» »

sredi Ljubljane brez interneta

sredi Ljubljane brez interneta

slovencl ::

Sredi Ljubljane (štepanjsko naselje) ne morem imeti interneta...telefonske centrale so prezasedene, kabelska pa tudi...ostane mi samo še dial-up...podn ;(( 8-O

A je kdo kje v bližini, da bi mi šeral?

Mr.Ecko ::

Od kdaj je štepanjc v centru Ljubljane ? Odkar je jankovič izvoljen ?:D

amigo_no1 ::

Wardriving ?

Mr.Ecko ::

Kje si sposodi nabavi wlan canyonovo kartico. Več pa tu http://www.wlan-sat.com/

slovencl ::

kartico že mam...rabim še enga ki mi bo šeral...za plačilo seveda

Elemen_T ::

v štepancu maš glede na to koliko je tam blokov zihr kar precej odprtih wlanov... Sam eno močno 360 anteno rabiš...

minime ::

Dej poglej zgornja 2 posta .>:D Pač poskeniraš koliko dostopnih točk imaš okoli seba pol se pa pač sam gor priklopiš.več pa na linku ki so ti ga podali zgoraj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: minime ()

slovencl ::

Sem že preskeniral wireles, pa sem našel samo eno zaklenjeno brezžično povezavo (in ta je bila wpa2....wep se še da odklenit, tega pa ne), pa še ta je imela slab signal. Meni dobra antena nič ne bo pomagala, če ima un slabo. Z nekom bi se mogu dogovorit, da usmeri anteno proti meni, pa je...naj se javi kdo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slovencl ()

Senitel ::

Pismo, tolk bogu za nogo, da še ADSL-ja nimamo, pa ulovim več WiFi mrež kot ti... >:D Sicer pa če se že takole lotevaš zadeve, je po mojem boljše, da dobiš kakšno zunanjo usmerjeno anetno in pogledaš po okolici, potem se pa poskusiš zmenit s kom ki ga "vidiš".

slovencl ::

Kako pa naj ugotovim kdo je ta ki ga vidim...a naj uzamem očala za radijske valove in pogledam od kod prihajajo?

Senitel ::

Recimo lahko vprašaš tle gor če ima kdo slučajno tisti SSID, ki ga ti vidiš. Mogoče najdeš kakšnega nezaščitenega. Lahko vprašaš okrog bloka, kdo bi bila tista prijazna duša s tistim SSID-jem... Z usmerjeno anteno boš dosti bolj natančno vedel od kod prihaja.

amigo_no1 ::

Na wlan forumu je en osebek, Spajky imenovan, ki dela čudeže_za_male_pare™ kar se dometa tiče, ti pa jamraš da sredi LJ ni nobenega omrežja :\

http://www.wlan-sat.com/modules.php?nam...

da pa raje sploh ne omenjam , kakšne vse antene lahko kupiš tukaj:
http://uha.makina.org/

steev ::

Ta isti človek sodeluje tudi tukaj na s-t.
:|

Mr.Ecko ::

Če še nisi našel wlan mreže ... povezava
Noti maš link do odaje na valu 202.

slovencl ::

Ne, še vedno je nisem našel...sem našel eno wpa zakodirano mrežo, pa ne vem čigava je.

Kaj pa naj si pomagam s to oddajo, naj dam oglas, da iščem wireles internetnega ponudnika?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless omrežje!!!

Oddelek: Omrežja in internet
132192 (1834) Spajky
»

Kateri Wireless Router? (čim močnejši)

Oddelek: Kaj kupiti
71567 (1443) WarpedGone
»

počasen WLAN?!?

Oddelek: Omrežja in internet
111691 (1547) pujsek_
»

slika brezžičnih omrežij

Oddelek: Omrežja in internet
142152 (1831) pujsek_
»

Brezžična mreža!!!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
252838 (2112) pujsek_

Več podobnih tem