» »

Avtor je car

Avtor je car

Primoz ::

Trenutno je avtorju prepovedano brisati njegovo temo po treh odgovorih nanjo. Obstaja kakšen interes, da je ne bi mogel zakleniti po več kot n odgovorih? Kolikšen naj bi bil ta n?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

kuglvinkl ::

n=5. Bo pač potrebno zelo dobro premisliti, kaj izbljuvaš v forumu.
Your focus determines your reallity

JLP ::

Jes bi reku da je kr dobra cifra 3. Mogoče bi še za malenkost znižov. Sej verjetn gun k je odgovoru pa hoče da ostane an njegov post vidn.
Live long and prosper!

Primoz ::

Torej še enkrat:
m: število odgovorov, po katerem TEME ne morete več izbrisat = trenutno 3
n: število odgovorov, po katerem TEME ne morete več ZAKLENIT = trenutno ni omejitve
o: število odgovorov za vašim odgovorom, po katerem svojega odgovora ne morete več POPRAVLJAT = trenutno ni omejitve.

Sedaj pa predlagajte.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

JLP ::

2, 20, 10
Live long and prosper!

kuglvinkl ::

m:3
n:5
o:7
Your focus determines your reallity

Justy ::

Narobe je prilimalo.... sem ze v oni drugi temi odgovoru

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Justy ()

kuglvinkl ::

Svoj zgornji post umikam. Zakaj? zato!
Your focus determines your reallity

Prjatu ::

Ja jst bi reku da bi mogu bit m definitivno nižji (največ 1), oziroma bi se morali vsi avtorji postov strinjati da se tema izbriše
Something else is controlling me!

BaRtMaN ::

m=5
n=10
o=5

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

HEKO ::

5

10

7
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

darh ::

  • Kdaj se lahko temo še zbriše ?
    Če ni nobenih odgovorv nanjo
  • Kdaj se lahko temo še zaklene ?
    Zaklepanje tem bi jaz prepustil moderatorjem, saj je tako zadeva bolj pravična, željo o zaklepanju avtor ali udeleženci lahko izrazijo v temi in zadevo pregleda moderator ter ustrezno ukrepa
  • Kdaj lahko odgovor avtor popravlja oziroma ga zbriše ?
    Ko pod njim ni nobenih odgovorov. Takoj ko se pojavi odgovor mu je ta pravica odvzeta, s tem se izognemo nesporazumom (oziroma, lahko se to mojo zviša na 2-4 poste, da avtor popravi morebitne napake)
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Mercier ::

Se strinjam z xbiteom. Če bi pa že bila možnost izbrisa polne teme, bi pa bilo mogoče smiselno, da bi se prej za nek čas le zaklenila in šele nato zbrisala.

Če kaj v temi ni OK, se itak zaklene in/ali briše, če pa je vse OK, pa ima vsak možnost, da se popravi (z novim postom).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

Primoz ::

m=1
Čim imate več kot en odgovor na temo... je avtor ne more več izbrisat.

n in o... še vedno čakam na več mnenj.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

BC3 ::

n - brez omejitve
o - brez omejitve

MadMax ::

n - brez omejitve
o - brez omejitve
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Prjatu ::

torej,
n=neomejeno,
o=0
Something else is controlling me!

cahahopie ::

Jaz sem za stroga pravila...
m in n naj bosta določena iz strani administratorja,
o pa enak1 (o=1), torej takoj, ko eden odgovori, se tema za popravilo zaklene.

Justy ::

m=0
samo administrator (pod pogoji da se ustali udelezenci teme strinjajo) ali pa ce ni odgovorov kot pravi xbite

n=0
samo administrator (pod pogoji da se ustali udelezenci teme strinjajo)

o=1
ker ce kdo skor v istem trenutku pise sporocilo kot ti in ko ga postas vidis da si napisal nekaj napak in jih zelis popravit, da se imas to moznost

LojzePek ::

if ((m<>n) or (m=praštevilo)) and (userId>50) then
m = n + o
else
if UserID=1946 then
DeleteFreely_AllData;

Mercier ::

o: časovna omejitev. V nekem času skontaš, da post ni to kar si želel - popraviš. Vendar ne pa stotih letih.

