» »

Unikatna ideja

Unikatna ideja

SkyNet ::

Ko je toliko govora o neonkah v kišti pa o diodah, sem se spomnil na še en način osvetlitve notranjosti računala. Rad bi si namreč napeljal tisti, khm, svetleči "šlaufek" (alias svetleči obroček" okoli ogrodja kište. To je tista dolga svetleča kača (hehe), ki ponavadi sveti oken v vsaki trgovini med božičnim časom. Če kdo najde strokovni izraz za tole zadevo, z besedo na plan!

Zanima me kako se ta zadeva priklopi na štrom, in koliko ga porabi? Če ma kdo zadevico doma, please hilfe!
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

msmiha ::

Če misliš to na tisti kabel, ki je za novo leto napelan zunaj notri v njem so pa lučke ga moreš priklopiti na 220V. Če pa misliš na tistega, ki ga nekateri napeljejo po testaturi je ga pa priklopiš na 12V.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

segi ::

Cena???:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Spajky ::

Strokovni izraz bi bil LightChain? :-) 8-)

LojzePek ::

Jest sem resno razmišljal, da bi si dal montirat noter rotacijsko luč. Verjetno obstaja 12V verzija?

Bane_ ::

pek sam rotacijska luc proizvaja precej hrupa k se tist okol osi vrti mam eno doma pa ni kej prevec tiha!Bl kot pa kaksn 80x80 ventilator!Sej pol k se neki casa vrti se skrtat zacne!:D:D
Pa da ga izradim sa čekičem za intel pa se to ne pomaga!

SkIDiver ::

Jop rotacijska orng ropota oz. ruži kot zdroblen ležaj pri avtu:D

LojzePek ::

Kaj pa če bi dal noter stroboskop al kak se že reče (blink žarulja). Al pa če bi si dal noter aparat za meglo delat? Sam me je strah de bi mi kej začel prebijat?

ABX ::

Pek: Kr oboje, samo bi po moje ponoči teško spal.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tec ::

Stoboskop med delovanje proizvaja klik klik klik zvoke in pomoje ne bi dolgo zdrzal tisto poslusat.
Tisti aparat za meglo delat se pa greje ko hudic, pa se prevelik je. Povrhu vsega pa ta megla proizvaja grozen smrad in se kaj hitro razkadi. Imas tudi neke posebne tekocine, ki so brez vonja in proizvajajo tezjo meglo, ki potem ostane pri tleh. Lepo zgleda, sam raje kupim pol 256 DDR za ta denar. Ce te pa zanima imam jest dva ta aparata na zalogi in ene 15 svetlobnih efektov ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tec ()

LojzePek ::

Dober no, z meglo še bom počakal. Zdej še morem prvo dol z ohišja postrgat novoletne lučke.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede dnevnih LED luči pri avtu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12841856 (8328) rogerg
»

Kakšen upor potrebujem, da znižam voltažo (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5411826 (11406) einstein :P
»

Žarnice H7 in H1 Plasma UltraWhite dovoljene ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6235296 (32120) RejZoR
»

Aparat za meglo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
172596 (2117) madboy
»

LED diode namesto neonke???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302038 (1671) jRk0

Več podobnih tem