» »

wireless ruter

wireless ruter

RobertoSlo ::

si kdo lasti dotični brezžični usmerjevalnik: CANYON USMERJEVALNIK CN-BR1, 1X WAN, 4X LAN, USB PRINT SERVER

http://www.ceneje.si/canyon-usmerjevaln...

za to ceno (borih 27€) ima vse kar bi rabil - predvsem usb za printer

ima kdo kake osebne izkušnje oz. ali mislite, da si naj pogledam kakšen dražji model

vsi nasveti so dobrodošli

tnx

whatever ::

Kot prvo, to NI brezžični (wireless) router, ampak je navadn "žični" router.
Kot drugo, tudi kot navaden router je popolnoma zanič. Port forwarding na njem enostavno ne dela, pa ni to samo moja nesposobnost, ampak prav nikomur ni uspelo na omenjenem modelu forwardat portov. Obešal se sicer ni pretirano, ampak zgolj občasno, tudi stvari so se pretakale preko mreže kot je treba, dokler je seveda "delal", ampak vseen je šodr.
Kot tretje, ne biti presenečen, če ti bo lepega dne enostavno crknil iz nepojasnjenega vzroka.
Kot četrto, USB print serverja nisem sprobal, če sploh dela.
Kot peto, zdaj mam Asusa RX3041 za 7 jurjev iz Comtrona, pa je 100x boljši od Canyona CNBR1; se vidi že po samih nastavitvah in vse dela kot mora. Tak da če rabiš dirt-cheap žični router, ti bolj priporočam Asusa, če rabiš brezžičnega boš pa pač moral odšteti malo več keša in ti bojo bolj znali priporočati drugi.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

mte ::

Jaz imam slabe izkušnje z dvema Canyon mrežnima karticama (ena navadna, druga wireless). Dvomim, da so njihovi routerji boljši...

snajper_SLO ::

Meni leži v omari. Sem ga po enem tednu zamenjal ker je kot router neuporaben. Imel sem same probleme, ni hotel povezat (kot router), kot switch in za USB printera to je delovalo. Veliko je prekinjal in vedno ko se je povezal je prekinil po 5 min včasih že prej. Kupi rajši kaj bolj kvalitetnega za malo več denarja !
~Q6600 G0 + Mugen ~ ASUS P5KC ~ Crucial 2x1GB D9~
~XFX 8800GTX ~ Logitech G15 ~ MX518 ~ LG 22" Wide~
~Antec P182 EU ~ Logitech X-230 ~ X-Ray Thunder 8~

msedem ::

CANYON USMERJEVALNIK CN-BR1, mi ga imamo. In je za en kur...!!! Kupi rajši drugega. kot so že drugi povedali sploh ne gre forwardirat.

jackorsen88 ::

canyona ne kupuj, jaz ga mam sicer ni whireless samo mam same probleme. Noče udejtat sprememb v nastavitvah(včasih), včasih -ga kar piči nekaj pa sesuje povezavo in potem ga moraš za 10min izklopit iz napetosti da pol dela.....
Uporabljam tudi TEGA in sem zelo zadovoljen z njim. Še me ni razočaral;)
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

destiny ::

Najbolj se ti verjetno splača kupit Buffalo NEVEMKERMODELŽE, ki stane cca 13k v PCHand. Morš ga pa naročit, ker gre kot vroče žemljice. V glavnem povsod ga na veliko hvalijo in za ta denar boš težko dobil kaj boljšega.
Edina pomanjkljivost je, da nima usb vtiča.

zavajon ::

Kateri WL router s print serverjem USB priporočate?

hvala

destiny ::

Pri moji frači majo Asus wl500g delux, pa printer dela brez težav, le malce dlje traja, da začne printat. Sicer deluxa verjetno ne boš več dobil, imajo pa zdej premium model.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Print - ethernet kabel

Oddelek: Pomoč in nasveti
142837 (2632) SasoS
»

ruter in povezava na net

Oddelek: Pomoč in nasveti
5930 (879) dare123
»

net tezava

Oddelek: Strojna oprema
101128 (960) Jan987
»

Router Print Server problem...noče printat!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71355 (1302) Daedalus
»

Kateri router kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
262482 (2019) Nebomgabiksa

Več podobnih tem