» »

Gta san andreas šteka

Gta san andreas šteka

marko1000 ::

Sem inštaliral igro gta san andreas na moj računalnik in ko jo zaženem dela ok, ko pa pridem do igranja pa začne štekat, ubistvu se vse zelo počasi giblje, pa tudi, če si v avtu al pa kjer koli, vse zelo počas dela tako, da moraš biti kar potrpežljiv. Ali gdo ve kaj bi bila rešitev, da m igra nebi tako štekala, da se nebi vse tako počasi gibl in da bi igra hitreje delala tako kot povsod drugod (recimo tako hitro kot jo igraš na playstationu) da lahko umiru igraš? Prosim če ima gdo kako idejo o tem naj tukaj sporoči pa če ve kakšna je rešitev za to, a rabiš kake programe za to? Jaz nevem nespoznam se tok na te zadeve jaz sam igram hehe, prosim, če ima gdo kako idejo, če lahko prosim tukaj sporoči, help!

Marko
  • polepsal: Matek ()

dustphoenix ::

Po moje maš prešvoh PC al pa grafično... :\

Napiši kakšen sistem imaš.

marko1000 ::

A je kak program za poboljšanje grafične? Da bo delal

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Matek ()

marko1000 ::

Aja oprosti nisem videl za uno ki si napisal da napišem kak sistem imam, kaj je to, a podatke oo računalniku h kliknš pod my computer pol pa properties, ram pa to

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Matek ()

marko1000 ::

Če si uno mislil, sam nisem prepričan da si za kak sistem imam

Microsoft windows xp service pack 2 professional
1. 60 ghz, 512 mb ram

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Matek ()

dustphoenix ::

V igri pojdi pod options in potem video options.
resolucijo si nastavi na 800x600x16 in pod Draw distance daj tisto na polovico (ali pa še malo manj)...

Grafično pa vidiš tako, da na namizju daš desni klik in lastnosti. Potem daj zavihek nastavitve, in spodaj ti piše nek monitor na XXX grafični (XXX PREDSTAVLJA IME GRAFIČNE)

Zgodovina sprememb…

Urc ::

No ja v igrici maš možnost da zmanjšaš resolucijo in detajle. Pojdi pod options pa se tam mal igraj... v glavnem detajle, tam kamor piše (low, normal, high) tam daj vse na low. Pa če ti nebo normalno delalo daj še resolucijo iz 1024x768 al kokr maš na 800x600, pa še tam draw distance daj na manj...
Bolj natančno ti neznam povedat...:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

marko1000 ::

Bom probal, hvala

marko1000 ::

Obema se zelo zahvaljujem, HVALA ZDEJ mi lepo dela normalno tko kt bi mogl, HVALA še enkrat

Marko

Heavy ::

Da ravno ne odpiram nove teme me zanima lsednje; sošolcu na njegovemu PCju (Celeron 2,0 , 256 mn ram in GF FX5200 128MB) igra trokira ko igra (hodi okoli po mestu) ko pa zažene misijo igra začne normalno delovati (nastavitve 1024-786 brez aa af). Kaj bi bil razlog za tako anormalno delovanje?

Gr0unD Zer0 ::

sumim da zaradi premalo rama...

lahko pa da je cist x zadeva

Heavy ::

Ja kako pa da v misijah lepo dela? Ja tud jas sem doumnel da je nek faktor X:\

Gr0unD Zer0 ::

ker ko je misija, špil domneva da se bos dejansko posvetil misiji, ne pa lutal okoli ter loadne manj terena...
sicer ne vem ce je pogon tak pameten ampak je pa moznost

tanov ::

Lep pozdrav!
Imam problem z Snapshotsi. In sicer nikakor ne najdem tistega ki je pod mostom. (Golden gate, št. 28)
Mogoče kdo ve kje ga najdem?
LP:)

Heavy ::

Misliš na školjke? zdi se mi da je bolj levo od mostu (gledano na sever na zemljevidu)

tanov ::

Ne školjke. Tisto ko moram fotografirat. Ne najdem in ne najdem. A je pod ali na mostu? Kje natančno?

Matej_K ::

... .. .

Heavy ::

Jaz sploh nisem vedu da je treba kaj fotkat:\

tanov ::

Ja za 100% je treba naredit veliko. Link: http://www.gta-sanandreas.com/guides/10...
Še vedno ne najdem.:( :(

tanov ::

HA HA našel sem!!!:)) :) :))
Na mostu zgoraj na nosilcih.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518709 (3695) Nyana
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590142359 (11566) meho7
»

Grand Theft Auto: San Andreas (PC) (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Igre
1477136004 (32245) Sandi1987
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312645 (8480) G-man
»

GTA3 šteka na dobrmu notebooku!

Oddelek: Igre
111282 (1032) Predator

Več podobnih tem