» »

Word in dolgoletni problemi

Word in dolgoletni problemi

matrix2 ::

Problem je takšen in se ponavlja že skozi vse word verzije do danes! Zato bi vas vprašal, a je pri vas enako, ter kako to odpraviti zelo motečo napako v wordu?

Namreč ko tipkam besedilo se mi med tipkanjem večkrat vključi prepisovalni način in potem, ko hočem vrivati besede v besedišče mi prepisuje oz. Briše besede. To se mi ne dogaja samo v word-u, ampak tudi v notepad, outlook in ostalih programih kjer je možno vnašanje besedila, tudi na spletu in ta trenutek ko tipkam. Sumim da je hroščavost mogoče celo v samih winsih oziroma kje v registrih, vendar nikakor do danes nisem uspel dognati vzroka:(

kixs ::

Da nimas ti kaksne napake s tipkovnico?

Se nikoli in to res nikoli do zdaj nisem kaj takega niti slisal, kaj sele dozivel 8-O

LP

PaX_MaN ::

Ni nič OS kriv, to je tvoje maslo.Rata ti pritisnit tipko INS oz. 0 na numeričnem delu tipkovnice. V Wordu se to vidi kot beseda "INS" v spodnjem toolbaru.

G-man ::

Kako ti uporabljaš tipko Insert?

A imaš isto tipkovnico že cel čas tega problema?

dejansan ::

pritisni tipko insert na tipkovnici in zadeva bi morala delovati normalno
dejansan

matrix2 ::

sem že tudi poskusil menjati nekaj tipkovnic, vendar rezultati isti:O

Hec pa največji, ko tipkam v Outlook-u oz. kje drugje moram odpreti vord dokument to opcijo izključit in potem lahko normalno tipkam v Outlook-u naprej, seveda le nekaj stavkov do takrat ko pa prične zopet prepisovati:(

matrix2 ::

hmm mislim da bo tale tipka insert kriva za moje težave!!

No ja vse je možno, recimo ko brišem z delete je insert zelo blizu in med tipkanjem skoraj nikoli ne gledam na tipkovnico8-) Saj toliko, da vem kako na hitro izključit, ker večkrat hitro tipkam in niti ne opazim ko mi prične z prepisovanjem . Bom pa tole z tipko insert še pretestiral...

thnx

G-man ::

Hm, če si že tipkovnic dal skozi potem ni krivo to. Odkar imaš ta problem imaš vedno isti računalnik? Si kaj menjal matično ploščo?

matrix2 ::

n o ja tipkovnic nisem menjaval ravno zaradi tega, ampak ker so prišli novi modeli, recimo ta trenutek BT. Mašino pa posodablajm vsake pol leta, tako da do danes najmajn 8× generalno. No ja saj pravim, bom moral malo pretestirati z tole tipko insert, če se mi to dogaja med tipkanjem po črkovnem delu se vam javim. Drugače pa bo najbrž tipka insert:)

Han ::

Zate bi bila potemtakem boljša tipkovnica, ki na sredinskem delu nima tipke Insert, ampak samo velik Delete... ;)

Logitech npr. izdeluje takšne...

matrix2 ::

han tole si mi pa dal dober predlog, praviš veliki DELETE:)

No ja upam da se prej odvadim pomotoma pritiskat insert. Ker tipkovnico imam sedaj odlično in jo nebi menjal...

smarkic ::

Saj lahko tipko insert tudi izpuliš iz tipkovnice, itak od nje ni posebne koristi ;-) Delete pa zamenjaš s kakšno dvojno pokončno tipa "+" ali Enter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smarkic ()

matrix2 ::

no ja tako drago tipkovnico nebi rad razdelal in jo že novo modificiral, čeprav moram priznati ideje so kar izvirne:)

@LOL ::

Jaoo....
Če pritisneš tipko INSERT se vključu prepisovanje, če pritisneš še ENKRAT se izključi.
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

matrix2 ::

no vidiš sedaj pa vsi vemo:D

NiMH ::

joooj matrix katera pojava si ti :D :D (pardon na izrazih ampak je res):D :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

matrix2 ::

še sreča da imamo na tem forumu, tako pametne okoli sebe kot sta vidva zgoraj:D

Nič pametnega povedala, kot vidim znata pa pljuvati in se iz ljudi norce delati. To da sta preveč pametna morata razčistit sama pri sebi v svojih glavah. Že neštetokrat postavil precej bolj kompleksna vprašanja in odgovora od nikoder, glej ga zlomka o eni tipki, ki se ji reče INSERT pa znajo vsi nekaj povedati. Cenim ostale ki so fer odgovorili, vendar pametni vedno kritizirajo pomagajo nikoli, kot iz svojih izkušenj spoznavam na tem forumu!!!

Večkrat sem že tudi sam pomagal, vendar vidva sta po mojem tukaj na tem forumu le za zagago!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Das Keyboard II

Oddelek: Novice / Ostale najave
455769 (4552) OrlyTM
»

"flashanje" BIOS-ov

Oddelek: Pomoč in nasveti
371918 (1493) cultko
»

bios reset???

Oddelek: Navijanje
12927 (802) SepoX
»

Kaj sem pokvaril?

Oddelek: Navijanje
122075 (1774) podbevna
»

Racunalo se ne zbudi

Oddelek: Navijanje
7977 (906) chucki

Več podobnih tem