» »

Kje mam napisano grafično kartico?

Kje mam napisano grafično kartico?

bluzer ::

Predragi uporabniki tega foruma!

Najprej naj vas opozorim, da se prpravte na hudo vprašanje...
Dobro se usedte, da vas slučajno ne vrže s stola, ker...
8-O

Taka je zadeva...
Moj predragi mož je nabavu pr enmu računalničarju notebook hp presario compaq v5000 - uvožen je bil iz Italije in je imel, ko smo ga dobili, italijanske windowse. Seveda nimava pojma o Italijanščini, pa sva spet unmu računalničarju rekla, da nama naj da gor angleške win xp. (sama tega nisva mogla narest - ni šlo). No, oni tam so menda ga mogli tud po neki tretji metodi sesut.
Rekli so mi, da ne vejo, katero grafično kartico imamo, pa da nam niso dal zato gonilnika gor!!!!!!>:D
KAKO NAJ PA MIDVA VEVA, KATERA JE???;(

Bi nama lahko kdo pomagal?

Zdej pa pazi vprašanje...

Kje v računalniku to piše (katero grafično karico mava)? Kako naj to izvohava? Kako se po angleško temu sploh reče?
Sicer filmi nama delajo - al je grafična kartica sploh za to??? (joj, ne me tepst, če nimam pojma...).

Prosim, razsvetlite me...
Pri tehnični pomoči v Sloveniji na HP-ju pa pravjo,da v SLo teh računalnikov ne prodajajo in ne nudijo tehnične pomoči...
Pa smo tam...

K onmu računalničarju pa ne greva več, ker je totalni nategovalc...

Hvala in lep pozdrav!

Goldee ::

KAKO NAJ PA MIDVA VEVA, KATERA JE???

Vpišeš model v gugl in voila:

System configurations:
Compaq Presario V5000Z
Windows XP Pro; 2GHz Turion 64 ML-37; 1GB DDR SDRAM PC2700 333MHz; ATI Mobility Radeon Xpress 200 128MB; Seagate 4200.2 100GB 4,200rpm


Torej, grafična je ATI Mobility Radeon Xpress 200 128MB.
LP
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

andrazf ::

kako pa je z reklamacijo, ga noče vzeti nazaj

Goldee ::

Ne bom trdil, vendar se mi zdi, da ima vsak potrošnik pravico reklamirati, vrniti, produkt v 14 dneh od dneva nakupa. Zdej ne vem kako je to pri SP-jih. Zakaj bi pa rad vrnil prenosnik?
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

bluzer ::

Fora je v tem, ker je tip vse direktno povedal mojmu dragemu možeku (pač, da bo uvožen, pa d bodo Italijanski win gor, pa d je vzorčen model in je zato bil cenejši...), samo da mi je to mož pozabil povedat... PAČ, SE ZGODI...;(( Nekako mu je prvi del ušel iz glave, sam ceno je vidu. Zdej pa lahko samo upamo, da se v tem letu še kaj ne skvar, ker pol mormo pa garancijo v tujini uveljavljat in je vse skupaj ena velka ČORBA:::

Ej, hvala, za infromacijo, sam sem že enkrat probala to iz hpjeve strani posnet, pa mi je napisalo, da kao nimam take - bom pa še enkrat probala. (če nimamo kake druge zadeve not, pa sploh ne vemo za to...)

Goldee ::

Poskusi instalirat te driverje.

/edit
Popravil link.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Goldee ()

#000000 ::

Probaj z driverguide tool kit, men je ene parkrat povedal kater hardware je gor, čeprav ga drugi porgrami niso prepoznali, če ne drugega ti bo vsaj driverje predlagal.

http://www.driverguidetoolkit.com/ LP

Gwanaroth ::

Na HPjevi strani se dobi vse, le model prenosnika je treba vpisati..

Poberi si tole, če imaš model V5000
ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp31501-32000/sp31637.exe


Oziroma za model V5000T
ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp33501-34000/sp33736.exe


Sicer pa za v bodoče.. http://www.hp.com/ pod Software & Driver download.. vpišeš model in ti dobi VSE.
Lights often keep secret hypnosis..

bluzer ::

Evo, prenedla sem si gonilnik, pa nato, ko sprejmem pogoje, dobim opozorilo, ki se glasi takole -
Setup was unable to find components that can be installed on your current hardware or software configuration. Please make sure you have the required hardwere or software.

Pol pa kliknem o.k., pa vse zgine.

Kaj pa naj zdaj nardim????

Prosim, pomagajte mi....;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( :'( :'( :'( :( :( :(

Stratus ::

Pošlji mi ZS pa se bova dogovorila za ogled
Nije žvaka za seljaka !

A ma kdo žvečilni :)

Gwanaroth ::

Prepisi tocen model in serijsko stevilko ki jo dobis na spodnji strani prenosnika. Ce noces javno objaviti, mi poslji na zasebna sporocila.

Tako ti bom lahko pomagal poiskati pravi gonilnik.
Lights often keep secret hypnosis..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Drsnik na novem laptopu ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
83468 (3337) Zvezdica111
»

HP EliteBook 8530p problemi z XP

Oddelek: Operacijski sistemi
182291 (1921) Nuke_H2
»

pomoč pri internetni povezavi prosim

Oddelek: Omrežja in internet
211833 (1531) start123
»

HP Compaq 6720s blutooth

Oddelek: Pomoč in nasveti
111689 (1358) Jago
»

Gonilniki za HP 6720s Win XP

Oddelek: Pomoč in nasveti
112095 (1956) Jakka

Več podobnih tem