» »

Ugasnitev Slo-techa 15.2.?

Ugasnitev Slo-techa 15.2.?

kuglvinkl ::

Sicer se pa jaz na tvojem mestu ne bi sekiral... članek bo itak skupaj z S-T izginil 15.2.2002. by Primož

Torej, kako je s tem. Znano je, da podjetje, ki je posodilo server na katerem trenutno teče S-T, le-tega zahetva nazaj. Znano je tudi, da stari server povečanega obiska ne bi prenesel. S-T potrebuje plato, RAMe in procesor(je).

Zanima me, ali mislite kaj ukreniti in aktivno iščete rešitve (seve v okviru vaših zmožnostih) ali pa imate vsega dovolj (meni in 3000 članom nepredstavljviva možnost)?
Your focus determines your reallity

Primoz ::

Torej... firma kjer smo trenutno sploh ne zahteva serverja nazaj. Problem je v tem, da smo ta ta server prišli za en teden (začasna premostitev težav) in ostali nekaj mesecev. Počasi bo to podjetje (carji so), pričelo strežnik potrebovati zase (zato so ga pa kupili, a ne da?), zato bomo mi ostali brez. Izgovorov raznih bednih računalniških firm, zakaj ne morejo žrtvovati enega promila mesečnega dobička, pa ne želite vedet.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

kuglvinkl ::

Primož, call 041 777 546 now, morda se da kako pomagaati
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Moj frend Ante:
Predlagam sestanek v živo in bomo videli možnosti...
telefon je že objavljen, moj mail pa je: ante.moscatelli@its.si
Your focus determines your reallity

Sergio ::

hm, na moj mail (sergio@slo-tech.com) pošlji kontakt ali pa kar čas in kraj sestanka, pa pridemo...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Highlag ::

Kaj pa sploh rabite za server? Mislim kakšno mašino?

PaJo ::

Poglej si tule predzadnji post:
Zahteve
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Highlag ::

Ja hudo.

Men se tle en PIII550 vala na okoli mislim skupaj z plato pa 128M rama :-(



LojzePek ::

Pa kaj so naše firme res tako škrte al kaj. Tulk ko imate vi dnevnega obiska, pa da se ena računalniška firma ne najde, da bi si reklamo naredla pa tud kurc. Pa tulk dobre reklame kot ste Mlakomu zadnje čase nardil, bi se pa lahka mal izkazal. Če ne bomo hodil v tujino kupovat pa bojo vidl hudiča.

freejack ::

Sam, je pa tut možnost, da se naredi en račun, pa bi vsak, ki se ima vsaj za polovico Slo-Techarja lahk nakazal kakšnega jurja. Neki bi se pa že nabralo, jst bi že dal tistega jurja, oz. se naredi kolk daš,.. :) Ker bi res blo žalostno, da se ustavi zadeva zaenkrat. Z pomočjo obiskovalcev bi s to zihr dalo narest. PREMISLITE !!!

goba ::

Prispevam 3 x 1GB SCSI

MadMax ::

freejack: odkril si toplo vodo;)
Zadeva ze dolgo obstaja, vec izves TUKAJ.

Na zalost pa smo Slo-Techovci premalo zavedni, kajti seznam se na zalost ne povecuje tako, kot je bilo zamisljeno.
Govorit (pisat) znamo lepo, a ko imamo na izbiro darovanje ali pa nov kos hardvera, se praviloma odlocimo za slednjega...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

freejack ::

MadMax, 10x da si me spomnil, popolnoma sem pozabil na donator pejđ. :)

SkIDiver ::

Če jih vsaj 250 primakne 1000 SIT zravn pa smo na konju. Se bom potrudu pa tut jz primaknu neki. Sam lahko bi pa prej povedal kej. Aja pa še ena ideja. Če mate avto pojdte v štacuno pa se zmente za oglaševanje na vašem avtu. Jz bi to naredu, če bi mel avto.

Brane2 ::

Še vedno ni videt, kakšno mašino bi sploh radi.

