» »

Število obiskovalcev

Število obiskovalcev

Shark100 ::

Zdravo
Kako se v spletno stran vnese da ti prikaže št. obiskovalcev strani na tisti dan. Uporabljam front page in dreamweaver.
Hvala
Shark

overlord_tm ::

podpira tvoje gostovanje kak skriptni jezik (php, asp)?

Če ne, potem klik..

Drugače pa obstaja na hotscripts malo morje takih skript. Hotscripts

Zraven vsake dobiš verjetno navodila kako se uporablja zadevo.

Shark100 ::

Ne vem na slohostingu mam. Tukaj sem si potegnil enega dol pa ne zastopim kaj morem naredit. Tud pri front pagu sem šel pod Insert pa web component pa hit counter in potem tega ne prikaže na spletni strani. lahko malo bolj razložiš?
Shark

overlord_tm ::

Predvidevam da imaš brezplačni paket tako da z skriptami iz hotscripts ne bo nič.

Pojdi na to stran. Potem pod sing-up, vnesi naslov svoje strani pa še par zadev , klikni next in dobil boš html kodo, ki jo skopiraš na mesto kjer hočeš da je števec postavljen.

Kako točno narediš to v FP in DW nevem, samo pomoje da bo najlažje če greš v coder view in potem to nalimaš notri. Verjetno nekam na konec strani.

Sicer pa moje osebno mnenje je da so števci malo out ... ker ga komot nastaviš tako da imaš dnevno potem 50k obiska, pa vsaj mene osebno ne zanima če jo to stran obiskalo 10k ljudi ali pa 10, važno je da gor najdem informacije ki jih iščem.

Shark100 ::

Ta števec bi imel rad samo zato da bi videl št.obiskovalcev ker slohosting na svoji nadzorni polšči nima prikaza št.obiskov spletne strani.
šel sem na tisto spletno stran in vpisal url naslov poslali so mi kodo nato sem jo kopiral v HTML kodo samo se slika ni prikazala. kaj sem nardil narobe ne vem
Shark

MihaFirst ::

a si dal samo v kodo, al si dal na pravo mesto v kodi (ponavadi gre stvar v body)? čisto možno je pa tudi, da je koda zanič. TALE TUKAJ zagotovo deluje.

LP
www.gamma.si

overlord_tm ::

kopiral v HTML kodo samo se slika ni prikazala.


oops, my bad. Sem testiral to stran pa meni isto ne dela, pa sem že imel kopiran nov link delujoče strani pa zgleda da sem pozabil spremenit ;)

Tale je meni delal, sicer pa je edward že podal en ql link.

EDIT: typo

Zgodovina sprememb…

Shark100 ::

Zdaj sem ga vstavil iz Te strani. Samo to prikaže št. obiskovalcev iz različnih kompov. Ker sn šel večkrat na mojo stran pa skos piše 0001. Kak se naredi da bi se štel vsak prikaz strani?
Shark

overlord_tm ::

Tisti iz moje strani šteje vsak refresh posebaj ;)

Spremenit ne moreš, pač, odvisno od servisa, eni imajo take ko štejejo unikatne oglede (torej 1 ogled na 1 IP) drugi pa štejejo vsak ogled posebaj.

Jan987 ::

Evo tale ti pokaže koliko je bilo vseh, potem pa lahko pod statistiko gledaš kok je blo teh, koliko unih, zraven ti pa kaže še statistiko operacijskih sistemov, brskalnikov ipd. Mislim da je kr vredu zadeva.

flasha ::

pa še en slovenski http://www.izmenjava.com/
ki pa kaže v ospredju unikatne v ozadju pa vse


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

števec obiska

Oddelek: Izdelava spletišč
181697 (1447) Sims
»

Pomoč pri izdelovanju spletne strani.

Oddelek: Izdelava spletišč
351724 (1287) strictom
»

Web Galerija

Oddelek: Izdelava spletišč
211878 (1625) Cuoresportivo
»

Iskalnik na strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
5963 (903) Trubadur
»

novice

Oddelek: Izdelava spletišč
121111 (927) pele-on

Več podobnih tem