+

Časovno neomejeno, če še ni nihče odgovoril.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mercier ()

frudi ::

zaklepanje in brisanje tem bi po mojem moralo biti zgolj v moči moderatorjev, mogoče bi uporabnik lahko zbrisal le temo brez odgovorov.
za spreminjanje odgovorov pa se mi zdi bolj smiselna časovna omejitev, recimo eno uro.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Ales ::

m=1 dokler ni odgovorov
n=0 samo moderator
o=1 po prvem odgovoru ne več

Meni se je zadnjič zgodilo da je šel nekdo popravljat vse svoje poste za nazaj, kar sem komaj opazil. Prav zlahka ne bi. Je pa dobro, da se že zdaj beleži čas, kdaj je bil post popravljen.

Aleš

Mercier ::

Včasih se pač zmotiš ali napišeš nerazumljivo (meni se to dogaja :8)) in je jako fino, ako lahko popraviš.

Če bi to vezali na število postov objavljenih za tem, se mimogrede zgodi, da ne moreš popraviti po eni minuti (v nekaterih temah). Je pa res, da je malo vprašlijivo popravljanje (recimo) vprašanja, ki ima že odgovor.

Dodati bi še, poleg onega kar sem napisal prej, bilo smiselno pogoj, da se sme popravljati le zadnji post.

rc-car ::

Popravljanje pride res prav kadar se zatipkas, ali kaj cudnega ven bleknes.. ;)

Po mojem bi moralo biti to omejeno casovno, da popravis kar si narobe napisal in potem post je tak kakrsen je in ne prihaja do zmesnjav..

Recimo kaksne 3 min ali pa se manj..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

ABX ::

Zaklepanje teme: nikoli
Brisanje: nikoli

Spreminjanje: po želji, sej je razvidno da jo je spremenil.


Je čas da si posameznik vzame odgovornost česa piše.

Na hujše primere pa itak moderator ukrepa.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

rasta ::

Brisanje: nikoli

Zaklepanje teme: po želji adminov/moderatorjev

Spreminjanje: časovna omejitev, par ur recimo ...
Glede na število naslednjih postov pa ... Kaj pa če ti kdo 1s po poslanju posta rukne svojega?

darh ::

saj ravno to je fora... tud v pogovoru se ne mores kar vrnt nekej minut nazaj pa spremenit kako svojo butasto izjavo... lahko se pa opravičiš, priznaš napako in ponovno navedeš dejstva 8-)
Excuses are useless! Results are priceless!

rasta ::

Popravljanje more bit. Če napišeš nekomu eno JScript kodo, pa si zajebal in namesto < dal <, potem ti, ko pokaže stran, da JScript error. In to moraš popravit. Potem pa je npr. slovnične napake, poslalo ti je samo pol posta, dodaš še kakšen pristavek v post, namesto da pošlješ 20 postov z enim stavkom ...

Če pa kdo potem popravi kako butosto izjavo, pa s tem ni škode, sicer se pa tudi vidi, da je blo že nekaj prej napisanega ...

Mercier ::

Najbrž je bila kaka novica ali kaj, ampak ne najdem.

Nekaj sem se v Loži "inicializiral" v versko stranko in ugotovil, da sem za večne čase "inicializiran" (pa naj še kdo reče, da računalnik ne škodi človeku :D ). Skratka, posta nisem mogel popravti.

Kdaj lahko svoj post popravljam, oziroma, kdaj ga ne morem več?

Primoz ::

dve uri....
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755375 (1879) undefined
»

Sprememba pri popravljanju postov

Oddelek: Slo-Tech
191525 (1239) Blup
»

Slo-tech, Mlacom in pravila

Oddelek: Slo-Tech
61385 (998) Primoz

Več podobnih tem