske igre ?

Oddelek: Igre
213236 (3235) Blazzz
»

Freelancer

Oddelek: Igre
91529 (1257) The_hammer
»

Vaša najbolša/najljubša virtualna oseba v igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
796435 (4705) ripmork
»

Ime igre

Oddelek: Igre
81189 (952) T-Majo

Več podobnih tem