» »

cpu - temperatura?

cpu - temperatura?

awake ::

Imam bartona 2.5 navitega na 3.2 in me zanima koliko more biti temperatura pri polni obremenitvi in idle z serijskim hladilnikom? Sedaj imam temperaturo 60-62 stopinj pri polni obremenitvi in v idle 46-48, a je to v meji normale? Aja imam pa odprto stranico ohišja...

OmegaBlue ::

Normalno je ne se sekirat :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

asus ::

No ja ubistvu je to zgornja meja

dolegar ::

dokler nisem nabavil heat pipe hladilnika sem imel v "idle" okrog 70 degC sedaj pa pičlih 35degC. Heat pipe tehnologija rula.

joker16_7 ::

Povsem normalno, čeprav je ta temperatura že kar visoko. Malo ga še lahko našpanaš>:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

awake ::

thx! Kaj pa za grafo 6600gt, malo navito z stock hladilnikom imam pri polni obremenitvi nekje 70-73 in v idle 38-40... je to še ok? Aja kaj pa za cpu stock hladilnik (barton) se da dobit samo kakšen boljši ventilator in kje, ki bi bolše hladil in po možnosti bil malo tišji? Sem mero ventilator in je 60mm, nisem še zasledil da bi se take mere kje prodaval....

joker16_7 ::

Glede venta. Ne rabiš ravno 6 centimeterskega. Kupi si 8cm. Bom glih tako delovalo. Če boš pa kupil kakega kvalitetnega venta npr. Zalmana pa bodo res veliko tišji (skoraj neslišni:D).Temperature GPU maš kul tako da ni blema. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

awake ::

hmm kako pa pol montirat večji vent na original hladilnik, saj so luknje na razmaku 6 cm?

dejansan ::

v končni fazi bi tudi en sam vijak držal

drugače pa poglej za kakšnim rabljenim coolerjem
dejansan

joker16_7 ::

Kdo pravi da more bit namontiran na njega. Saj je lahko nekako bolj zraven. Ni nujno da je čisto blizu. Na ohišje kam ga pritrdi in glej da bo pihat direktno v jedro. ;)
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

dejansan ::

joker, že zdaj ima proc čez 60 stopinj

če bo dal še vent 15cm stran bo pa zakuhal >:D
dejansan

joker16_7 ::

Kdo je rekel da 15 cm. Se opravičujem pozabil sem napisati oddaljenost:D . Največ 5 cm. Bo še kar kul. Pa naj ima vsaj, še enkrat, vsaj 2500 obratov in kar dober pretok. Ker tvoja zadeva se kar greje. >:D
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sol + led

Oddelek: Loža
134472 (3684) zee
»

Gretje s klimo pozimi

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1514532 (14068) Pyr0Beast
»

Koliksna je lahko max temperatura plosce in cpuja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
728795 (6194) Vuli
»

7600 gs na 68°C! idle

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362667 (2059) cordo
»

koliko naj bi bila temperatura CPUja ... ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222171 (1485) xenon74

Več podobnih tem