» »

XP se kar na lepem ustavijo?

XP se kar na lepem ustavijo?

miki123 ::

Živjo XP –pejevci

Stvar je sledeča naredil sem gor XP profesional prvic prez problemov, potem pa instaleral driverje za detonatorje 23.11. brez problemov XP niso nic tezili pri instalaciji, po tistem zaceli XP zmrzavat kar na lepem se je vse ustavilo in ko si zagnal XP ponovno pa je tezil da je prislo neke resne napake v zvezi z driverji za Geforce2 mx400 (in bi on kar nekaj posiljal report microsoftu), ceprav ni bilo v hardvere device nobenega klicaja za driverje, deistaliram in dam gor starejse detonatore 21.83 teh pa niti vec ne morem prav instalirati vedno vzame od XP driverje za geforce ( probal sem vse zivo ). Tak so me razpizdili da sem potem XP dol zbrisal in jih naredil na novo, za driverje za geforca pa sem vzel se starejse in to 12.41, kazalo je dobro, ampak glej potem ko sem delal z računalnikom za kista opet se kar na lepem ustavila, po ponovnem zagonu pa po novem ne tezi za nobeno napako. Kaj je s totimi winsi narobe? . Do zdaj se mi je 3x po ponovnem istalaciji XP isto zgodilo in mislim da se se bo.

Prokleti XP jebejo!

A je imel kdo z XP podobne tezave, v cem je problem, ali ima kdo kak predlog?

Moj kistek:

Celeron 800, 256 ram, abit bh6, geforce2 mx 400 32 ram

andrej ::

ok, sicer nikdar ne mores bit 100% ziher, ampak po mojih izkusanjah driverji za GeForce j*** ne XP. Na mojem prenosniku mam GeForce2Go pa niti 5 minut nisem delal pa so XP krasnili. Potem sem dobil malo novejse gonilnike in je zadeva sicer boljsa, samo se vseeno na par tednov zadeva zruzi zaradi teh driverjev... osebno sem zelo razocaran nad nvidio kar se driverjev tice.

miki123 ::

katere detonarje pa si dal potem gor ?

Viper Neo ::

Hm.. Cudno tole ja! Jst sm meu že vse Detonatorje gor od nevem kere verzije naprej (zdaj mam 27.10) pa tut z enim nim mu še problemou, razn z 27.20 ki pa jih smatra kot da jih sploh ni!
Mam pa professional XP !
How is your faith these day's ?

Fresh Prince ::

Hmm probaj izklopit tist 'driver signing' pa automatic update...etc.
start -> control panel -> system -> hardware -> ds
Jaz mam sicer riva tnt2 z det. 23.11 pa dela vse ok, tut na ge-force sem probal.
27.xx mi pa niso delal glih dobr pr kksnih igrcah.

zile ::

Det 21.88 hitri in stabilni. Vse od 23 naprej blue sceens.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje GeForce-a

Oddelek: Navijanje
6910 (751) nojus
»

Geforce 2 mx 400 problemi z driverji

Oddelek: Pomoč in nasveti
101174 (983) akulp
»

HELP - geforce mx400 32 rama + celeron 300a na 450 =SRANJE

Oddelek: Pomoč in nasveti
161204 (967) ABX
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017210 (6083) Doc
»

23.11 Detonatorji

Oddelek: Pomoč in nasveti
231446 (1145) SkyNet

Več podobnih tem