» »

proxy pa ...

proxy pa ...

Alessio983 ::

hay , prosim samo če mi lahko kdo pomaga , imam totalno zabit interrnet ;(( , kar se tiče portov pa to , nič ne gre downlovdat s kateremkoli programu , razn po netu lahko brskam , ugotovil sem da lahko downlovdam če nastavim proxy v programu , pa še to ne gre več ???? Ali imate kakšno idejo kako prelisičiti ta net ;(( , aja ruterja ne morem nastavlat ker ni moj

LP

Gwanaroth ::

Tako pri torrent programih kot tudi ldc++ programu imaš možnost pasivne povezave, brez poslušalnega porta.. Last resort pomojem.
Lights often keep secret hypnosis..

Alessio983 ::

hay , tudi to sem poskušal pa ne gre , ne poveže se

Gwanaroth ::

Potem nevem. Al imaš ti kaj narobe nastavljeno al pa je na routerju vse blokirano.

Če se ne uspeš zmenit, naj ti forwarda nekaj portov, potem se pomojem kaj dosti ne da narediti.. Ne vem, koliko ti lahko proxy pomaga v tem primeru.
Lights often keep secret hypnosis..

Alessio983 ::

v routerju je vse blokirano , samo nekot mi je uspelo prek proxy-ja downlovdat , zdaj pa še to ne gre , če gre na internet oz. gre brskat potem gre downlovdat tudi :D :D , samo morem izvedeti kako :))

prej nič ni šlo pa sem se igral s proxy pa je šlo en čas :D , zdaj pa sem sept na začetku ,

Alessio983 ::

a ima gdo mogoče kakšen program da onemogoči to -firewall v rutrju ali pa da ima takšen P2P program da ne rabi portov , ali kaj podobno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali ima kdo netflix us account?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141179 (774) zee
»

Dostop do Siol in Gemail pošte iz službenega PC - ja. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5814190 (12553) St235
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105634 (22001) jurre
»

Prekinjanje interneta (modem se sesuje)

Oddelek: Omrežja in internet
463333 (2389) marky007
»

kako spremeniti IP računalnika ????

Oddelek: Pomoč in nasveti
87916 (7708) Dark Angel

Več podobnih tem