» »

theatrix 550 + windows server 2003

theatrix 550 + windows server 2003

sodjdobe ::

Pozdravljeni!
Pred kratkim sem si naložil win server 2003 enterprise. Vse deluje brez problemov, razen TV tunerja sapphire theatrix 550. Nikakor ne najdem driverjev. Vem, da win server niso namenjeni gledanju TV-ja in podobnim rečem, vendar me vseeno zanima, če se je mogoče kdo že srečal s tem problemom in/ali pozna rešitev.

Probal sem že z driverji za xp, a ne delajo. Hvala, Jure.
julio

Alexius Heristalski ::

To je zelo čudno, ker meni dela normalno. Isto Windows Server 2003 Enterprise in Sapphire Theatrix z XP gonilniki.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

sodjdobe ::

res?? Lahko malo več poveš...katere driverje uporabljaš? Priložene ali novejše iz neta? Pa kateri software? Res bi blo super, če bi mi uspelo usposobit tv tuner!
julio

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sodjdobe ()

Alexius Heristalski ::

Trenutno uporabljam gonilnike z neta, različico 6.9 (najnovejša je 6.11, kolikor sem gledal) in program PowerCinema 4.0. Imaš Windowse nastavljene pravilno? Privzeto je veliko stvari, predvsem multimedijskih, onemogočenih.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

sodjdobe ::

Hmmmm...ne vem točno. Edino, kar sem omogočil v services.msc je bilo Windows Image Acquisition. Nič drugega nisem vklapljal...bi moral še kaj? Grafične driverje imam pa omega 3.8.291 (catalyst 6.9).
julio

Alexius Heristalski ::

Ja. Toliko stvari je izklopljenih, da si poglej tale vodič. Jaz sem delal po teh navodilih in vse teče tako kot mora.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

sodjdobe ::

Ja sem šel po tem vodiču in nastavil vse tako, kot je treba, vendar ne dela. Ko inštaliram gonilnike za kartico, ki sem jih potegnil iz ATI-jeve strani, jih kao lepo naloži, vendar se mi zdi prehitro. V trenutku, ko kliknem na install, je ze koncano. Poleg tega sploh ne zazna tunerja...piše unknown device v device maneger-ju.

Bom probal še s temi driverji, ki jih ti uporabljaš.
julio

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sodjdobe ()

sodjdobe ::

Vse em sprobal vendar ne deluje. A bi mi lahko ti mogoče dal spisek naprav pod sound video and game controllers v device managerju? meni piše nek ATI unified avstream driver.
julio

Alexius Heristalski ::

Saj, če ti zazna kartico v Device Managerju, je to že dober znak. ;) Meni kaže isto, torej ATI Unified AVStream Driver.

Si dal gor Visual C++ Patch in ATI Theater 550 PRO Control Panel? Mislim, da je to dvoje obvezno dat gor pred gonilniki. Link.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509847 (7656) edublin
»

iz video na DVD in kvaliteta zajema TV tunerjev

Oddelek: Zvok in slika
162443 (1946) zcetrt
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918965 (12005) Izi
»

Torej: Sapphire teatrix 550 ali Leadtek PVR2000

Oddelek: Kaj kupiti
272769 (1963) Izi
»

NAKUP RAČUNALNIKA: P4-3,0 GHz + Maticna pl. Intel + TV kartica + DDR2 ali DDR + ?

Oddelek: Kaj kupiti
91394 (1163) silent

Več podobnih tem