» »

program za urejanje particij na disku

program za urejanje particij na disku

leela ::

Stvar je taka. Imam en 60 GB velik disk na katerem imam nameščene windowse XP. Dodala bi še Linux, vendar se pojavi problem. Ne vem s čim resizat particijo. Probala sem s partition magicom, ki mi je do sedaj dobro služil, sedaj pa mi ne pomaga kaj dosti. Iskala sem po forumu, pa vsi predlagate omenjeni program s katerim pa ne morem nič. Trenutno meče ven error: Error #117: Partition’s drive letter cannot be identified. Sem probala že marsikaj, pa mi ne uspe tega zaobiti. Sedaj me pa zanima, če kdo pozna kakšen program, ki bi to delo opravil. Iskala sem po guglu, našla precej zastonjskih programčkov, vendar eden ne podpira tega, drugi nečesa drugega, tretji je še nedokončana verzija, itd... Počasi mi zmanjkuje idej in sem na robu tega, da še enkrat povozim windowse in ob inštalaciji pustim prazen prostor. Tukaj sprašujem, ker me zanima, če kdo pozna kakšen preverjen program, ki bi me odrešil muk. Na žalost iskanje po guglu najde preveč zadetkov, da bi v normalnem času sprobala vso tisto solato, ki mi jo ponuja...

Najlepša hvala za vse odgovore :D

0:)
q.e.d.

Popcek ::

gparted live cd !
potegn dol ... zapec na cd ... booti iz cdja ... mal poklikej ... et voila .... bolsga in bol preprostga skor ni :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Popcek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

linux

Oddelek: Operacijski sistemi
242454 (1946) dottor
»

tekaški copati - nike+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5819387 (16741) RejZoR
»

Kreiranje DVD-ja z menijem

Oddelek: Programska oprema
8703 (551) StratOS
»

Ubuntu netbook 10.4 in particioniranje

Oddelek: Operacijski sistemi
181879 (1591) Icematxyz
»

Kako že obstoječo particijo razdeliti na 2 brez izgube podatkov

Oddelek: Operacijski sistemi
236682 (6351) Icematxyz

Več podobnih tem