» »

Jet-flame

Jet-flame

sequAn ::

LP!

Za darilo sem dobil vžigalnik na sistem "jet-flame" (ali "brener" po domače [KLIK]). Ko se je izpraznil, sem nabavu en no-name plin za 1 € in ga nafilal, nakar sem opazil, da deluje vidno slabše - treba se je kr namatrat da se sploh prižge, pa še takrat velikokrat sploh žička ne zažari, temveč samo nekaj na hitro gori. Po navodilih na eni strani sem mal prečistil vžigalnik a je skos isto. Slišal sem, da je verjetno problem v plinu, in da je potreben kvalitetnješi - zdej me pa zanima KAKŠEN plin bi bil bolj primeren ter KJE v LJ ga lahko nabavm (v Mercatorju npr. majo sam take bedne za 1 €)... Če se kdo slučajno spozna na te zadevce.... :P

koyotee ::

pojdi v kako lovsko trgovino, ena je tam pri hotelu lev če se ne motim
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Gwanaroth ::

Trgovina Lovec, BTC Hala A.
Lights often keep secret hypnosis..

sequAn ::

Thanx za info! Pa je mogoče še kakšen drug razlog za nedelovanje oz. slabo delovanje, ker se vžigalniku ni dogajalo nič "škodljivega" (padanje na tla, polivanje, ipd.)?

sequAn ::

Torej v LOVCU nimajo sploh teh plinov za polnjenje... še kšna ideja mogoče?:\ :\

pingec ::

Ja, imam polno takih vžigalnikov in vsi delajo do prvega polnjenja, res ne vem kaj za en vrag od plina more bit not, tisti standardni slabo dela.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

sequAn ::

Baje da vsaj 2x rafinirani butan, ker te poceni plini lahko postopoma zamašijo zadevo... so I heard :| Sam nvem kje se taki dobijo, mogoče kšne specializirane trafike, tobačnice,... nimam pa ideje a je taka trgovina v Ljubljani...:\

Tic ::

Kontaktiraj Conrad. Oni so to nekoč imeli.
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti plin za polnjenje vžigalnikov, zippo

Oddelek: Loža
173285 (2711) jest10
»

USB Spajkalnik (5V, 8W) + 18650 (Quad, Hex) PowerBank

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
153594 (3134) Kamran
»

Plin vs. steklokeramika vs. indukcija,... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13134992 (30470) amigo_no1
»

6 jedernik & LN2 - Drugič!

Oddelek: Navijanje
111349 (979) Pyr0Beast
»

Spajkalnik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
254688 (4172) SkIDiver

Več podobnih tem