» »

Kadar "umira" monitor...Naredite sledece

Kadar "umira" monitor...Naredite sledece

Samson ::

Sicer sem sele dones po precej dolgem in zalostnem pogledu na moj 17" Hansol 700P ugotovil da revez ne crkuje, kajti zadnjih par mesecev je slika vse bolj in bolj postajala meglena...Nakar se spomnim, privlecem od hcerkice robcek za tazadnjo cistit in potegnem po ekranu...Voila imam nov monitor in kristalno cisto sliko. Tole lahko sprejmete kot salo dneva, ampak je pa res da robcki ki so namenjeni za brisanje otroskih ritk odlicno scistijo ekran na monitorju ali TV-ju. Nebom pa delal reklame dolocenemu proizvajalcu robckov...:):D:8)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

ABX ::

Valda, če imaš govno od monitorja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jetam ::

Prej govno na monitorju...

Samson ::

abx-sicer ne vem kaksen monitor imas ti, kar me niti ne zanima...Sicer pa imej nevem kaksen ultra specialen monitor, kar verjamem da ga imas, toda poiskusaj zraven monitorja ki ga posedujes kaditi in dobil bos megleno sliko kakor sem jo jaz. Sicer vsak dan prebrisem z suho krpo ekran,da se umakne prah, toda katran se na zalost zazere...Kar pa se mojega govna od monitorja tice, ti povem da sem izredno zadovoljen z njim, ceprav je govno. Argument: Ko je vecina ljudi zrlo v 14-15 incne monitorje, sem jaz zrl v 17", ker sem ga dobil med prvimi v slo. In vem da nebos verjel, hehe. Ampak je tko in nic drugace. Seaj pa vzami en ritni robcek, pa si ga poglancaj, da se ti nebos imel "govno" pred nosom.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

LojzePek ::

Podpira ABX-a :

Hyundai/Hansol je govno od monitorja. Pocen + slaba kvaliteta slike.

Stari ne smeš to vzet kot žalitev. Jest mam tud 15 colerja LG.
To je pač dejstvo. Kar se pa tiče plenic, pa ti naj povem da jest brišem monitor z soljo ki jo imajo za ceste posipavat in deluje CARSKO. Računalnik mi nikoli ne ZMRZNE.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LojzePek ()

Samson ::

Pek, preberi se enkrat zacetni post, kajti ceprav sem bedast-nisem nor. Nihce niti ni omenil Hyundai monitorja...:)
Za sol pa je dobra ideja, lahko pa prides k meni se po eno veliko vreco, kajti jaz imam se dve na zalogi, ampak za cesto...;(
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

g0Run7 ::

Samson stara sablja hvala za nasvet! Sem takoj probal z robčki od mojga mulca in res deluje 1A! Pol pa še malo s papirjem pa je. Kaj češ stari jst mam tudi govno od monitorja. Cajti so taki, ane?

Samson ::

No gorun7 to je beseda, ki mi dela veselje in je nekomu pomagala...:)
Samo se ene dva da probajo, pa bodo pek, abx in ostali tekli u trgovino po robcke..:)>:D>:D>:D
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Cosmo ::

Btw za neznalice - Hansol Mazellan 700p sploh ni slab monitor - prej obratno
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

Samson ::

To mi deli...:);)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

ABX ::

Raje držim sekiro na vrhu ekrana.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

IceIceBaby ::

Hansol monitorji so zakon. Jaz sem mel 900P in sem bil čist zadovoljen. Res ni za profite...ampak tut košte ne tolk kot kak pro monitor.

Btw. ko sem jaz kupil monitor sem dal okoli 90k za 19", sošolec pa 120k za 17" nokio. Jaz sem delal pri 1600x1200@75hz on pa pri 1280x1024@75hz. Kaj je bols?

LojzePek ::

2200 * 1880 @ 85 Hz

ABX ::

Vse je bilo mišljeno kot fora.

Vendar pazite ker kvaliteto monitorja se ne da ocenit samo po številkah.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

LojzePek ::

Tudi če imaš slabo grafično, ti dober monitor nič ne koristi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
161470 (1321) boštjan
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634612 (3627) Marjan
»

Kateri 17'' monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
291387 (970) Trdi
»

Kateri monitor?

Oddelek: Kaj kupiti
201200 (972) ChiefThunder
»

VELIKOSTI MONITORJEV (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
835352 (2824) element

Več podobnih tem