Jaz mam 700 MHz Athlona (cegu varianta ) u profi 19" Pixni z 40 Gb diska, 128 Mb RAM itd.
Glede na to, da sem to mislu dat itaq na mrežo in met server, a pride u poštev kaka simbioza u tem stilu ?

A so potrebni kaki upgradei ? Mislim, kak 1/2 Gb RAM-a, hitrejši CPU, večji disk ali kaj takega ?


PaJo ::

Ja zal na to plosco ne bi sel kaki novi AMD XP, zal;(
Sicer pa je drugace kar ok masina, stem da bi zagotovo rabli 1Gb rama, ohisje pa disk sta pa cool. No saj zankrat bo ostalo tako kod je, se pa ze pogovarjamo za novo masini, so se namrec nasle neke firme ki bi bile pripravljene kaj dat, na sreco:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PaJo ()

BaRtMaN ::

YES!!!:D:D:D:D

Sergio ::

no, poglejte... če nam pade sekira v med in se nas kdo usmili, bi radi:

2x AMD Athlon MP 1700+
Tyan Tiger DUAL platko
2x512 MB DDR Registered ECC RAM

v ličnem 19" ohišju

link že mamo

se kdo javi?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

kdo kdorkoli???:\:D

Brane2 ::

Stara japonska modrost pravi :

Ne se zajebavat s sekiro, če v bližini nimaš medu...:D

Just for info, zakaj rabis tako hitro mashino ?

Je to preverjeno ali vi domnevate, da bo stvar sekala premosorazmerno vloženmu $$$ ?

MIslim, a ni zadost da maš tolk RAM-a, da ti je vse v njem in da praktično ni treba dostopov na disk ?

Binji ::

Aaam..niti ne zgleda:D
Sergio: drugace pa prosnjo raje spremeni v 2xAthlon XP 1700+ ker dela tudi obicen procesor bp v paru:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

StarY ::

khm, a Arhlon 1700+ MP sploh obstaja? :D

Klemenn ::

ta bo dobra........

Sergio ::

StarY: pa saj ni vazno - itak potem zadeva rata Athlon XP... pa ti bi moral to vedeti :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SkIDiver ::

In kok to košta Sergio kar si ti naštev prejle??? Če nas je 300 za to, ki nam ni vseeno da Slo-Tech propade jz prvi primaknem jurja. Pol dejte pa še ostalih 299 pa mamo 300k. Kaj pravte?

Sergio ::

to stane... naj preverim.

297.900 SIT :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

_Mortal_ ::

glih za glih (????????????)
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Klemenn ::

sergio kaj bi vi lahk nas uporabnike al bolj obveščal da bi vedeli kaj se dogaja s serverjem pa tak.....

R0K ::

Bolše, da nič ne obveščate ker pol lohk še koga kap zadene, ko se neki šalite, da bote mogoč zaprli stran ... :|

R0K ::

Niso nadležne, ampak ne rad odgovarjam na njih, ker se polno folka zajebava na njih in 100x glasuje in pol rezultati niso realni ...

Ales ::

:) ROK, mislim da si odkril enega od Slo-techovih bugov... Če imaš odprta dva okna in v obeh odgovarjaš na neko temo, ta forum oba odgovora vrže v isto temo...

poweroff ::

Torej takole... malce sem poklical kolega ki ima neko firmo in je rekel da bi mogoce bila kaksna varianta. Primoz, pisi mi na matthai@email.si.

Drugace pa sem jaz pripravljen dati dva jurja. Samo povejte kam in kako naj denar dostavim!

Sergio ::

Matthai: Klik!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
757611 (5022) strictom
»

Sapphire RADEON 9000 Pro in 9100 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
884391 (3018) Oblivion
»

Slo-Tech server specifikacije?

Oddelek: Slo-Tech
252682 (2251) b
»

Radostna destrukcija?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
784717 (3137) AngelOfDeath
»

podpora slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
894425 (3718) Luka Percic

Več podobnih tem