» »

[Windows][XP] Samodejna prijava v sistem

[Windows][XP] Samodejna prijava v sistem

M-XXXX ::

Zanima me kako nas se znebim začetnega okna ko prideš v xp (klikniti moraš katerega uporabnika hočeš izbrati- imam samo enega) Če prov vem je to en update, kateri je?
  • spremenilo: CCfly ()

1fris ::

bluefish ::

to je update za Framework. Dobiš na MS strani tudi popravek.

M-XXXX ::

In kako naj si s PowerToys pomagam. Nekaj sem bral pa ravno nisem našel tisto kar sem iskal:8)

Celeborn ::

Si poskusil tole
start -> run -> control userpasswords2 -> odstrani kljukico pri "users must entrer username and password to use this computer"
If air travel is so safe, why do they call it a "terminal"?

M-XXXX ::

Sm naredu to in zdaj samo še počakmo do restarta!>:D

M-XXXX ::

No ni bilo dobro. Ko sem prišel v win. sem imel vse nastavljeno na default, brez namizna, nič mojih osebnih ikon,.... To sem zdaj urihtal! A imate ša kašno idejo?:D

bluefish ::

kot sem že napisal namesti service pack za microsoft framework (odvisno od verzije). In btw, stvar ne zahteva validacije Win.

M-XXXX ::

To pa ne razumem čisto. Imam Framework 3 in za njega ni service packov, 1.1 pa imam upgradeno z service packom!

1fris ::

frameworki med seboj niso ''kompatibilni''.

če neki program zahteva framework v.1.0, ti pa imaš instaliran le framework v2.0, tisti program zanesljivo ne bo deloval.

različne verzije frameworkom so med seboj neodvisne in lahko ''tečejo'' istočasno :D

1fris ::

ups, tudi framework v.3 ne reši zadeve, da bi program narejen za izvajanje z framework v1.0 začel delovati :(

darkolord ::

frameworki med seboj niso ''kompatibilni''.

So so. če imaš 2.0, čisto lepo delajo stvari, napisane v 1.0 ali 1.1. Problem je lahko zgolj installer, ki išče določeno verzijo frameworka. Če govorite o .NET frameworku, seveda

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

M-XXXX ::

Še kašna idejo o rešitvi mojega problema?

ddeben ::

nadzorna plošča-uporabniski racuni nato pa zbrisi uporabnika net framework.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ddeben ()

Celeborn ::

Ko si odstranil kljukico, si v oknu 'Automatically Log On' pustil 'administrator' ali si vtipkal svoje uporabniško ime?
If air travel is so safe, why do they call it a "terminal"?

M-XXXX ::

Če daš klukico stran ne moreš nič več izbirati. Sj je že dobro! Moj problem je odpravljen! Sm mislil da je krivo to vendar ni bilo!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Učenje PHP?

Oddelek: Programiranje
161834 (1325) brodul
»

PHP4 se počasi poslavlja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
374172 (2804) sverde21
»

VS 2005 C++ pa ne dela brez NET frameworka

Oddelek: Programiranje
121161 (1009) BlueRunner
»

[Windows] Urejanje preslikave tipk

Oddelek: Programska oprema
7879 (776) darkolord
»

Problem z inštalacijo DX9.0c: pove da je inštaliru, ampak ni

Oddelek: Programska oprema
81114 (1047) .:WiCKED:.

Več podobnih tem