» »

isdn aparat na ip telefonijo

isdn aparat na ip telefonijo

mcstrudl ::

Kolikor vem se isdn aparatov ne da priklopi na ip telefonijo (vsj pri siolu ne), a obstaja kak prevornik, adapter za te stvari?

KandazaR ::

Obstaja. Samo je kar precej drag. Pri t-2 ti ga dajo zastonj ob sklenitvi pogodbe.

carniolan ::

Jaz sem si to uredil z modem routerom- Fritz boxvon Wlan 7050 - en priklop ISND drugi pa analogno - preko dveh mi gre vse lepo skozi vhodni in izhodni klici - sicer pa imam francosko stevilko tudi v Sloveniji, ze zaradi tega da lahko po Sloveniji in 49 drzav klicem zastonj. (Free provider SIP telefonija - freephonie.net)

Brainstorm ::

Kaj pa se da tale nov adsl modem Sinope 568+ porabit za ip telefonijo (ne siolovo), pač pa prek voipdiscounta ali detla, s tem da bi se pogovarjal prek isdn ali analognega telefona, ne prek slušalk in mikrofona?

Zgodovina sprememb…

shock ::

Jaz sem si na mojem linux routerčku naštimal še SIP telefonijo + ISDN. Stvar mi dela fantastično. Vsega skup sem porabil 12€ za ISDN modem + malo znanja IP telefonije. Da malo vpišem postopek, prvo sem zaprosil siol, če mi lahko pošlje username in password za sip clienta, nato ko sem dobil vse potrebne parametre sem v linuxu malo skonfiguriral par zadevc in mi ISDN telefon deluje brezhibno. Stvar je bila toliko praktična, da sem si umislil še VoIP prek wirelessa z nokio E60 (ima vgrajen SIP client).

Brainstorm ::

Samo a je Sinope 568+ SIP ready, da lahko v njega zapišeš svoje sip podatke in priklopiš telefon gor, ali rabiš še kaj dodatnega?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach VOIP - je ali ni?

Oddelek: Omrežja in internet
174898 (4350) Goodwill
»

Slovo od Siola in Telemacha - kaj sedaj?

Oddelek: Omrežja in internet
253885 (2970) Slovencelj
»

VOIP siol

Oddelek: Omrežja in internet
262964 (2121) poweroff
»

VoIP gateway

Oddelek: Omrežja in internet
122213 (1883) iNN
»

Obdržati isdn? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
637301 (6229) shock

Več podobnih tem