» »

ECS K7S5A plata za AMD?

ECS K7S5A plata za AMD?

Janus ::

Po testih, ki so jih naredili na slo-techu je ECS K7S5A odlična plata za svoj denar. A jo ima kdo od in kako se vam obnese?
Janus

3LeR. ::

ja jst sem ja enmu frendu k sm mu masino sestavlu ruknu noter in se ne pritozuje. pa tud prej sem mal povprasal pa sta mi ene 2 k jo mata povedala de je super sam navijal pa sevede ne bos prov velik z njo...
edin ene par problemov je blo z instalacijo driverjev ...sam pol sem najnovejše dl jal z njihove strani pa je pol delal OK

Janus ::

Ne rabim jo za navijanje, važno da je stabilan
Janus

3LeR. ::

ja pol bo v redu. :) ce hoces lah pr njemu naredim se par benchmarkov ker grem glih do njega dans:)
uglavnm za tok mal dnarja je to super plata.

tha_man ::

ECS je kar v redu plata za svoj denar, čeprav vseeno mislim da se splača odšteti par jurjev več za kakono s KT266A chipsetom. Npr. DFI ad70-sc >:D


Me prav zanima če se bo chucki kmalu razhudil ko tukaj govorite da se z ECS ne da navijat :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Janus ::

hmmm, zakaj bi dal zdej za plato 50k, če dobim približno enako plato 30k z malo slabšimi navijalskimi lasnostmi, in še po vsej verjetnosti bom mogu ob novem nakupu procesorja kupet tut novo plato ;(
Janus

tha_man ::

Janus, DFI AD70-SC stane točno 30k SIT! Povprašaj pri PC Hand-u. Imam zadevo tudi sam, pa se mi zdi vredna par jurjev več kot ECS (slednjo ima sosed). Je hitrejša in tud BIOS mi je bolj všeč. Pa še VCool (programček za softversko hlajenje procesorja) deluje, za razliko od ECS.

Se pa popolnoma strinjam s tabo da se ne splača kupovati plat za 50 jurjev ali celo več. Osebno sem prav tako imel namen kupit ECS, pol je pa ravno DFI prišla ven :))


(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Janus ::

a DFI AD70-SC je novejša verzija ECS K7S5A? in misleš da je boljša? se morm pozanimat!
Janus

Boky ::

DFI AD70-SC bazira na najnovejsem viinem cipovju KT266A, ki je trenutno najhitrejsi cihpset za AMD-jeve procesorjeje. ECS K7S5A bazira na malce starejsem sis 735.
Prednost DFI-jeve plate je v tem, da ima novjsi chpset, verjetno ni toliko tezav kot z ESC, navijati se da tudi prek mnozilnika.
ESC-jeva plata je cenejsa za kakih 5 ksit, gor ima ze mrezno kartico, podpira se stari Sdram(zaradi cesar sem jo tudi kupil).
Ce bos kupoval tudi ram ti priporocam da vzames DFI-ja.
Na Tomshardware imas test plat med katerimi je tudi DFI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

krucymucy ::

pa tud gigabyte je vmes na tomshardware-u... stane pa tud okol 31k SIT v jae!

Dami ::

V petk sn kupu mašinerijo in jo skup sestavu. Dela vse, sam biosa ne morm updatat (piše error2: file not found takoj ko zaženem on flash program), včasih mi ko ga vžgem napiše FDC error (kaj je to?) in pa nesramno nizek score v 3dmarku 2001 (sam 3700). Konfiguracija:
elitka, xp 1700+, 256sdr 133ram, seagate bar4 40gb, hercules 2ti.
Takoj ko pride ven kaka abitka na kt333a menjam. No sicer pa kar drži mal dnarja, mal muzke. Plata me je koštala 78evrov.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

[t502] ::

SiS735 je dober chipset ampak ECS platka je bol slaba kvaliteta zato tolk problemov. Cudno da se dobena velika firma ne spravlja delat platk na tem chipsetu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ESC K7S5A, qdi kudoz7 via kt 266a ali kaj drugega in prosim brez zajebancije

Oddelek: Kaj kupiti
251584 (1148) krucymucy
»

plošča

Oddelek: Kaj kupiti
8807 (661) Boky
»

A sploh ima...???

Oddelek: Kaj kupiti
7957 (849) krucymucy
»

elite K7S5A težava (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
744354 (3518) Uporabnik
»

Joj no, kero plato naj nabavim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
261461 (1126) tha_man

Več podobnih tem